BEZ CENZURE – OPĆENITO

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska BEZ CENZURE – OPĆENITO

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.


eto obrisalo me…
čudio sam se kako su i dosad puštali [lol]

ne znaju oni da smo mi stari jarani! [kiss]

Plavojko moj, ide nama Cros ove godine u prodaju, pa ćemo najprije da im se akobogda istovarimo sa 100-200% zarade, a onda ćemo lako dalje!
a janafovcima isto želim sve najbolje, sve su to hrvatski dioničari koji su puno jada preživjeli unazad par godina!

djeco, volite se i množite! [thumbsup]

eto, može li konkretnije [lol]

Dobro je, bili ste konkretni.
Nego, čuo sam da ste puni određenih informacija ( ne tiču se TK ), koje bi me zanimale, znate kako to ide, ne…

[thumbsup]

lp

[b]MOŽE LI BOLJE ?![/b]

1.) Hrvatska će imati 1% pravo glasa u Europskom parlamentu.!!!
(hrvatskih zastupnika bilo bi 1,6%, ubuduće će se odluke donositi većinom glasova od 55%, a pošto 6 najvećih članica čini 70% pučanstva Unije, ostalih 21 manjih članica neće moći utjecati na bitne odluke)

2.) Hrvatska će MORA PLAĆATI ČLANARINU u visini od 4 milijarde kuna godišnje…!!!!!!!!
eh sta bi mogli sa tolikom parom….i odkuda cemo placat???
a nemogu da se ne zamislim nad sljedecim
4,000,000,000,00/3,500,000 (recimo da nas je 3,5 milja )= 1142,86 kn po stanovniku
neka svaki stanovnik RH samnom uplati svake godinu na jedan ziroracun za povrat kredita RH po 1142kn ….di nam je kraj….
jer ionako cemo to morat odnekud uplatiti

3.) Poskupljenje duhanskih i naftnih derivata vjerovatno i alkoholnih proizvoda

4.) Ograničavanje proizvodnje na normu koju će odrediti EU parlament (npr. u Slavoniji postoje tri šećerane koje će svoju proizvodnju morati smanjiti za 35% što znači ZATVARANJE jedne od tri šečerane)

5.) Hrvatska NEMA PRAVO NA GOSPODARSKI POJAS,.. u Jadranskom moru (talijani imaju pravo loviti u našem moru i vaditi naftu iz istoga, napomenimo da su svoj dio Jadrana izlovili zato što posjeduju ogromnu i najmoderniju brodicu na mediteranu)

7.) U procesu tzv. pregovora Hrvatska je izložena ucjenama (prodaja ili predaja nacionalnih bogatstava, teritorijalne ustupke susjedima, otvaranje tržišta nelojalnoj konkurenciji i monopolima, prodaju poljoprivrednog zemljišta i dr.)

8.) EU fondovi FINANCIRANJU,..SAMO što je u interesu EU,…a ne što je u interesu RH..!!!!!!!!!!

10.) Za Hrvatsku su predviđeni – višestruko manji iznosi EU fondova za RH ,..u odnosu na zemlje koje su nedavno postale nove članice..!!!

oIma li itko kakav pametan komentar na ovo?

Ivo Sanader je otišao jer mu je tako naredio Chuck Norris.

i molim jos nekaj
Postoje planovi o naseljivanju 250,000 ljudi i to samo u Dalmaciji! Ulaskom u EU, Španjolska je naseljena sa 5,5 milijuna useljenika, od čega samo 780,000 Rumunja, dok je Poljsku, nakon ulaska u EU, naselilo 60,000 Vjetnamaca.

dali je ovo istina?

Ivo Sanader je otišao jer mu je tako naredio Chuck Norris.

Barbosa – a sad budi pošten i dopuni svoju prvu rečenicu …tko zastrašuje građane Hrvatske-
DA ĆE izgubiti svoja prava itd.itd. AKO UĐU U EU ….može se kazniti na isti način !
Nisam primjetila da je bilo tko nagovarao građane da uđu u EU / informiranje nije nagovaranje /
ali , mene nitko neće zvati doma , i pozivati me na demonstracije PROTIV ULASKA Hrvatske u EU.

[color=blue][/color][b][/b]...prodajte dionice...-kupite nekretnine!

Caccone- mnogo puta u razgovoru- građani , čak i slabijeg imovnog stanja rekli su jasno-
DA ĆE POMOĆI U RJEŠAVANJU DUGA – ako treba – / OBVEZNICAMA…./
Pa,platimo to jedanput i gotovo….. .

Ali, tko im garantira da će iz tih novaca dug biti plaćen ??? Mislim da bi – ako Vlada to pokrene-
trebalo angažirati MMF – a uplate građana za POVRAT DUGA / ne zanima me hoće li mi dati
obveznicu sa kojom ću kupiti šećera u Viro šećerani- ili naftu u Janafu…./ usmjeriti direktno
– evo, da se plate u banci u inozemstvu- BILO GDJE.

Novac građani moraju uplatiti u banku – gdje se vraća dug !/ MMF/…I NITI JEDAN POSREDNIK
GA NE SMIJE PIPATI ! Pogotovo ne u Hrvatskoj.
Zato- ulazimo u EU – da možemo doći na vrata na kojima piše – OVDJE HRVATI DIREKTNO
CASHOM plaćaju dug svoje države – NA BLAGAJNI ….ne primaju se niti kartice, ni slipovi,
ni čekovi, niti se priznaje posredovanje……..
MMF će građane ove jadne države obavijestiti JAVNO- da li je primio =1142,86 kuna OD
miami !….prije toga….možete dubiti na trepavicama…nema šanse da građani počnu
ulagati u lopovsku državu kakvu smo imali do sada.

[color=blue][/color][b][/b]...prodajte dionice...-kupite nekretnine!


1.) Hrvatska će imati 1% pravo glasa u Europskom parlamentu.!!!
(hrvatskih zastupnika bilo bi 1,6%, ubuduće će se odluke donositi većinom glasova od 55%, a pošto 6 najvećih članica čini 70% pučanstva Unije, ostalih 21 manjih članica neće moći utjecati na bitne odluke)

2.) Hrvatska će MORA PLAĆATI ČLANARINU u visini od 4 milijarde kuna godišnje…!!!!!!!!
eh sta bi mogli sa tolikom parom….i odkuda cemo placat???
a nemogu da se ne zamislim nad sljedecim
4,000,000,000,00/3,500,000 (recimo da nas je 3,5 milja )= 1142,86 kn po stanovniku
neka svaki stanovnik RH samnom uplati svake godinu na jedan ziroracun za povrat kredita RH po 1142kn ….di nam je kraj….
jer ionako cemo to morat odnekud uplatiti

3.) Poskupljenje duhanskih i naftnih derivata vjerovatno i alkoholnih proizvoda

4.) Ograničavanje proizvodnje na normu koju će odrediti EU parlament (npr. u Slavoniji postoje tri šećerane koje će svoju proizvodnju morati smanjiti za 35% što znači ZATVARANJE jedne od tri šečerane)

5.) Hrvatska NEMA PRAVO NA GOSPODARSKI POJAS,.. u Jadranskom moru (talijani imaju pravo loviti u našem moru i vaditi naftu iz istoga, napomenimo da su svoj dio Jadrana izlovili zato što posjeduju ogromnu i najmoderniju brodicu na mediteranu)

7.) U procesu tzv. pregovora Hrvatska je izložena ucjenama (prodaja ili predaja nacionalnih bogatstava, teritorijalne ustupke susjedima, otvaranje tržišta nelojalnoj konkurenciji i monopolima, prodaju poljoprivrednog zemljišta i dr.)

8.) EU fondovi FINANCIRANJU,..SAMO što je u interesu EU,…a ne što je u interesu RH..!!!!!!!!!!

10.) Za Hrvatsku su predviđeni – višestruko manji iznosi EU fondova za RH ,..u odnosu na zemlje koje su nedavno postale nove članice..!!!

oIma li itko kakav pametan komentar na ovo?

http://danas.net.hr/hrvatska/page/2012/01/12/0354006.html

"Bog će ga kazniti koliko druka!!" Rato, 2012

Apoksi..
Koliko je meni poznato hrvatska i danas ima ugovore sa eu o carinama
A kad smo kod toga….slobodnom kretanju robe….pogoduje se vise eu nego nama
Jer mi ionako imamo sami turizam….proizvodnja je vise manje 0
Hr ima ugovore i sa ceftom..itd…tako da je to prodavanje magle…
Ostalo treba prostudirat

Ivo Sanader je otišao jer mu je tako naredio Chuck Norris.

Dogovoram isporuku 60.000 cijepova za vinovu lozu iz Slovenije.NEMA CARINE- NEMA NIKAKVIH
DAVANJA – samo PDV koji se odbija…
Cijena 1,00 EURO / po komadu 1.klasa/. CERTIFIKAT. Ugovor o svemu.

Neću kupiti od domaćih proizvođača jer nemam u njih povjerenja. Ili mi neće isporučiti plaćenu robu,/u međuvremenu će propasti npr./
ili će mi isporučiti smeće od podloga, ili će me prevariti u tajmingu sadnje -ili …pitaj Boga što će biti…. Kužite zašto EU? Da se naučimo raditi pošteno.
Sve isto i sa stupovima….kupujem od Austrijanca…jefitnije, kvalitetnije, sigurna isporuka.

[color=blue][/color][b][/b]...prodajte dionice...-kupite nekretnine!


Dogovoram isporuku 60.000 cijepova za vinovu lozu iz Slovenije.NEMA CARINE- NEMA NIKAKVIH
DAVANJA – samo PDV koji se odbija…
Cijena 1,00 EURO / po komadu 1.klasa/. CERTIFIKAT. Ugovor o svemu.

Neću kupiti od domaćih proizvođača jer nemam u njih povjerenja. Ili mi neće isporučiti plaćenu robu,/u međuvremenu će propasti npr./
ili će mi isporučiti smeće od podloga, ili će me prevariti u tajmingu sadnje -ili …pitaj Boga što će biti…. Kužite zašto EU? Da se naučimo raditi pošteno.
Sve isto i sa stupovima….kupujem od Austrijanca…jefitnije, kvalitetnije, sigurna isporuka.


ovo sto ste naveli u pocetku posta…
Dogovoram isporuku 60.000 cijepova za vinovu lozu iz Slovenije.NEMA CARINE- NEMA NIKAKVIH
DAVANJA – samo PDV koji se odbija…
Cijena 1,00 EURO / po komadu 1.klasa/. CERTIFIKAT. Ugovor o svemu.

JOS jedan dokaz kako lazu narod….vidis da nema nikakvih problema uvest iz EU bez carine?

sto se ostalog tice..
to je pitanje uredjenog trzista kolegice…
dakle ako Vama i slicnima treba batina da bi se opametili onda ok
meni ne treba netko iz EU rec da radimo kriminalno…kao sto su rekli da se g.Ivo mora maknut

filozofija Mrkve i batine meni neodgovara….
ako sudovi mogu kad u EU udjemo raditi kako treba ne vidim zasto nebi sada mogli raditi to isto?
i tako mislim za sve institucije….
AKO Vam treba netko drugi da Vam kaze da trebate raditi posteno onda imate problem…

Ivo Sanader je otišao jer mu je tako naredio Chuck Norris.


Nemam živaca ni vremena za rasprave,a osim toga sve šta sam napisao pametnom dosta.

Poštovani,
pa zašto nemate živaca podijeliti sa nama načine zarade.
Živci se gube kad se gubi, a ne kad se zarađuje…
I kako to da nemate vremena, pa pišete more beskonačnih postova o svemu.
I zanima me točno što znači "smiješna cijena"??? jel to cijena na koju se svi smiju ili je to cijena koja se smije drugima…
Hvala vam na vašim odgovorima.
Vatreni [wink] [smiley]

Ja nisam ko birtić.... ...ja od žena ne tražim savjet, al bi im GA dao....i dvaput ako treba [emo_smijeh]


Dogovoram isporuku 60.000 cijepova za vinovu lozu iz Slovenije.NEMA CARINE- NEMA NIKAKVIH
DAVANJA –

Čim udemo u EU, dajem oglas "CIJEPIM PO VINOGRADIMA:BEZ CARINE-PDV VRAĆAM…"

Ja nisam ko birtić.... ...ja od žena ne tražim savjet, al bi im GA dao....i dvaput ako treba [emo_smijeh]

Ako bi svi tako razmišljali u Hrvatskoj kome biste prodali svoje grožđe? Slovencima ???

New Report

Close