BEZ CENZURE – OPĆENITO

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska BEZ CENZURE – OPĆENITO

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.


bambolina: ” Nasljedila sam dionice HUPZ. Pošto sam laik u svemu u vezi dionica, molim vas za mišljenje o tim dionicama. Neznam da li da ih prodam ili da još malo pričekam. Hvala ” cijena tone kontunirano od 9 mjeseca…ako ti treba lova prodaj, a ako želiš dobro prodati ja bi ti savjetovao nalog na 1999 kn sa rokom od 60 dana, lijepo zaboraviš na sve i čekaš promjenu trenda tržišta.

slažem se sa beholderom, zadnja cijena je 1870 kn, moglo bi rasti u narednih 2 mj., ako ti je frka prodaj danas…

btw bambolina moj ti je savjet da na ovom forumu (i drugima) potražiš temu HUPZ (to ti je opcija u lijevom gornjem kutu ekrana kada uđeš u forum: tržište kapitala) i vidiš što su ljudi koji su bili ili još jesu u dionici, pisali o HUPu

pozdrav

Ljudi!
Pa jesu li ovi u SDA normalni?
Već se dva dana nitko ne javlja na telefon. [smiley5]
Niti ona glupa automatska sekretarica niti operater!
Sramota. Pa nisu oni tamo zbog sebe!!!! [smiley5][smiley5][smiley5]

La vita e bella!


Ljudi! Pa jesu li ovi u SDA normalni? Već se dva dana nitko ne javlja na telefon. [smiley5] Niti ona glupa automatska sekretarica niti operater! Sramota. Pa nisu oni tamo zbog sebe!!!! [smiley5][smiley5][smiley5]

probaj na 01/46-07-330 ….

pozdrav,
kojim programom kopirate slike na ekranu…npr. kad pokazujete k/p..
hvala

fundamenti.blog.hr - vjeruj u fundamente! moj skype: markoqc5


pozdrav,
kojim programom kopirate slike na ekranu…npr. kad pokazujete k/p..
hvala

Na tipkovnici imas PRT SCR, i napravis paste u neki program tina Irfanview

Uredni ljudi su samo lijeni traziti stvari!


Posejdon: ” Ljudi! Pa jesu li ovi u SDA normalni? Već se dva dana nitko ne javlja na telefon. [smiley5] Niti ona glupa automatska sekretarica niti operater! Sramota. Pa nisu oni tamo zbog sebe!!!! [smiley5][smiley5][smiley5] ” probaj na 01/46-07-330 ….

Slatka, puno hvala.
Rekli su mi da im pada sustav zbog poziva Ininih dioničara.
Slatka, baš si slatka. [smiley11]

La vita e bella!


slatka: ”
Posejdon: ” Ljudi! Pa jesu li ovi u SDA normalni? Već se dva dana nitko
ne javlja na telefon. [smiley5] Niti ona glupa automatska sekretarica
niti operater! Sramota. Pa nisu oni tamo zbog sebe!!!!
[smiley5][smiley5][smiley5] ” probaj na 01/46-07-330 ….

Slatka, puno hvala. Rekli su mi da im pada sustav zbog poziva Ininih
dioničara. Slatka, baš si slatka. [smiley11]

Moglo bi to još koji puta pasti ako INA nastavi ovim putem kojim je krenula.

.Uspjeh nije cilj, već sredstvo da se teži još višemu.

Zbog ucestalih optužbi da ja provociram i zafrkavam pojedine korisnike i kolege, prisiljen sam se oglasiti. Budući da nikoga ne želim riječima uvjeravati da ne stojim iza radnji koje mi se stalno pripisuju, odlučio sam ne pisati slijedećih mjesec dana na Forumu.
Tako da na žalost ( onih koji sve podvaljuju meni ) to mjesec dana neće biti moguće.
A do tada će se stvari iskristalizirati.

Sa stovanjem

Dr. Ante Starčević: "Mi Hrvati imamo dvie narodne mane, iz kojih izvire sva naša nesreća: mi svakomu vjerujemo bez da promišljamo i lahko zaboravljamo krivice koje nam drugi učiniše."

Tima ne daj se…

Pogotovo je bezpredmetno ulaziti u rasprave iliti objave o stvarima koje će uvijek postojati od strane onih koji ne znaju drugačije nego prozivati.

Kaže Mreich bez osjećaja za dionice, može se dodati i bez osjećaja za inteligetno zae…nje

nema mi druge nego se zae..ti


pozdrav,
kojim programom kopirate slike na ekranu…npr. kad pokazujete k/p..
hvala

http://www.gadwin.com

besplatan download programa ( Print Screen )

preporuka: slike kopirati u *.png formatu zbog veličine


Zbog ucestalih optužbi da ja provociram i zafrkavam pojedine korisnike i kolege, prisiljen sam se oglasiti. Budući da nikoga ne želim riječima uvjeravati da ne stojim iza radnji koje mi se stalno pripisuju, odlučio sam ne pisati slijedećih mjesec dana na Forumu. Tako da na žalost ( onih koji sve podvaljuju meni ) to mjesec dana neće biti moguće. A do tada će se stvari iskristalizirati. Sa stovanjem

Dajem podršku kolegi Timi , osobno mu vjerujem kada kaže da ne stoji iza onoga što mu podmeću.
Ustvari ne znam što mu se podmeće, i od koga, no dobro..podrška je tu , radi se o jednom od prvih forumaša .[smiley11]

[b]MOŽE LI BOLJE ?![/b]

New Report

Close