BEZ CENZURE – OPĆENITO

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska BEZ CENZURE – OPĆENITO

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.






Premješteno iz teme: Komentari trgovanja na hrvatskom tržištu kapitala

Neznam kako netko racionalan (takav bi trebao biti investiror) misli da Hrvatska u ovom trenutku može biti neutralna kao Norveška ili Švicarska. Izbor je Jugoslavija ili EU. Ništa nije dobro a vi procijenite što je bolje. Tri godine sam ratovao ne bih to želio svom djetetu, ako netko misli da je rat nemoguć pogledajte Tadićevu izjavu o Ruđeru Boškoviću. Englezi su sve učinili da ne uđemo u EU, valjda onda treba pokušat ući u nju.

To vam je kolega zato jer su neki ljudi kao prvo naivni, a kao drugo neobrazovani.

lp
[/quote]
obrazovani ljudi znaju da Englezi jesu u EU
[/quote]

Slažem se.
Engleska, Njemačka, Austrija,Češla itd su u EU, Albanija, Bosna, Srbija, Crna Gora, Ukrajina nisu.
Prema kuda bi vi htjeli ići ili ostati?

lp
[/quote]
nije mi baš jasno jel govorimo o nekim velikim geoprojektima premještanja dijelova Hrvatske na teritorij EU ili o širenju suvereniteta naddržavne organizacije na hrvatski teritorij?
[/quote]

Govorimo o kulturnoj, politčkoj, ekonomskoj i svakoj drugoj pripadnosti.
Barem sam ja tako shvatio kolega.

lp

[b]MOŽE LI BOLJE ?![/b]

a ja mislio da smo mi po političkoj, ekonomskoj i kulturalnoj pripadnosti Hrvati?

znači li to da EU određuje našu kulturnu, ekonomsku i kulturalnu pripadnost?

https://childhealthsafety.wordpress.com/2012/03/14/government-experts-cover-up-vaccine-hazards/


a ja mislio da smo mi po političkoj, ekonomskoj i kulturalnoj pripadnosti Hrvati?

znači li to da EU određuje našu kulturnu, ekonomsku i kulturalnu pripadnost?

Ne kolega, ne određuje to EU, već mi sami.Pa vidite da idemo na referendu i sami odlućujemo.
Ovo što vi pišete je uža ekonomska politička i kulturna pripadnost, a širu ćemo očito izabrati sada na referendumu.

Ja sam za EU a protiv Balkana, vi glasajte po vlastitoj savjesti.

lp

[b]MOŽE LI BOLJE ?![/b]



a ja mislio da smo mi po političkoj, ekonomskoj i kulturalnoj pripadnosti Hrvati?

znači li to da EU određuje našu kulturnu, ekonomsku i kulturalnu pripadnost?

Ne kolega, ne određuje to EU, već mi sami.Pa vidite da idemo na referendu i sami odlućujemo.
Ovo što vi pišete je uža ekonomska politička i kulturna pripadnost, a širu ćemo očito izabrati sada na referendumu.

Ja sam za EU a protiv Balkana, vi glasajte po vlastitoj savjesti.

lp
[/quote]
moram priznati da mi ovdje gotovo ništa nije jasno. prvo ta riječ pripadnost. mi ćemo dakle pripadati nadskupu EU, ali ćemo još uvijek imati suverenitet? ako ne pripadnemo EU, onda ćemo pripadati nepostojećem nadskupu "balkana"? ali ako pripadnemo EU, onda više nećemo pripadati Balkanu, ali nas EU neće mijenjati, nego ćemo mi to činiti sami. Ali to ne možemo učiniti sami, nego to mora učiniti EU?

https://childhealthsafety.wordpress.com/2012/03/14/government-experts-cover-up-vaccine-hazards/

bravo kolega napokon netko tko shvaća pregovaračku strategiju naših vrlih političara [thumbsup]




a ja mislio da smo mi po političkoj, ekonomskoj i kulturalnoj pripadnosti Hrvati?

znači li to da EU određuje našu kulturnu, ekonomsku i kulturalnu pripadnost?

Ne kolega, ne određuje to EU, već mi sami.Pa vidite da idemo na referendu i sami odlućujemo.
Ovo što vi pišete je uža ekonomska politička i kulturna pripadnost, a širu ćemo očito izabrati sada na referendumu.

Ja sam za EU a protiv Balkana, vi glasajte po vlastitoj savjesti.

lp
[/quote]
moram priznati da mi ovdje gotovo ništa nije jasno. prvo ta riječ pripadnost. mi ćemo dakle pripadati nadskupu EU, ali ćemo još uvijek imati suverenitet? ako ne pripadnemo EU, onda ćemo pripadati nepostojećem nadskupu "balkana"? ali ako pripadnemo EU, onda više nećemo pripadati Balkanu, ali nas EU neće mijenjati, nego ćemo mi to činiti sami. Ali to ne možemo učiniti sami, nego to mora učiniti EU?

[/quote]

Dobro kolega, nemam vremena za zajebancije, a iz ovoga posta se vidi da Vam je to namjera.
Mislim da sam bio dovoljno jasan kao i uvijek.

lp

[b]MOŽE LI BOLJE ?![/b]

ali kolega plavi, ja uistinu pokušavam proniknuti ovu talmudičku logiku. evo kao nekadašnji ućenik mijoca napisao sam i kratak program kako bih što bolje shvatio istinu.

1. daEU= EU pripadnost = dobro = 1
2. neEU= balkan pripadnost = loše =0
3. daEU ili neEU = 1 = daEU

u EU nema č i ć = dobro

https://childhealthsafety.wordpress.com/2012/03/14/government-experts-cover-up-vaccine-hazards/

moram priznati da mi ovdje gotovo ništa nije jasno. prvo ta riječ pripadnost. mi ćemo dakle pripadati nadskupu EU, ali ćemo još uvijek imati suverenitet? ako ne pripadnemo EU, onda ćemo pripadati nepostojećem nadskupu "balkana"? ali ako pripadnemo EU, onda više nećemo pripadati Balkanu, ali nas EU neće mijenjati, nego ćemo mi to činiti sami. Ali to ne možemo učiniti sami, nego to mora učiniti EU?

e ovo ti je super [thumbsup]

KADA NEPRAVDA POSTAJE ZAKON - OTPOR POSTAJE POTREBA

u EU nema č i ć = dobro

…imate kavu od mene… [thumbsup] [lol] [lol] [lol]


bravo kolega napokon netko tko shvaća pregovaračku strategiju naših vrlih političara [thumbsup]

hvala kolega volksabank na lijepim riječima, ali ja pitam jer mi zaista nije jasno. Evo neki dan sam tradicionalno balkanski razmišljao o tome šta ću sa šljivama iz voćnjaka, ove godine sve su potrulile, nije ih imao tko pojesti. nema puno,možda za 50-60 litara rakije, ono.. za medicinske svrhe, obloge i tako to. i sad si mislim kako bi to bilo dobro ispeć pa si gledam kupit kotao, a kad tamo na njega se treba plaćati pretplata i davati oib, adresu isl. no.. onda saznah kako se ne smije peći više od 40 litara rakije jer se time pretpostavljam stvara ugroza velikogEU projekta.. Pa si sad mislim šta ću, oću posjeć šljive i pustit koprive il kamilicu da rastu, kila kopriva 20 kuna, dalo bise nešto iskemijat, malo za salatu isl.
Eh, ali kopriva ( i kamilica) je usto što je jestiva i ljekovita biljka, a i tu postoji neki pravilnik, regule vamo tamo, pa tako mislim šta da ja sad radim so tim voćnjakom. pa reko neka ga ovako i nek stoji, zemlja je zemlja. al onda došo zakon o poljoprivrednom zemljištu, a tamo veli kako se ja moram baviti poljoprivrednom proizvodnjom po agrotehničkim mjerama uz prijetnju financijskih kazni. a sad, kak da se ja bavim poljoprivrednom proizvodnjom na pola jutra zemlje sa svim tim pravilnicima i regulativama i porezima? meni se nekak čini kako nekom taj moj voćnjak jako smeta i kak mu je jako stalo da ja taj voćnjak nemam.

al kolegi plavom je to valjda ok, jer voćnjak za njega izgleda nije "kapital" nego izraz balkanske pripadnosti

https://childhealthsafety.wordpress.com/2012/03/14/government-experts-cover-up-vaccine-hazards/

znam kolega svjestan sam vaših problema jer i sam imam priličan voćnjak i ne znam što da radim a da ne ugrozim interese države hrvatske i eu sa proizvodnjom 50 litara rakije viljamovke…..pretežno za poklon……ili da posiječem stabla pa se izložim linićevim penalima što zapostavljam zemljište i što mi leži neobrađeno ( a nije ni za što drugo nego za voćnjak )

nakon dugo razmišljanja poslao sam upit savjetodavnoj službi pri ministarstvu poljoprivrede i sad čekam odgovor
nadam se pozitivan?

kako europska pravna stečevina uključuje pozitivnu zakonsku praksu ishod je uvijek pozitivan, iako ne nužno po vas. Uostalom, vi svojim poklanjanjem protupravno i nelegalno pečene rakije štetite poštenom radnom narodu koji rakiju proizvodi legalno, plaća poreze i doprinose isl. te tako uništavate hrvatsku ekonomiju, a time i pripadajuću ekonomiju EU, vrlo ste nesolidarni, a moguće i neprijatelj naroda

https://childhealthsafety.wordpress.com/2012/03/14/government-experts-cover-up-vaccine-hazards/

New Report

Close