BEZ CENZURE – OPĆENITO

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska BEZ CENZURE – OPĆENITO

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.


jer burza je droga za cijeli život (kao što smo se maloprije složili). [smiley2]

Točno to, i oni stalni porasti dionica u zadnjih 6 mjeseci, kako lijepo bijaše, adrenalin je prao u domeni malo jače droge i svijet postaje irealan, nešto kao snovi, zar ne?


Posejdon: ” jer burza je droga za cijeli život (kao što smo se maloprije složili). [smiley2] ” Točno to, i oni stalni porasti dionica u zadnjih 6 mjeseci, kako lijepo bijaše, adrenalin je prao u domeni malo jače droge i svijet postaje irealan, nešto kao snovi, zar ne?

Malo umjetnosti za ove sitne noćne sate:

Što je život? Mahnitanje.
Što je život? Puste sanje,
prazna sjena što nas ovi.
O, malen je dar nam dan,
jer sav život – to je san,
a san su i sami snovi.
(Calderon)

La vita e bella!

Uhvatio Mujo zlatnoga kuhara!
Kuhar mu kaže; Daj mi šaku riže i šaku mesa i ispunit ću ti tri…..paprike!

vjeruj mi, isplati se cekati, pa makar cekali i godinama...

zašto se moj nalog na pojedinim dionicama ne vidi na PGovom mostichu??? na pojedinim dionicama npr. piše da nema ponuda za prodaju, a ja držim svoje naloge na prodaji već 2 tjedna?!?

Nasljedila sam dionice HUPZ. Pošto sam laik u svemu u vezi dionica, molim vas za mišljenje o tim dionicama. Neznam da li da ih prodam ili da još malo pričekam. Hvala

Zna li netko šta se događa sa ZDNK? Očito sam propustio neku dobru vijest. Ovaj limitirani rast od 10%?

[color=black][/color] Eric


to tržište kapitala je čista droga, navučeš se, možeš dobro zaradiš (ali i izgubiti) ali teško se skidaš ili jednostavno se ne skidaš nikad

I ne samo to, nego ti se ne da niti trošiti jer možeš još više zaraditi. Gdje je tu kraj?

Potrebno je uvijek se sjetiti da je normalnom covjeku dosta tri obroka na dan. Howgh

Benjamin Graham: "Odlično društvo nije i odlična investicija, ako ste dionicu previše platili." MPT: "Prodali su naše snove Judini sinovi........."


zašto se moj nalog na pojedinim dionicama ne vidi na PGovom mostichu??? na pojedinim dionicama npr. piše da nema ponuda za prodaju, a ja držim svoje naloge na prodaji već 2 tjedna?!?

mozda zato sto Webmostich ne prikazuje VSE a neki se papiri od vrijednosti dilaju na obe burze[smiley2]

Autor posta posjeduje dionice ATPL-R-A i HT-R-A. Također, unaprijed zahvaljuje Neznanom junaku na asu.

Znam, znam da nema veze sa dionicama, ali… da li je itko gledao jučer film na Novoj u 21:00 “Divlja utrka”?
Ej… ako je tko gledao će znati o čemu pričam… ona krava (!!!!!), nacimobil (!!!!), scena sa sprženim psom koji drži ono srce u ustima i natpis “DANGER” (!!!), Atkinsonow SKOK na vlak koji juri 400 km/h… Isuse mili Bože…
Ljudi moji… moje su se vilice na licu skoro odvojile koliko sam ja urlala od smijeha… katastrofa.
To je jedan od najboljih filmova koje sam gledala u životu (po treći put već [smiley2])

..."Postoji samo matematička i dijalektička logika, sve ostalo je....... ženska. :))"...


Nasljedila sam dionice HUPZ. Pošto sam laik u svemu u vezi dionica, molim vas za mišljenje o tim dionicama. Neznam da li da ih prodam ili da još malo pričekam. Hvala

cijena tone kontunirano od 9 mjeseca…ako ti treba lova prodaj, a ako želiš dobro prodati ja bi ti savjetovao nalog na 1999 kn sa rokom od 60 dana, lijepo zaboraviš na sve i čekaš promjenu trenda tržišta.


Znam, znam da nema veze sa dionicama, ali… da li je itko gledao jučer film na Novoj u 21:00 “Divlja utrka”? ……….. katastrofa. To je jedan od najboljih filmova koje sam gledala u životu (po treći put već [smiley2])

a onaj lik koji se iz rasturenog bazena pojavi za 2 sekunde u autu u suhoj košulji…
koji su to likovi, koda su ispali iz našeg foruma….ha,ha,ha ( ili ti hi,hi,hi ! )

New Report

Close