BEZ CENZURE – OPĆENITO

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska BEZ CENZURE – OPĆENITO

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

Premješteno iz teme: INDG (Industrogradnja d.d.)

Godine koje se množe
otkrivaju nam postojanje i prisustvo
bezbrojnih i raznovrsnih bolova.
Kada se u tami, na početku druge polovine noći,
probudite sa nepodnošljivim osjećajem
da padate, tonete i da se gušite,
vi nailazite na dotada nepoznate bolove.
Ima ih u vašim mislima, sjećanjima i predviđanjima.
Svaki od njih izgleda neizdrživ i smrtnonosan,
ali nijedan ne ubija, jer to nije smrt;
to što se budi usred noći i suočava sa bolom.
To vas život boli,
sam postojanje kao takvo
i da bi mogao što duže da vas drži u svojoj vlasti,
plaši vas smrću.

Ivo Andrić

Megido1, istina je da si je ˝Tajno društvo" zacrtalo da Hrvatska treba biti kolonija u EU, ali mi možemo i moramo se oduprijeti tome pokušaju. Treba se prisjetiti entuzijazma iz ’90. i kako se može i nemoguće ako smo jedinstveni.

Premješteno iz teme: INGR (Ingra d.d.)

Od svih dionica na burzi INGRA je imala najveći pad.Zašto-jer su fondovi morali prodati i odvući novac u svoje matične zemlje.Sama Ingra ,po meni nepravedno obezvrijeđena,jer po takvim razmišljanjima 99 posto naših dionica ne vrijedi od 2 kune.Meni osobno dno ne znači puno,jer mislio sam da sam ga taknuo na 9,96,pa se prevario.A ovo sad je cijena praktički smiješna i meni paše jer si svaki dan kratim ulaz.Portfelj mi to dozvoljava,a ja vjerujem u debeli rast.Razloge smo pretresli 100 puta pa ih neću ponavljati.Problem i pad sa 10 na dolje je bio i još je uvijek u ljudima koji igraju na malo i nije ih briga šta je sa dionicom općenito.Investitori rade drugačije i ponekad kao i sada paše ovakvo rušanje cijene jer se tovariš sa više komada po nižoj cijeni.Stvarno sam vam pokušao reći da se ovdje može zaraditi jako puno novaca,a na vama je da slušate ili ne.Uzmite si da sve veće količine koje su kupljene nestaju na sigurno,a ova prebacivanja na par lipa sa aska na bid meni su bez veze i zgodno je kad ih pokupim.Navala na bid je stala,i sami graf je čista horizontala,šta bi značilo da još dosta investitora razmišlja kao i ja.Kada će krenuti rast…….stvarno ne znam,ali prva dobra vijest,a ja ih očekujem četiri plus jedna,lansirat će Ingru visoko.
Pazite- samo sa miljom kuna Ingra ida na cca 20 kuna.Evo toliko od mene više ne pametujem,ali sam tu.Zasad mi odgovara ova cijena,a ako se odlučite prodati niže -ok ja ću kupiti.Mada vidim da nas kupaca na veliko ima jako puno,i ne zna se ko će prvi potegnuti.U zadnjih 4 mjeseca preko milju komad je otišlo u sjenu-NESTALO.Nemojte biti naivni,razmislite malo.Od mene iskreno i SRETNO.

peyo

Vaš link

evo malo za razbribrigu ! [rolleyes]

mi smo ipak zemlja slučaj

Vaš link

evo malo za razbribrigu ! [rolleyes]


…ajme,umrla sam od smijeha… [thumbsup]


"NE" za ulazak u Europsku Uniju – David Icke

http://blog.vecernji.hr/snjezana-nemec/archives/886

[smiley]

FA ++ TA ++ MA(nipulacija), pije vodu po potrebi


Megido1, istina je da si je ˝Tajno društvo" zacrtalo da Hrvatska treba biti kolonija u EU, ali mi možemo i moramo se oduprijeti tome pokušaju. Treba se prisjetiti entuzijazma iz ’90. i kako se može i nemoguće ako smo jedinstveni.


Hehehe, 91, ovo ti je MALO jači čimbenik-oni se ne bore puškama već ekonomskim pritiskom i novčekima, destabilizacijom, stečajevima, potkupljivanjem u vlastitim redovima i tako to… Njima i njihovim planovima SVJETSKE VLASTI samo BOG može i hoće stati na kraj. No sve ima svoje vrijeme.

neće uvijek biti ovako.

Pitali su me prije nekog vremena za Novi List da li ću ja glasati za ili protiv pristupanja Europskoj uniji.

Moj odgovor je tu vrlo jednostavan; da, glasati ću za.

Glasati ću ZA iz više razloga i eto nekih od njih:

zato što će meni biti bolje,
zato što kad vidim ove koji su protiv ne vidim alternativu.
Apsolutno me ne dira Europa kojom me plaše jer problemi koje Europa ima su uglavnom vezane za Euro (kojih ionako nemam), a daleko manje za političku zajednicu. Mene strašno zanima što će se desiti kada odjednom budete u mogućnosti za 10eur dostave mogli početi kupovati robu širom kontinenta bez ikakvih procedura ili carina. Zanima me i što će se desiti sa svima onima koji će ulaskom u EU postati redundantni (a to su svi oni koji su na ovaj ili onaj način povezani s carinskom rampom). Super mi je da ću sve više mojeg rada moći ravnopravno prodavati po EU (to načelno mogu i radim i sada, ali nije isto kada dobiješ fakturu iz EU ili onu izvan nje).

Puno previše vremena provodim izvan granica da bih idealizirao EU i mislio kako će tamo sve biti super i sjajno, ali znam dovoljno da budem siguran da će meni biti bolje.

Dakle, ja barem nemam dileme.

Autor-Marko Rakar /Mračni blog/
moje iskustvo pokazuje da za razliku od .hr gdje je nenormalno važno tko govori (a daleko manje što govori) i odakle dolaziš ili tko te šalje (u odnosu na što si u stanju napraviti), u svijetu te nitko živ ne pita ništa, pitaju te možeš li obaviti konkretni zadatak i onda ti ga povjere. Ako su zadovoljni zovu te opet, ako nisu onda si povijest. Ovo naše društvo koje svoju elitu i odluke bazira na “položajnoj renti” onoga koji se iz ovoga ili onoga razloga našao na nekome mjestu, a ta činjenica nema ama baš nikakve veze s njegovim znanjem, postignućima ilizaslugama je direktno odgovorna za situaciju u kojoj se nalazimo. Dok se to ne počne mijenjati dotle nema napretka, ni za nas niti za EU (koja nam neće pomoći, ali će nas zato zgaziti ako se sami ne sredimo).

Kajin …

Što je došlo tom čovjeku…da je svoju pljunuo na svoju čast, kao i ostali prozvani za manipulaciju
mirovinama….???? Pa, dobro- misli netko-nešto poduzeti ….ili ne ?

[color=blue][/color][b][/b]...prodajte dionice...-kupite nekretnine!

@miami.

NE u EU.

– Kajin…. nije li to vaš predstavnik napredne EU.
– ili np. onaj Pankretić s 40 godina života u mirovinu od 10.000kn.

– a tek zakoni koja je ta ekipa izglasala.
– pa su nas onda na temelju tih zakona zakonski popljačkali a gospon Gotovinu smjestili u zatvor.

– e upravo treba učiniti suprotno.
– sve te raznorazne Kaine treba kazneno goniti.
– penzije im ukunuti, ne dati im ih za cijeli život jer su oni sramota ovog naroda.
– najprije trebamo riješiti ove naše probleme.
– isto kao što je ta EU kazala, nema vam ulaska dok nam ne poklonite banke, HT, INU…, Savudrijsku valu, onima koji su se borili protiv RH ne date penzije a samo tih vam je 20.000 a zovu se č…( evo vidite dokle smo doši ne smijem napisati ni kako se zovu).

– zbog svega toga NE u EU.

– I love this game.
Pozdrav !

Moj odgovor je tu vrlo jednostavan; da, glasati ću za.

Glasati ću ZA iz više razloga i eto nekih od njih:

zato što će meni biti bolje,
zato što kad vidim ove koji su protiv ne vidim alternativu.

Priče za malu djecu i dokone a nepismene starce.Cijeli svjetski sustav je postavljen tako da će jednako djelovati svuda u svijetu.Preko svjetskih poluga moći, preko poslušnika poput Kajina-Šeksova isl. će se zatirati budućnost i egzistencija srednjeg sloja i siromašnih. Ti si očigledno bogat kad tako govoriš i to je ok, ali nemoj nama ostalima prodavati fazone da to radiš radi nas ostalih nego budi muško i reci – moj interes je da uđemo a za vas me boli k.
Ja to otvoreno mogu reći, moj interes je da uđemo a za vas ostale me boli K!
Jasno i glasno.
I mogu vam otvoreno reći da će velika većina najebati kad uđete, jer EU nije projekt rađen za sirotinju nego za bogate da budu još bogatiji.

A ono čime će vas vaši političari u međuvremenu zabavljati je nešto poput ovoga:

Ostajem u Hrvatskoj jer volim izazove, a nema većeg izazova nego pokušati preživjeti u Hrvatskoj!


Pitali su me prije nekog vremena za Novi List da li ću ja glasati za ili protiv pristupanja Europskoj uniji.

Moj odgovor je tu vrlo jednostavan; da, glasati ću za.

Glasati ću ZA iz više razloga i eto nekih od njih:

zato što će meni biti bolje,
zato što kad vidim ove koji su protiv ne vidim alternativu.
Apsolutno me ne dira Europa kojom me plaše jer problemi koje Europa ima su uglavnom vezane za Euro (kojih ionako nemam), a daleko manje za političku zajednicu. Mene strašno zanima što će se desiti kada odjednom budete u mogućnosti za 10eur dostave mogli početi kupovati robu širom kontinenta bez ikakvih procedura ili carina. Zanima me i što će se desiti sa svima onima koji će ulaskom u EU postati redundantni (a to su svi oni koji su na ovaj ili onaj način povezani s carinskom rampom). Super mi je da ću sve više mojeg rada moći ravnopravno prodavati po EU (to načelno mogu i radim i sada, ali nije isto kada dobiješ fakturu iz EU ili onu izvan nje).

Puno previše vremena provodim izvan granica da bih idealizirao EU i mislio kako će tamo sve biti super i sjajno, ali znam dovoljno da budem siguran da će meni biti bolje.

Dakle, ja barem nemam dileme.

Autor-Marko Rakar /Mračni blog/
moje iskustvo pokazuje da za razliku od .hr gdje je nenormalno važno tko govori (a daleko manje što govori) i odakle dolaziš ili tko te šalje (u odnosu na što si u stanju napraviti), u svijetu te nitko živ ne pita ništa, pitaju te možeš li obaviti konkretni zadatak i onda ti ga povjere. Ako su zadovoljni zovu te opet, ako nisu onda si povijest. Ovo naše društvo koje svoju elitu i odluke bazira na “položajnoj renti” onoga koji se iz ovoga ili onoga razloga našao na nekome mjestu, a ta činjenica nema ama baš nikakve veze s njegovim znanjem, postignućima ilizaslugama je direktno odgovorna za situaciju u kojoj se nalazimo. Dok se to ne počne mijenjati dotle nema napretka, ni za nas niti za EU (koja nam neće pomoći, ali će nas zato zgaziti ako se sami ne sredimo).


ja bi g. Rakaru isto poželio da ode u EU, ali bez mene, a vala može i u neku drugu asocijaciju.. odma će se društvo ovdje kod nas popravit, i to značajno..

http://www.index.hr/vijesti/clanak/josipovic-se-odrekao-rakara-onaj-tko-nije-platio-porez-ne-moze-biti-duznosnik/476491.aspx

https://childhealthsafety.wordpress.com/2012/03/14/government-experts-cover-up-vaccine-hazards/

New Report

Close