BEZ CENZURE – OPĆENITO

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska BEZ CENZURE – OPĆENITO

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

ovi što će zaoukružiti da ne znaju zašto a ni ovi koji će zaokružiti ne ne znaju
super je ovo
podsjeća me na šibicarenje, nikad ne znas gdje je kuglica

u svakom slučaju što god zaokružili ima da vas nema

Postanite Eu-robovi


Ovi što su protiv EU, očito su opet za neku vrstu Jugoslavije.

lp

Kolega plavi, sasvim pogrešan smjer lobiranja …oni koji su protiv ulaska u EU ne žele nikakve integracije jer su upravo zbog zbog povjesnih pogubnih posljedica integracija iz Jugoslavije, kraljevine SHS, Austrougarske, Habsburške Monarhije, s pravom skeptični prema EU.

Stvaranje države je dugačak i mukotrpan proces odrastanja i sazrijevanja.
U tome procesu se moraju proći mnoga iskušenja, brojne krize i objektivne opasnosti.
Uz ućenje iz pogreški i kroz riješavanja problema se dokazuje i pokazuje zrelost a za ovakve pretvorbe potrebno je mnogo vremena , strpljenja , hrabrosti i iskušenja.

Ako ćemo mi, pojavom prvog većeg ekonomskog problema odustati od prilagodbe i promjena samih sebe , te odmah mjenjati svoj teško stečeni dom za fensi sobu u skupome hotelu, onda nismo niti trebali započinjati stvarati samostalnu i suverenu Republiku Hrvatsku niti platiti suverenost životima naših očeva i sinova te teškim razaranjem mnogih obitelj i gospodarstva !

Moj dom je moj i nikada ga neći mijenjati za podstanarsku sobu pa taman da je opreme i napune sa svim čudima ovoga svijeta!!!

KADA NEPRAVDA POSTAJE ZAKON - OTPOR POSTAJE POTREBA



Ovi što su protiv EU, očito su opet za neku vrstu Jugoslavije.

lp

Kolega plavi, sasvim pogrešan smjer lobiranja …oni koji su protiv ulaska u EU ne žele nikakve integracije jer su upravo zbog zbog povjesnih pogubnih posljedica integracija iz Jugoslavije, kraljevine SHS, Austrougarske, Habsburške Monarhije, s pravom skeptični prema EU.

Stvaranje države je dugačak i mukotrpan proces odrastanja i sazrijevanja.
U tome procesu se moraju proći mnoga iskušenja, brojne krize i objektivne opasnosti.
Uz ućenje iz pogreški i kroz riješavanja problema se dokazuje i pokazuje zrelost a za ovakve pretvorbe potrebno je mnogo vremena , strpljenja , hrabrosti i iskušenja.

Ako ćemo mi, pojavom prvog većeg ekonomskog problema odustati od prilagodbe i promjena samih sebe , te odmah mjenjati svoj teško stečeni dom za fensi sobu u skupome hotelu, onda nismo niti trebali započinjati stvarati samostalnu i suverenu Republiku Hrvatsku niti platiti suverenost životima naših očeva i sinova te teškim razaranjem mnogih obitelj i gospodarstva !

Moj dom je moj i nikada ga neći mijenjati za podstanarsku sobu pa taman da je opreme i napune sa svim čudima ovoga svijeta!!!
[/quote]

Možda me niste shvatili, time što ste protiv EU ustvari ste za Balkan, jer tamo će nas svrstati, htjeli vi to ili ne. Samo što to mnogi ne vide.

lp

[b]MOŽE LI BOLJE ?![/b]

@plavi

BAKICAAA, 16.01.2012. u 10:57
Možda me niste shvatili, time što ste protiv EU ustvari ste za Balkan, jer tamo će nas svrstati, htjeli vi to ili ne. Samo što to mnogi ne vide.

…svrstat će oni nas na Balkan ušli mi ili ne…

…kao da Rumunje i Bugare gledaju drugačije…

*plavi, Hrvatsku kulturološki ne možeš svrstavati na Balkan a niti balkan nije nepromjenjiv niti su ljudi sa balkana svjetske seljačine.

Što se tiće svrstavanja, nije li upravo sa ovih prostora pokrenuta ideja nesvrstanih [proud]

KADA NEPRAVDA POSTAJE ZAKON - OTPOR POSTAJE POTREBA


*plavi, Hrvatsku kulturološki ne možeš svrstavati na Balkan a niti balkan nije nepromjenjiv niti su ljudi sa balkana svjetske seljačine.

Što se tiće svrstavanja, nije li upravo sa ovih prostora pokrenuta ideja nesvrstanih [proud]

Svrstat će nas sama činjenica da li ćemo u EU ili nećemo.

lp

[b]MOŽE LI BOLJE ?![/b]

ma kolega plavi druka za eu samo ne bi li mu luka ploče skočila na 1800

Svrstat će nas sama činjenica da li ćemo u EU ili nećemo.

lp

Ma i ako uđemo u EU, svrstati će nas u drugu ligu sa Mađarskom, Rumunjskom, Bugarskom, Ćeškom, Slovačkom Grčkom, Slovenijom i gdje je onda razlika??

KADA NEPRAVDA POSTAJE ZAKON - OTPOR POSTAJE POTREBA


Svrstat će nas sama činjenica da li ćemo u EU ili nećemo.

lp

Ma i ako uđemo u EU, svrstati će nas u drugu ligu sa Mađarskom, Rumunjskom, Bugarskom, Ćeškom, Slovačkom Grčkom, Slovenijom i gdje je onda razlika??
[/quote]

Razlika je u tome da je bolje biti sa Mađarskom, Rumunjskom, Bugarskom, Ćeškom, Slovačkom Grčkom, Slovenijom, nego ( ako ne uđemo sada ) sa Srbijom, Bosnom Crnom Gorom i Albanijom.

lp,

[b]MOŽE LI BOLJE ?![/b]

…ma zamisli,kao da srpske,bosanske i albanske pare smrde,a ove nazovi EU miriše… [lol] [lol]

Neka, bar ne moram ućiti strani jezik [lol]

KADA NEPRAVDA POSTAJE ZAKON - OTPOR POSTAJE POTREBA

deca bez veze se svađate……..ušli ne ušli mi moramo štititi vlastite interese, a to je ono što ovi naši glupi i ambiciozni ne rade……

New Report

Close