BEZ CENZURE – OPĆENITO

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska BEZ CENZURE – OPĆENITO

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

Premješteno iz teme: CROS (Croatia osiguranje d.d.)

Kolega bananarama
Ako vi niste dobili čir nakon tnsa, ingre, zdenke, onda ne brinite za moj želudac.
A ako smatrate da je cros naphanac, zašto posjedujete ove dionice.?

Premješteno iz teme: Komentari trgovanja na hrvatskom tržištu kapitala

Bojim se da ćemo u izolaciji , sa ovakvim teretom gospodarskog duga, problema i preširokih
prava- ubrzo crtati grafikone po špiljama…

Kad je Srbija bila u izolaciji , zbog politike….hrana je bila jeftina, energenti badava, tisuću smiješnih -inovacija na temu raznih upotrebnih predmeta iz industrije i ostalog su izmislili, na predlošcima švercanih stvari…………plakali su za luksuzom zapada – masa njih-
a pojedinci su glumili kapitaliste, zgrnuli bogatstvo….bliski MInistarstvima i uvoznim dozvolama.
Kako je vrijeme odmicalo…..našli su uske puteve ŠVERCA…slobodne zone ….bankovne
račune na Cipru…diplomatske veze za kupnje nekretnina svugdje….
A narod je bio željan bajadera, BMW-a, plavog mora gdje su im bile srušene kuće….
hrvatske riječi…
Desetinu puta molili su me …neka samo govorim …nije bitno što…žele samo čuti hrvatski
kajkavski jezik…nedostajao im je…
Profesore Uzelac, zar nismo zajedno prolazili torturu na granici Bajakovo…kad ste u vrećili
upravo Vi- nosili bajadere svojima u Srbiji…

To želite?

Riješili su se izolacije, Europa ih želi više nego nas….cijena toga je -ista pravila za sve…
IPak, imaju tisuću mogućnosti- da zadrže svoj identitet, svoje izvorne proizvode,
običaje, i svoju proizvodnju ….od koje žive….ne samo zadržati nego i na njima zaraditi za
sve druge….

Pa, zar ćete to dozvoliti ?

NIKAD VIŠE GRANICE NIGDJE !!!!……

[color=blue][/color][b][/b]...prodajte dionice...-kupite nekretnine!

Zatvorite se u ćelije, mazohisti, bit ćete mirni, slobodni u hrvatstvu….!!!KOma.
Svijet bez granica ………..slobodna budućnost svima.

[color=blue][/color][b][/b]...prodajte dionice...-kupite nekretnine!


Zatvorite se u ćelije, mazohisti, bit ćete mirni, slobodni u hrvatstvu….!!!KOma.
Svijet bez granica ………..slobodna budućnost svima.

e pa ja se od srca nadam kad ovaj silovani referendum prođe i uđemo u tu zlosretnu EU, da će ti poslovi propasti, a ti bankrotirati u tvojoj premiloj EU!

Moje pisanje je isključivo odraz mojeg razmišljanja u određenom trenutku, a ne savjet za kupnju/prodaju dionica.

Ne pratim situaciju na ZSE tjednima, i sad pogledam i ništa novo, koja baruština od burze, preporučam svakome da počne trgovati na forexu, tamo stalo, ali baš stalno ima neke akcije i prilike za zaradu.

Mnogi će vam reći da je to kockanje, jest ako pretjerate, ali ako trgujete isto kao što ste na dionicama, možete puno više zaraditi bez straha od raznih manipulacija ovih naših balkansih bogova.



Zatvorite se u ćelije, mazohisti, bit ćete mirni, slobodni u hrvatstvu….!!!KOma.
Svijet bez granica ………..slobodna budućnost svima.

e pa ja se od srca nadam kad ovaj silovani referendum prođe i uđemo u tu zlosretnu EU, da će ti poslovi propasti, a ti bankrotirati u tvojoj premiloj EU!
[/quote]

Hrvatstvo na djelu…bravo [thumbsup] [thumbsup]

Ja nisam ko birtić.... ...ja od žena ne tražim savjet, al bi im GA dao....i dvaput ako treba [emo_smijeh]

Premješteno iz teme: INGR (Ingra d.d.)


Ja sam i dalje uvjeren da je nekome ili nekolicini pukao margin/nisu ga više mogli krpati, zbog cijene u petak i od tuda ono jutarnje prosipanje po bidu…. To mi je jedino logično i priklanjam se tome…rukovodeći se tezom gospodina Occama i teorijom znanom kao:""Occamova britva" koja u bitnome kaže:”ako dvije hipoteze podjednako dobro mogu objasniti neku pojavu, mora se izabrati ona koja zahtijeva manje pretpostavki”"… A po mom sudu pucanje margina zahtjeva manje pretpostavki (ispravnije bi bilo reći presumcija….jer pretpostavka je nešto drugo) Živi bili pa vidjeli….sretno kolege [thumbsup]

Kolega pero, malo me plašite… [huh]

Ja nisam ko birtić.... ...ja od žena ne tražim savjet, al bi im GA dao....i dvaput ako treba [emo_smijeh]

Premješteno iz teme: INGR (Ingra d.d.)



Ja sam i dalje uvjeren da je nekome ili nekolicini pukao margin/nisu ga više mogli krpati, zbog cijene u petak i od tuda ono jutarnje prosipanje po bidu…. To mi je jedino logično i priklanjam se tome…rukovodeći se tezom gospodina Occama i teorijom znanom kao:""Occamova britva" koja u bitnome kaže:”ako dvije hipoteze podjednako dobro mogu objasniti neku pojavu, mora se izabrati ona koja zahtijeva manje pretpostavki”"… A po mom sudu pucanje margina zahtjeva manje pretpostavki (ispravnije bi bilo reći presumcija….jer pretpostavka je nešto drugo) Živi bili pa vidjeli….sretno kolege [thumbsup]

Kolega pero, malo me plašite… [huh]
[/quote]
Ja se duboko ispričavam jer mi zaista nije bila namjera nikoga uplašiti [smiley] pa vidite kako se lijepo smiješim[smiley] Ako je razlog vašeg straha skolastika, tada je bezrazložan jer se samo radi o srednjovjekovnoj filozofiji… A ako vas je pak uplašila riječ britva isto nema razloga za strah jer se uopće ne misli na stvarni predmet već u kontekstu objašnjenja teorije služi kao naglašavanje potrebe priklanjanja jednostavnijem rješenju. Pojednostavljeno: presjeći, a ne komplicirati (što sam ja sada upravo napravio [undecid]) Stojte mi dobro kolega i samo bez straha jer vas on nepotrebno imobilizira [thumbsup]

Mean people suck and nice people swallow!

Tko voli horore, neka ode na temu ingra ili neka pogleda stanje na dionici….
Samo za hrabre i odvažne…nemojte poslije reći da vas nisam upozorio…

Ja nisam ko birtić.... ...ja od žena ne tražim savjet, al bi im GA dao....i dvaput ako treba [emo_smijeh]


Tko voli horore, neka ode na temu ingra ili neka pogleda stanje na dionici….
Samo za hrabre i odvažne…nemojte poslije reći da vas nisam upozorio…

Mislite da će rasti ili rast do neba kolega ?


Tko voli horore, neka ode na temu ingra ili neka pogleda stanje na dionici….
Samo za hrabre i odvažne…nemojte poslije reći da vas nisam upozorio…

baš pogledao. najviše su me se dojmili onih par bolesnika koji se sprdaju i likuju nad propalim dioničarima.
znak teško bolesnog vremena

Wall Street i banke protiv ljudi. Drzave i vlade izmedju.

PDV 25 % ! / Nema dosta novaca za zdravstvo …tj. država je podmirila oko 70 % dopjelih obaveza,
do danas a za ostalo -još nisu…još se čekaju uplate u siječnju ???…/. Što reći…. ili nema zamirovine,novaca za socijalu ili ostalo….ili veći porez…zdravstvo sada nosi teret !

[color=blue][/color][b][/b]...prodajte dionice...-kupite nekretnine!

New Report

Close