BEZ CENZURE – OPĆENITO

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska BEZ CENZURE – OPĆENITO

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

Caccone…… o čemu ti pričaš ? Što te smeta …..? A što bih ja po tvom trebala napraviti….?
Reci, da čujem prijedlog.

[color=blue][/color][b][/b]...prodajte dionice...-kupite nekretnine!

Ima li netko da je danas u Hypo centru na predavanju EU FOND: IPA za mala i srednja poduzeća?
Ako jest- može li par riječi kasnije o tome- kako je bilo?

[color=blue][/color][b][/b]...prodajte dionice...-kupite nekretnine!

Premješteno iz teme: INGR (Ingra d.d.)



Moram komentirat ovu budalaštinu, pa ne mora INGRA biti glavni izvođač, može biti i PODIZVOĐAČ RADOVA, zar ne…
Lp

Ingra ne želi biti podizvođač…jer podizvođač mora nešto napraviti…do sada je ona uzimala podizvođače koje je kasnije plaćala u gorivu ili dionicama, pa ne želi da to netko njoj napravi.
A i kao podizvođač moraš imati i nešto mehanizacije i inženjera koji nešto znaju operativno na terenu odraditi…
[/quote]

Ti znaš naravno šta INGRA želi ili ne želi daj molim te odlepršaj s ove teme
Zbogom!

Premješteno iz teme: INGR (Ingra d.d.)


Ti znaš naravno šta INGRA želi ili ne želi daj molim te odlepršaj s ove teme
Zbogom!

KAj je bilo demba??? Ovdje se ne dozvoljava demokracija??? Tu ne može netko napisati svoje mišljenje??? Ovdje se samo može pisati o uspješnosti firme i njene uprave koja je dovela dionicu sa 159 na 6 kn u rekordnom roku????
E pa ja to ne mislim i pisat ću što me volja….
I samo me moderator može filtrirat [tongue]

Ja nisam ko birtić.... ...ja od žena ne tražim savjet, al bi im GA dao....i dvaput ako treba [emo_smijeh]

Premješteno iz teme: INGR (Ingra d.d.)

Frende vatreni ,pa niko te ne želi potjerati,ali pa zar ne vidiš da sve šta pišeš ,pišeš bez ikakvih argumenata,ljudi ti se prvo smiju ,pa te popljuju.Avatar si već mijenjao,i ponovo se logirao.Mislim da uopće nemaš dionice INGRE,pa onda čemu ta blamaža.Ako si imao šta za reći,rekao si,a ako misliš da ćeš nešta postići sa tolikom galamom i besmislenim i stvarno nepotrebnim postovima,griješiš.Sory frende ako te nešta u ovom postu vrijeđa,ali probaj sam shvatiti.Promijeni avatar i kreni ispočetka,ovako stvarno nema smisla.SRETNO.

peyo


Premješteno iz teme: INGR (Ingra d.d.)
Frende vatreni ,pa niko te ne želi potjerati,ali pa zar ne vidiš da sve šta pišeš ,pišeš bez ikakvih argumenata,ljudi ti se prvo smiju ,pa te popljuju.Avatar si već mijenjao,i ponovo se logirao.Mislim da uopće nemaš dionice INGRE,pa onda čemu ta blamaža.Ako si imao šta za reći,rekao si,a ako misliš da ćeš nešta postići sa tolikom galamom i besmislenim i stvarno nepotrebnim postovima,griješiš.Sory frende ako te nešta u ovom postu vrijeđa,ali probaj sam shvatiti.Promijeni avatar i kreni ispočetka,ovako stvarno nema smisla.SRETNO.

E jesi mu reko….alal vera…svaka ti dala [thumbsup] [thumbsup]

Ja nisam ko birtić.... ...ja od žena ne tražim savjet, al bi im GA dao....i dvaput ako treba [emo_smijeh]

Sory vatreni -tebi nisu svi doma-IGNORE.

peyo


Sory vatreni -tebi nisu svi doma-IGNORE.

I nisu… žena mi na poslu, mali u školi…
Najlakše je tako…kad se ne slažemo, a nemate protuargumenata onda …DURENJE
E sad mi lijepo vrati moje autiće , neću se više s tobom igrati…tako reagira svaki normalni 7-mo godišnjak…

Ja nisam ko birtić.... ...ja od žena ne tražim savjet, al bi im GA dao....i dvaput ako treba [emo_smijeh]

Premješteno iz teme: INGR (Ingra d.d.)

Kako pojedince nije sram više lagati ovdje na forumu, ne druge nego i sebe. Ali dakako obraz je što, nula. Danas te netko pljune, sutra se obrišeš i opetovano dalje. Samo naprijed. Sutra Ingra po pojedincima ide na 130 kn (LAŽOVI, DRUKERI) !!
Zašto dva uskličnika, (za to se dobije barem ocjena 2) !! [angry]

I very much love INGRA !!

Premješteno iz teme: INGR (Ingra d.d.)


Kako pojedince nije sram više lagati ovdje na forumu, ne druge nego i sebe. Ali dakako obraz je što, nula. Danas te netko pljune, sutra se obrišeš i opetovano dalje. Samo naprijed. Sutra Ingra po pojedincima ide na 130 kn (LAŽOVI, DRUKERI) !!
Zašto dva uskličnika, (za to se dobije barem ocjena 2) !! [angry]

Ništa nisam shvatio što ste nam htjeli poručiti
Nego kažite Vi nama da li su vam zarasle vene? Sjećam se da ste spominjali neku "sječu"!

Premješteno iz teme: INGR (Ingra d.d.)



Kako pojedince nije sram više lagati ovdje na forumu, ne druge nego i sebe. Ali dakako obraz je što, nula. Danas te netko pljune, sutra se obrišeš i opetovano dalje. Samo naprijed. Sutra Ingra po pojedincima ide na 130 kn (LAŽOVI, DRUKERI) !!
Zašto dva uskličnika, (za to se dobije barem ocjena 2) !! [angry]

Ništa nisam shvatio što ste nam htjeli poručiti
Nego kažite Vi nama da li su vam zarasle vene? Sjećam se da ste spominjali neku "sječu"!
[/quote]
Nemožet to Vi nažalost ni razumjeti, bez ljutnje. Ne zato što ne možete razumjeti, nego što ne želite. Vene zarasle, rane otvorene, Ingra pada tamo gdje sam vam poručio !!

I very much love INGRA !!

Premješteno iz teme: CROS (Croatia osiguranje d.d.)

Reisman@
Kolega Reisman od nervoze već počeo i Hanfom na privat prijetiti. Moš mislit, evo već kucaju na vrata, ne znam da li da im otvorim ili da pustim Pit_Bula. Kolega ako ste utukli svu ušteđevinu u ovog "napuhanca", ne morate se toliko truditi da bi sami sebe uvjerili da ste dobro napravili. I gubitak je dio investiranja, ako to ne prebolite čir na želudcu Vam ne gine. I Buffett je silne pare pogubio dok nije počeo zarađivati! Bitno je sačuvati mir, a izgleda da Vama upravo to nedostaje. Lako Vas je "uzbuditi", i zato vas volim "mamiti"! [kiss]

New Report

Close