BEZ CENZURE – OPĆENITO

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska BEZ CENZURE – OPĆENITO

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.


…ma zamisli,kao da srpske,bosanske i albanske pare smrde,a ove nazovi EU miriše… [lol] [lol]

uvažene kolege zaboravljaju da hrvatska sa bih i srbijom ima suficit a sa eu deficit…….i kad uđemo suficit će se drastično smanjiti a deficit povećati……

a što mislite kako su slovenci upali u gospodarsku gabulu?


deca bez veze se svađate……..ušli ne ušli mi moramo štititi vlastite interese, a to je ono što ovi naši glupi i ambiciozni ne rade……

Volksbank, i to se da riješiti ali ako nas podvedu u EU onda će biti mnogo teže.

KADA NEPRAVDA POSTAJE ZAKON - OTPOR POSTAJE POTREBA

slažem se ……… ali samo ako ima političke volje, odlučnosti i znanja kod g&a

…meni se čini da su ljudi kako se približava trenutak odluke sve uplašeniji,i sve u većoj nedoumici…

…nama definitivno treba ponuditi dovoljno pravih informacija,pa da mi znamo makar okvirno na čemu smo…

…najbolje bi bilo do tada uzdaj se use i u svoje kljuse…

…nema besplatnog ručka ni od koga…sve se na kraju plati… [rolleyes]

Vaš link

"EU pomoću Hrvatske pokušava ostvariti svoje i američke geopolitičke ambicije koje na Balkanu sve više ugrožavaju Turska, Rusija i Kina. Istovremeno, hrvatski političari se boje samostalnog upravljanja državom, pa posežu za sramotnom propagandom u prilog Uniji i nesposobnost prikrivaju ‘državnim razlozima’, otkriva prvi hrvatski ministar vanjskih poslova, konzultant Zdravko Mršić."

Prvo pravedno urediti sustav i ekonomski ojačati građanstvo, onda možemo ravnopravno razgovarati o nekom obliku suradnje za obostranu korist, ovako je korist jednostrana a račun plačaju Hrvatski građani i to najmanje 4 milijarde Kn godišnje.

KADA NEPRAVDA POSTAJE ZAKON - OTPOR POSTAJE POTREBA


Prvo pravedno urediti sustav i ekonomski ojačati građanstvo, onda možemo ravnopravno razgovarati o nekom obliku suradnje za obostranu korist, ovako je korist jednostrana a račun plačaju Hrvatski građani i to najmanje 4 milijarde Kn godišnje.

Sve je to RDG i sami to znate.
Ako nešto platimo 10, a zauzvrat dobijemo 20, onda smo na dobitku 10, zar ne??

A upravo bi se to dogodilo ulaskom u EU.

lp

[b]MOŽE LI BOLJE ?![/b]

Kolega plavi, prvo treba doći u poziciju da možeš platiti 10 da bi naplatio 20.
Mi smo sada u poziciji – 10 i ulaskom u EU će se to uslijed regulative i troškova u najboljem slučaju zadržati ako ne i popesti na – 20…tko će i kako onda platiti taj minus…Njemci i Slovenci sigurno neće nego generacije tvoga i mooga potomstva ako će ih biti, ako u međuvremenu ne egziliraju.

KADA NEPRAVDA POSTAJE ZAKON - OTPOR POSTAJE POTREBA

Zamislite kad izađemo u nedjelju na referendum i opalimo žestoku šamarčinu EU odbivši ulazak u EU [thumbsup]

To bi bio pravi odgovor na 10-godišnje ponižavanje hrvatskog naroda i države brojnim EU-ucjenama:
– dajte generale ako hoćete u EU
– dajte EU firmama za siću vaše najbolje firme (Pliva, HT, INA…..) i banke (ZABA, PBZ…)
– šutite Hrvati kad vam EU osudi na 20 godina robije EU generale koji su nas branili od pokolja i genocida!
– šutite Hrvati i dajte Slovencima Savudrijsku valu/Piranski zaljev
– uzmite Hrvati ovih 1-2 milijarde EUR pomoći i zatvorite vaše firme i brodogradilišta koja konkuriraju evropskima, i tako ćete u sljedećih 5 godina uplatiti u EU proračun duplo više nego ste dobili!
– itd.itd.itd.

najviše mi se gade naši političari koji sa svih strana vrište da moramo ući u EU, a samo da bi oni dobivali 14.000 EUR mjesečno kad uđu u EU parlament!

PROTIV eu! za SLOBODNU, SUVERENU I SAMOSTALNU HRVATSKU!!!!

Hrvatska ulazi u EU glasovima 30% biračkog tijela. 70% birača nije dalo svoj glas za ulazak u EU!


Kolega plavi, prvo treba doći u poziciju da možeš platiti 10 da bi naplatio 20.
Mi smo sada u poziciji – 10 i ulaskom u EU će se to uslijed regulative i troškova u najboljem slučaju zadržati ako ne i popesti na – 20…tko će i kako onda platiti taj minus…Njemci i Slovenci sigurno neće nego generacije tvoga i mooga potomstva ako će ih biti, ako u međuvremenu ne egziliraju.

Nismo mi na -10, kako možemo biti -10?
Pa nije nam pojeđen sav kapital koji imamo.. [wink]

Mislio sam reći, ako ćemo nešto morati platiti a hoćemo, a više ćemo dobiti, a hoćemo, onda je to u našem interesu, zar ne?

A dobivamo i samim ulaskom u EU činjenicom da postjemo članica EU.

lp

[b]MOŽE LI BOLJE ?![/b]

…ma dobit ćeš…ono što preko dveh visi…što bi rekla moja nona… [lol] [lol]

…bit će opet,tko se snađe,snađe,a mnogi će jaukat…

Nismo mi na -10, kako možemo biti -10?
Pa nije nam pojeđen sav kapital koji imamo.. [wink]

lp

Da, nije nam pojeden sav kapital…drže ga upravo ovi koji nas žele podvest EU jer se ulaskom u EU "čisti bilanca" i briše prošlost te sav pokradeni kapital postaje legalni a lopovi i kemičari koji taj kapital skrivaju po svjetskim i domačim rupama će preko noći postati uvažena Europska gospoda…

KADA NEPRAVDA POSTAJE ZAKON - OTPOR POSTAJE POTREBA

New Report

Close