BEZ CENZURE – OPĆENITO

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska BEZ CENZURE – OPĆENITO

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.


…gđo miami,ja mislim da se ni vama ne isplati ulazak u EU…takve mini ankete nikako ne bi prošle u EU koje vi kao poslodavac provodite u firmi…

…kaj mislite da je preduvjet glasovanje ZA EU šetnja preko granice…pa ne moraju svi biti fascinirani njome…( vjerujem da vam ti djelatnici sa istoka imaju radne dozvole

…eto ja volim pogledat sve te crkve,spomenike…al fala im…ja sam ko Ježurka Ježić…


bome, po europskim pravnim stečevinama, miami bi se mogla naći u pravim pravnim problemima po tom pitanju. da ne spominjemo kad bude morala zapošljavati po kvotama: toliko i toliko žena, toliko i toliko invalida, toliko i toliko homoseksualaca i toliko i toliko pedofila (ne šalim se, vidi donji link) samo zato što su navedeni to što jesu. a kako dođu do pozicije, tako u pravilu i rade. A otpustit ih ne možeš…
predviđam sve slabiju produktivnost i profitabilnost..

http://www.freerepublic.com/focus/f-news/2831931/posts

https://childhealthsafety.wordpress.com/2012/03/14/government-experts-cover-up-vaccine-hazards/

…možda nam jedino poslovice ostanu kao uspomena na bakine koke…ko ova češka…

život je kak žebriček dokornikov,kratki,a posrani

…što bi u prijevodu značilo,život je kao ljestvice u kokošinjcu,kratak,a pos..n… [tongue]


http://www.24sata.hr/politika/kviz-odgovorite-na-pitanja-i-provjerite-jeste-za-ili-protiv-eu-249884

zanimljiva anketa s dosta pitanja…moj osobni rezultat je: eurofob [lol]

Ok anketa…
Vi ste ‘euroskeptik’
Vi niste za ulazak u EU pod svaku cijenu. Svjesni ste svih nedostataka i pribojavate se kako će se ulazak Hrvatske odraziti na životni standard…

KADA NEPRAVDA POSTAJE ZAKON - OTPOR POSTAJE POTREBA

super24, prekinimo to glupo nadmudrivanje.

Radije nam napiši s svoje perspektive ishod referenduma.

[color=blue][/color][b][/b]...prodajte dionice...-kupite nekretnine!

http://www.youtube.com/watch?v=Z8QTyHawazI&feature=youtu.be

evo sve državne reklame za ulazak u eu u jednoj

Mogu li se Vesna i ekipa snaći u ovome i hoće li možda svoja iskustva koja će eventualno steći u EU parlamentu željeti primjeniti i na Hrvatski sabor ?

Vaš link

KADA NEPRAVDA POSTAJE ZAKON - OTPOR POSTAJE POTREBA

Vidim da kampanja protiv EU koja se odašilje iz tradicionanih centara (tu sigurno ne mislim na NJemačku i ostatak EU) daje rezultate. [lol] [lol]

Premješteno iz teme: INGR (Ingra d.d.)

Raisman,
sviđa mi se kako pišete, zato sam "uskočio" sa postom. bananaramu poznajem sa njegovim drukanjem bez ikakve argumentacije, a ovo gore sam slučajno našao, upisao 2000-u stranicu i eto ga. Znao sam da ću naletjet na njega.

P.S. No, pogodit će i on jednom, vidjet ćete, hahah!

Btw. Nažalost, na ovom forumu konstruktivna rasprava je nepoznanica!

Puno lakše je pričati o novcu nego ga stvarati - Voltaire

Premješteno iz teme: INGR (Ingra d.d.)

smart@
reisman@
A što se Vas dvojica brinete za naše gubitke? Mislim da Vas dovoljno boli glava i od Vaših?
A da, da, Vi ono uvijek kupite na dnu a prodate na vrhu! To sam zaboravio! [smiley]
A što se tiče argumentacije i drukanja, pa da ima argumenata onda se ne bi ni zvalo drukanje!
Kako Vas je lako “cimnuti”!

Premješteno iz teme: INGR (Ingra d.d.)

Imaš pravo bananarama, nitko se nebi trebao brinuti za tuđe gubitke, ali da bi pozitivne i argumentirane komentare trebao prihvaćati, bi! Drukanjem bez argumenata se apsolutno ništa ne postiže, dok argumentiranim pisanjem možeš uvijek reći, lijepo sam vam govorio!

O pogrešnim procjenama da ne govorim, jer da INGR-a i naraste na 20 ili 30 kuna, šta si ti postigao pisanjem, kad je hvališ od 80 kn!? Ništa!

Puno lakše je pričati o novcu nego ga stvarati - Voltaire

Premješteno iz teme: INGR (Ingra d.d.)


Imaš pravo bananarama, nitko se nebi trebao brinuti za tuđe gubitke, ali da bi pozitivne i argumentirane komentare trebao prihvaćati, bi! Drukanjem bez argumenata se apsolutno ništa ne postiže, dok argumentiranim pisanjem možeš uvijek reći, lijepo sam vam govorio!

Vi ste mi jako "konstruktivni", samo nešto propitujete o dionici koju ne posjedujete, bez ikakvih argumenata! Kolega Raisman ne bi kupio, pa da mu ja kažem zašto bi kupio, zašto nešto vrijedi i da li vrijedi, zašto mislim da nešto vrijedi što po njemu ne vrijedi. I to mu je krajnji doseg konstruktivnosti.

Premješteno iz teme: INGR (Ingra d.d.)

Pisao sam je ovdje argumentirano puno puta, prelistaj! Na Ingri nisam nikad izgubio novce, to ipak nešto znači, a ako ti čitaš između redova ili vidiš samo svoje postove, nitko ti nije kriv!

Puno lakše je pričati o novcu nego ga stvarati - Voltaire

New Report

Close