BEZ CENZURE – OPĆENITO

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska BEZ CENZURE – OPĆENITO

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

Bakice, moram ti odgovoriti na – komentar na MINI ANKETU.
Vidim da ti Zakon o radu- nije jača strana.

Nikakav problem nije za poslodavca niti radnika , što ga poslodavac pita za mišljenje o aktualnoj
političkoj temi…kao ja- svoje djelatnike.

Problem bi trebao nastati ONDA – kada bi ja kao poslodavac – svog djelatnika- koji se suprotno
od mene izjasnio u svom opredljeljenju – na bilo koji način kaznila, uskratila smu prava ,
stavila ga u nepovoljniju poziciju od drugih….itd. zbog njegovog političkog ili osobnog opredjeljenja……

To bi graničilo s pameti.Cilj ankete- naravno, usmene- bila je rasprava i prikupljanje stavova
o aktualnoj temi…. i bilo je zabavno čuti stavove o tome. Moj komentar – o tome – na ovom
forumu- doprinos je temi …..gdje na egzaktnom primjeru možete vidjeti- jednu
tipičnu vezu i utjecaj medija na masu gdje između neznanja -predrasuda i medijske kampanje pojedinaca /intelektualaca/- vidite reakciju mase na nju…../ slučajno me takvo ponašanje zanima- a i čista mi je diplomska profesija-spakirana na tvrdom papiru u plavoj tubi sa žigom Sveučilišta u Zagrebu/. Eto.Pozdrav.Idem u Sloveniju poslovno, pa se ranije pripremam.

[color=blue][/color][b][/b]...prodajte dionice...-kupite nekretnine!


Meni osobno dno ne znači puno,jer mislio sam da sam ga taknuo na 9,96,pa se prevario.A ovo sad je cijena praktički smiješna i meni paše jer si svaki dan kratim ulaz.Stvarno sam vam pokušao reći da se ovdje može zaraditi jako puno novaca,a na vama je da slušate ili ne.
Pazite- samo sa miljom kuna Ingra ida na cca 20 kuna.Evo toliko od mene više ne pametujem,ali sam tu.

Poštovani,. volio bih i ja zarađivati pa vas molim da mi pojasnite način. Kažete da ste se prevarili, da si svaki dan kratite ulaz, a da se opet može zaraditi puno novaca. Pa koliko ste to vi zaradili do sada???
I na koliko bi išla dionica kada bi netko pokušao prodati za milijun kuna???
Hvala vam na odgovoru.
Potencijalni ulagač.

Ja nisam ko birtić.... ...ja od žena ne tražim savjet, al bi im GA dao....i dvaput ako treba [emo_smijeh]

Moraš razmišljati i raditi kao investitor,a ne igrati na brzu zaradu.Na taj način ,kao šta većina igra na par lipa pojedinci na duže staze zarađuju veliku lovu.Ako razumiješ dobro,ako ne …..?????????

peyo


Moraš razmišljati i raditi kao investitor,a ne igrati na brzu zaradu.Na taj način ,kao šta većina igra na par lipa pojedinci na duže staze zarađuju veliku lovu.Ako razumiješ dobro,ako ne …..?????????

ne razumijem, zato sam i molio za pojašnjenje…
Koliko su duge te vaše duge staze…ja sam sprinter i ne mogu izdržat maraton…
I koliko ste to onda zaradili do sada na Ingri???

Ja nisam ko birtić.... ...ja od žena ne tražim savjet, al bi im GA dao....i dvaput ako treba [emo_smijeh]

Nemam živaca ni vremena za rasprave,a osim toga sve šta sam napisao pametnom dosta.Veliš da si sprinter,pa ti sprintaj,ja sam kornjača i uvijek dođem do cilja.Nemoj me provocirati bez veze.

peyo

…evo što nam savjetuju Islanđani…( zašto Ne u EU )

Povodom kampanje zastrašivanja da će nastupiti gospodarski, mirovinski,…itd slom, ukoliko Hrvatski građani ne podrže ulazak u EU podsjećam razne analitikere i nostardamuse:

Kazneni zakon

Članak 116.

Tko silom, ozbiljnom prijetnjom, podmićivanjem ili na drugi protuzakonit način utječe na birača, da na izborima ili prigodom glasovanja glasuje za ili protiv određenog kandidata, odnosno glasuje za ili protiv opoziva, ili glasuje za ili protiv određenog prijedloga u referendumu, ili uopće ne glasuje,

kaznit će se novčanom kaznom ili kaznom zatvora do jedne godine.

Prijetnja

Članak 129.

(1) Tko drugome ozbiljno prijeti kakvim zlom da bi ga ustrašio ili uznemirio,

kaznit će se novčanom kaznom do stopedeset dnevnih dohodaka ili kaznom zatvora do šest mjeseci.

KADA NEPRAVDA POSTAJE ZAKON - OTPOR POSTAJE POTREBA

…evo što o ulasku u EU …bu…buuuuu,kaže don Kaćunko… [wink]

http://blog.vecernji.hr/don-kacunko/2012/01/17/moja-5-blogodina-%E2%80%93-17-1-2007-17-1-2012-%E2%80%93-izvan-eu/

Premješteno iz teme: JNAF (Jadranski naftovod)


korisniče Etker, jeste pratili sabor?
[pray] [pray] [pray]

http://www.business.hr/kompanije/milanovic-u-saboru-potvrdio-janaf-nije-na-prodaju-ali-croatia-osiguranje-definitivno-jest

Ipak Croatia osiguranje u prodaju??
Možda je oportuno prebaciti se onda iz JNAF u Croatia osiguranje korisniče apoksiomen?

Naglas razmišljam samo…

lp

[b]MOŽE LI BOLJE ?![/b]

Premješteno iz teme: JNAF (Jadranski naftovod)



korisniče Etker, jeste pratili sabor?
[pray] [pray] [pray]

http://www.business.hr/kompanije/milanovic-u-saboru-potvrdio-janaf-nije-na-prodaju-ali-croatia-osiguranje-definitivno-jest

Ipak Croatia osiguranje u prodaju??
Možda je oportuno prebaciti se onda iz JNAF u Croatia osiguranje korisniče apoksiomen?

Naglas razmišljam samo…

lp
[/quote]

ne znam, ja sam prenosim vijesti.
da želim drukati otvorio bih blog [lol]

"Bog će ga kazniti koliko druka!!" Rato, 2012


Premješteno iz teme: JNAF (Jadranski naftovod)



korisniče Etker, jeste pratili sabor?
[pray] [pray] [pray]

http://www.business.hr/kompanije/milanovic-u-saboru-potvrdio-janaf-nije-na-prodaju-ali-croatia-osiguranje-definitivno-jest

Ipak Croatia osiguranje u prodaju??
Možda je oportuno prebaciti se onda iz JNAF u Croatia osiguranje korisniče apoksiomen?

Naglas razmišljam samo…

lp
[/quote]

ne znam, ja sam prenosim vijesti.
da želim drukati otvorio bih blog [lol]

[/quote]

Kolega APOKSIOMEN, hoćete Vi meni odgovoriti na pitanje?

Kada ste vi mene pitali bilo što ja sam Vam pošteno odgovorio, prema tome, manje općenitih lamentiranja a više konkretnosti molim Vas.

lp

[b]MOŽE LI BOLJE ?![/b]

eto obrisalo me…
čudio sam se kako su i dosad puštali [lol]

ne znaju oni da smo mi stari jarani! [kiss]

Plavojko moj, ide nama Cros ove godine u prodaju, pa ćemo najprije da im se akobogda istovarimo sa 100-200% zarade, a onda ćemo lako dalje!
a janafovcima isto želim sve najbolje, sve su to hrvatski dioničari koji su puno jada preživjeli unazad par godina!

djeco, volite se i množite! [thumbsup]

eto, može li konkretnije [lol]

"Bog će ga kazniti koliko druka!!" Rato, 2012

New Report

Close