BEZ CENZURE – OPĆENITO

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska BEZ CENZURE – OPĆENITO

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.


Ovi što su protiv EU, očito su opet za neku vrstu Jugoslavije.

NE u EU.

– EUroslavija = Jugoslavija.

– NE u EU znači, samostalna, demokratska, Nezavisna Država Hrvatska.

– država u kojoj ćemo za kriminal uvesti smrtnu kaznu i vratiti ukradeno.
– država koja se neće zaduživati i živjeti na dug.
– država u kojoj će moći živjeti hrvati i sve nacionalne manjine u njoj od svoga rada.

– I love this game.
Pozdrav !

[/quote]

Tako bi vi htjeli kolegice ivana, ali je realonost sasvim drugačija.
Propadne li referendum odosmo tek onda u Jugoslaviju.
Ako ništa drugo idući puta kada budemo ulazili ući ćemo u paketu sa Srbijom i Crnom Gorom.

EU nije država i suverenitet se ne gubi ulaskom u EU.
Uostalom nitko ne kaže da se iz te iste EU ne može izaći, samo to još nikome iz EU nije palo na pamet, pitam se zašto?

lp

[b]MOŽE LI BOLJE ?![/b]

Anonimno, 16.01.2012. u 14:38
Kakve to veze ima sa solidarnošću?
To je kao da meni netko nešto prigovori ako odlučim povući sav svoj kapital sa ZSE ako propadne referendum.
Ovo je već čisti druk, bez uvrede.[Kad smo već kod povlačenja kapitala, dio kapitala će se sigurno povući, ako referendum propadne.
lp

to je kao da netko povuče kapital iz banke u kojoj ti držiš "svoj" kapital.

https://childhealthsafety.wordpress.com/2012/03/14/government-experts-cover-up-vaccine-hazards/



Premješteno iz teme: Komentari trgovanja na hrvatskom tržištu kapitala

Neznam kako netko racionalan (takav bi trebao biti investiror) misli da Hrvatska u ovom trenutku može biti neutralna kao Norveška ili Švicarska. Izbor je Jugoslavija ili EU. Ništa nije dobro a vi procijenite što je bolje. Tri godine sam ratovao ne bih to želio svom djetetu, ako netko misli da je rat nemoguć pogledajte Tadićevu izjavu o Ruđeru Boškoviću. Englezi su sve učinili da ne uđemo u EU, valjda onda treba pokušat ući u nju.

To vam je kolega zato jer su neki ljudi kao prvo naivni, a kao drugo neobrazovani.

lp
[/quote]
obrazovani ljudi znaju da Englezi jesu u EU

https://childhealthsafety.wordpress.com/2012/03/14/government-experts-cover-up-vaccine-hazards/




Premješteno iz teme: Komentari trgovanja na hrvatskom tržištu kapitala

Neznam kako netko racionalan (takav bi trebao biti investiror) misli da Hrvatska u ovom trenutku može biti neutralna kao Norveška ili Švicarska. Izbor je Jugoslavija ili EU. Ništa nije dobro a vi procijenite što je bolje. Tri godine sam ratovao ne bih to želio svom djetetu, ako netko misli da je rat nemoguć pogledajte Tadićevu izjavu o Ruđeru Boškoviću. Englezi su sve učinili da ne uđemo u EU, valjda onda treba pokušat ući u nju.

To vam je kolega zato jer su neki ljudi kao prvo naivni, a kao drugo neobrazovani.

lp
[/quote]
obrazovani ljudi znaju da Englezi jesu u EU
[/quote]

Slažem se.
Engleska, Njemačka, Austrija,Češla itd su u EU, Albanija, Bosna, Srbija, Crna Gora, Ukrajina nisu.
Prema kuda bi vi htjeli ići ili ostati?

lp

[b]MOŽE LI BOLJE ?![/b]




Premješteno iz teme: Komentari trgovanja na hrvatskom tržištu kapitala

Neznam kako netko racionalan (takav bi trebao biti investiror) misli da Hrvatska u ovom trenutku može biti neutralna kao Norveška ili Švicarska. Izbor je Jugoslavija ili EU. Ništa nije dobro a vi procijenite što je bolje. Tri godine sam ratovao ne bih to želio svom djetetu, ako netko misli da je rat nemoguć pogledajte Tadićevu izjavu o Ruđeru Boškoviću. Englezi su sve učinili da ne uđemo u EU, valjda onda treba pokušat ući u nju.

To vam je kolega zato jer su neki ljudi kao prvo naivni, a kao drugo neobrazovani.

lp
[/quote]
obrazovani ljudi znaju da Englezi jesu u EU
[/quote]

Englezi jesu u EU ali su sve učinili da mi uđemo što kasnije u nju.

[b][/b]You never count your money when you're sittin' at the table



…meni se čini da su ljudi kako se približava trenutak odluke sve uplašeniji,i sve u većoj nedoumici…

…nama definitivno treba ponuditi dovoljno pravih informacija,pa da mi znamo makar okvirno na čemu smo…

…najbolje bi bilo do tada uzdaj se use i u svoje kljuse…

…nema besplatnog ručka ni od koga…sve se na kraju plati… [rolleyes]


sve su informacije dostupne, samo trebaš ići pročitati.. doduše, ne na facebook-u

[/quote]
…ja sam na face-u jedanput mjesečno… [thumbsup] smatram se i jesam fakultetski obrazovana osoba i jako puno mi toga nije jasno…( kako li je tek onima koji nisu na internetu )

…zašto da glasam za nešto,ako mi je većina toga nejasna…( jer tako žele naši političari )

…to ti je isto tako kao da potpišeš Ugovor,a nisi pročitao sitna slova…

evo mali prilog za ove koji misle da će nas ulazak u eu spasiti:

VESNA PUSIĆ:
‘Neće nas EU spasiti ako smo glupi i nesposobni’

[smiley]


Englezi jesu u EU ali su sve učinili da mi uđemo što kasnije u nju.

Englezi drukaju da nas ubace zajedno sa Srbijom

free flow information



Englezi jesu u EU ali su sve učinili da mi uđemo što kasnije u nju.

Englezi drukaju da nas ubace zajedno sa Srbijom
[/quote]

Srbija ima Kosovo, radikale, velika je vjerojatnost da će puno kasnije ući u EU, a možda i nikad. Puno više političke mudrosti (a koliko je imamo vidi se po tome što stoljećima nismo imali državu) bi nam trebalo ako ostanemo izvan EU u tom "buretu baruta" nego ako uđemo u EU. Uopće ne idealiziram EU, dapače, ali ako dođemo pameti više potencijala možemo ostvariti u EU nego ako ostanemo izvan. Naravno ostanemo li dupelizci, neradnici i nekompetentni na isto će to doći. Što će biti i da li je to bolje to nitko od nas nezna.

[b][/b]You never count your money when you're sittin' at the table



Ovi što su protiv EU, očito su opet za neku vrstu Jugoslavije.

NE u EU.

– EUroslavija = Jugoslavija.

– NE u EU znači, samostalna, demokratska, Nezavisna Država Hrvatska.

– država u kojoj ćemo za kriminal uvesti smrtnu kaznu i vratiti ukradeno.
– država koja se neće zaduživati i živjeti na dug.
– država u kojoj će moći živjeti hrvati i sve nacionalne manjine u njoj od svoga rada.

– I love this game.
Pozdrav !

[/quote]

Tako bi vi htjeli kolegice ivana, ali je realonost sasvim drugačija.
Propadne li referendum odosmo tek onda u Jugoslaviju.
Ako ništa drugo idući puta kada budemo ulazili ući ćemo u paketu sa Srbijom i Crnom Gorom.

EU nije država i suverenitet se ne gubi ulaskom u EU.
Uostalom nitko ne kaže da se iz te iste EU ne može izaći, samo to još nikome iz EU nije palo na pamet, pitam se zašto?

lp
[/quote]
ovo su ono pravo boljševički non sequituri

https://childhealthsafety.wordpress.com/2012/03/14/government-experts-cover-up-vaccine-hazards/





Premješteno iz teme: Komentari trgovanja na hrvatskom tržištu kapitala

Neznam kako netko racionalan (takav bi trebao biti investiror) misli da Hrvatska u ovom trenutku može biti neutralna kao Norveška ili Švicarska. Izbor je Jugoslavija ili EU. Ništa nije dobro a vi procijenite što je bolje. Tri godine sam ratovao ne bih to želio svom djetetu, ako netko misli da je rat nemoguć pogledajte Tadićevu izjavu o Ruđeru Boškoviću. Englezi su sve učinili da ne uđemo u EU, valjda onda treba pokušat ući u nju.

To vam je kolega zato jer su neki ljudi kao prvo naivni, a kao drugo neobrazovani.

lp
[/quote]
obrazovani ljudi znaju da Englezi jesu u EU
[/quote]

Slažem se.
Engleska, Njemačka, Austrija,Češla itd su u EU, Albanija, Bosna, Srbija, Crna Gora, Ukrajina nisu.
Prema kuda bi vi htjeli ići ili ostati?

lp
[/quote]
nije mi baš jasno jel govorimo o nekim velikim geoprojektima premještanja dijelova Hrvatske na teritorij EU ili o širenju suvereniteta naddržavne organizacije na hrvatski teritorij?

https://childhealthsafety.wordpress.com/2012/03/14/government-experts-cover-up-vaccine-hazards/




…meni se čini da su ljudi kako se približava trenutak odluke sve uplašeniji,i sve u većoj nedoumici…

…nama definitivno treba ponuditi dovoljno pravih informacija,pa da mi znamo makar okvirno na čemu smo…

…najbolje bi bilo do tada uzdaj se use i u svoje kljuse…

…nema besplatnog ručka ni od koga…sve se na kraju plati… [rolleyes]


sve su informacije dostupne, samo trebaš ići pročitati.. doduše, ne na facebook-u

[/quote]
…ja sam na face-u jedanput mjesečno… [thumbsup] smatram se i jesam fakultetski obrazovana osoba i jako puno mi toga nije jasno…( kako li je tek onima koji nisu na internetu )

…zašto da glasam za nešto,ako mi je većina toga nejasna…( jer tako žele naši političari )

…to ti je isto tako kao da potpišeš Ugovor,a nisi pročitao sitna slova…
[/quote]
pa onda osnivaš udrugu franak 🙂

https://childhealthsafety.wordpress.com/2012/03/14/government-experts-cover-up-vaccine-hazards/

New Report

Close