BEZ CENZURE – OPĆENITO

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska BEZ CENZURE – OPĆENITO

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.


Zamislite kad izađemo u nedjelju na referendum i opalimo žestoku šamarčinu EU odbivši ulazak u EU [thumbsup]

To bi bio pravi odgovor na 10-godišnje ponižavanje hrvatskog naroda i države brojnim EU-ucjenama:

PROTIV eu! za SLOBODNU, SUVERENU I SAMOSTALNU HRVATSKU!!!!

[thumbsup]

NE u EU.

– ako referendum ne uspije za 6 mjeseci vam ide novi, pa opet za 6 mjeseci novi.
– zašto nemamo pravo izbora, ako referendum uspije da se ponovno za 6 mjeseci istim može rušiti ili potvrditi.
– ovo je zbilja smiješno što nam rade, evo od jutros već 10 puta na radiju slušam gospođu Pusić kako druka.

– zbog svega toga NE u EU.
– budite za Slobodnu, Demokratsku, Nezavisnu Državu Hrvatsku.

– I love this game.
Pozdrav !

Pa Norvežani su imali 2 referenduma pa su oba odbili i više ni ne pokušavaju sa refom…međutim oni su bogati i mogu si priuštiti da su samostalni…Hrvatska nije ni približno u takvoj poziciji…ma koliko mi željeli da je…

Ja nisam ko birtić.... ...ja od žena ne tražim savjet, al bi im GA dao....i dvaput ako treba [emo_smijeh]

kolege gismund, barbosa… imaju pravo …i kolegica ivana …ali i kolega plavi i vatreni …lako je reći pa nisu ni norveška ni švicarska ni britanija financijski nutra …ko smo mi da se sada s njima uspoređujemo …sa ovak devastiranom ekonomijom ….možda tamo nije dobro …ali nije dobro ni ako ostanemo vani ..kak god pogledaš nije dobro …biramo opet sada manje zlo kolege …mislim da je EU to manje zlo …


Ovi što su protiv EU, očito su opet za neku vrstu Jugoslavije.

NE u EU.

– EUroslavija = Jugoslavija.

– NE u EU znači, samostalna, demokratska, Nezavisna Država Hrvatska.

– država u kojoj ćemo za kriminal uvesti smrtnu kaznu i vratiti ukradeno.
– država koja se neće zaduživati i živjeti na dug.
– država u kojoj će moći živjeti hrvati i sve nacionalne manjine u njoj od svoga rada.

– I love this game.
Pozdrav !


…meni se čini da su ljudi kako se približava trenutak odluke sve uplašeniji,i sve u većoj nedoumici…

…nama definitivno treba ponuditi dovoljno pravih informacija,pa da mi znamo makar okvirno na čemu smo…

…najbolje bi bilo do tada uzdaj se use i u svoje kljuse…

…nema besplatnog ručka ni od koga…sve se na kraju plati… [rolleyes]


sve su informacije dostupne, samo trebaš ići pročitati.. doduše, ne na facebook-u

https://childhealthsafety.wordpress.com/2012/03/14/government-experts-cover-up-vaccine-hazards/

Premješteno iz teme: Komentari trgovanja na hrvatskom tržištu kapitala

Neznam kako netko racionalan (takav bi trebao biti investiror) misli da Hrvatska u ovom trenutku može biti neutralna kao Norveška ili Švicarska. Izbor je Jugoslavija ili EU. Ništa nije dobro a vi procijenite što je bolje. Tri godine sam ratovao ne bih to želio svom djetetu, ako netko misli da je rat nemoguć pogledajte Tadićevu izjavu o Ruđeru Boškoviću. Englezi su sve učinili da ne uđemo u EU, valjda onda treba pokušat ući u nju.

[b][/b]You never count your money when you're sittin' at the table

Premješteno iz teme: Komentari trgovanja na hrvatskom tržištu kapitala

što je bliže referendum o ulasku u EU, cijene na burzi su sve niže, a prometi sve manji!?!?!
jasno je što ulagači misle o ulasku RH u EU [bye]
jedino ako fondovi dobiju nalog da 1-2 dana prije glasanja dignu cijene dionica pa da time zavedu glasače?!?!

ali nemojmo biti naivni jer EU nam ne donosi novac i blagostanje nego velika izdvajanja iz osiromašenog proračuna RH za EU institucije + 14.000 EUR mjesečno svakom beskorisnom EU zastupniku koji će tobože predstavljati RH u EU parlamentu!
zato:
glasajmo PROTIV ulaska RH u EU!!!!!!!!!!

moji postovi nisu savjet za kupnju ili prodaju dionica nego moje osobno mišljenje

BEČ – Zbog nestabilnosti eura i financijske krize pojedine austrijske banke razmišljaju o povlačenju kapitala iz istočne i jugoistočne Europe.
Vaš link

Od projekata na istoku i jugoistoku Europe austrijske banke su posljednjih godina profitirale u velikom stilu. Sada se ti projekti pretvaraju u rizične poslove čije je krajnje rezultate teško proračunati“

Tada je privredi istočne i jugoistočne Europe bio potreban novac, austrijske banke su ga skupo posuđivale, te tako pravile veliki profit. No, tada je i sama privreda u tom dijelu Evrope bilježila porast, tako da rizik u koji su se banke upuštale nije bio prevelik

veliki broj domaćinstava u Rumuniji i Mađarskoj, nije u stanju vraćati rate za kredite koje su podigli. U posebno teškom položaju su domaćinstva koja su kredite podigli u stranim valutama, najčešće u švicarskim francima, a takvih je čak 70% svih kredita koje su austrijske banke izdale na istoku i jugoistoku Europe. Dodatno je neizvjesna i stabilnost samog eura, tako su zbog mogućeg porasta inflacije ugrožena i domaćinstva koja imaju kredite i u, barem do sada, stabilnom euru.

Sve banke o kojima je riječ imaju garanciju države da ih je ona u kriznim situacijama dužna spašavati. U tom slučaju to bi bilo opterećenje za državni budžet. Angažman banaka koje su radile na Istoku mogao bi skupo koštati ne samo te banke već i sve austrijske porezne obveznike“

Eto kako izgleda solidarnost na EU način…

KADA NEPRAVDA POSTAJE ZAKON - OTPOR POSTAJE POTREBA

Većina građana Hrvatske ne želi u EU?

Kako se približava dan referenduma o ulasku RH u Uniju, tako se zaoštrava i rat anketama. Najnovija anketa Vijeća za Hrvatsku – NE u EU pokazala je da se većina građana protivi ulasku u Europsku uniju.

‘Referendum’ među javnim osobama: Za ili protiv?..Vijeće za Hrvatsku – NE u EU naručilo je provođenje nezavisne ankete među građanima o pitanju o kojem će se odlučivati na predstojećem referendumu. Anketiranje je provedeno u razdoblju od 8. do 15. siječnja ove godine, a telefonskim putem anketirane su ukupno 1.942 osobe.

Anketiranim građanima postavljeno je referendumsko pitanje: ”Jeste li za članstvo Republike Hrvatske u Europskoj uniji?” Rezultati su pokazali da većina građana, njih čak 57,2 posto, ne želi u Uniju, dok je za ulazak 42,8 posto.

Daily Telegraph: Hrvatska nervozna oko ulaska u EU..Iz istog istraživanja ujedno se doznaje da na referendum ne želi izaći 26,8 posto građana, a ističe se i da je anketa Vijeća za Hrvatsku – NE u EU izrađena od strane ”potpuno nezavisne agencije, ovlaštene i tehnički osposobljene za provođenje anketa, a koja se nalazi izvan Hrvatske i u potpunosti je nezavisna od financijskih ili nekih drugih pritisaka ili ucjena naručitelja”. Navode da je riječ o Business Knowledge Corporation.

Međutim, u oči upada podatak da se od ukupnog broja kontaktiranih osoba, čak 802 ispitanika, što predstavlja čak 41 posto, nije željelo izjasniti.

net.hr

moji postovi na forumu su moje mišljenje, nisu financijski savjeti niti poziv na kupnju/prodaju dionica ili ulaganje u iste


BEČ – Zbog nestabilnosti eura i financijske krize pojedine austrijske banke razmišljaju o povlačenju kapitala iz istočne i jugoistočne Europe.
Vaš link

Od projekata na istoku i jugoistoku Europe austrijske banke su posljednjih godina profitirale u velikom stilu. Sada se ti projekti pretvaraju u rizične poslove čije je krajnje rezultate teško proračunati“

Tada je privredi istočne i jugoistočne Europe bio potreban novac, austrijske banke su ga skupo posuđivale, te tako pravile veliki profit. No, tada je i sama privreda u tom dijelu Evrope bilježila porast, tako da rizik u koji su se banke upuštale nije bio prevelik

veliki broj domaćinstava u Rumuniji i Mađarskoj, nije u stanju vraćati rate za kredite koje su podigli. U posebno teškom položaju su domaćinstva koja su kredite podigli u stranim valutama, najčešće u švicarskim francima, a takvih je čak 70% svih kredita koje su austrijske banke izdale na istoku i jugoistoku Europe. Dodatno je neizvjesna i stabilnost samog eura, tako su zbog mogućeg porasta inflacije ugrožena i domaćinstva koja imaju kredite i u, barem do sada, stabilnom euru.

Sve banke o kojima je riječ imaju garanciju države da ih je ona u kriznim situacijama dužna spašavati. U tom slučaju to bi bilo opterećenje za državni budžet. Angažman banaka koje su radile na Istoku mogao bi skupo koštati ne samo te banke već i sve austrijske porezne obveznike“

Eto kako izgleda solidarnost na EU način…

Kakve to veze ima sa solidarnošću?
To je kao da meni netko nešto prigovori ako odlučim povući sav svoj kapital sa ZSE ako propadne referendum.
Ovo je već čisti druk, bez uvrede.

Kad smo već kod povlačenja kapitala, dio kapitala će se sigurno povući, ako referendum propadne.
lp

[b]MOŽE LI BOLJE ?![/b]


Premješteno iz teme: Komentari trgovanja na hrvatskom tržištu kapitala

Neznam kako netko racionalan (takav bi trebao biti investiror) misli da Hrvatska u ovom trenutku može biti neutralna kao Norveška ili Švicarska. Izbor je Jugoslavija ili EU. Ništa nije dobro a vi procijenite što je bolje. Tri godine sam ratovao ne bih to želio svom djetetu, ako netko misli da je rat nemoguć pogledajte Tadićevu izjavu o Ruđeru Boškoviću. Englezi su sve učinili da ne uđemo u EU, valjda onda treba pokušat ući u nju.

To vam je kolega zato jer su neki ljudi kao prvo naivni, a kao drugo neobrazovani.

lp

[b]MOŽE LI BOLJE ?![/b]

moderatori, fino otvorite anketu ZA ili PROTIV pa da vidimo preliminarne rezultate

free flow information

New Report

Close