BEZ CENZURE – OPĆENITO

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska BEZ CENZURE – OPĆENITO

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

Stvarno mi nije jasno, otkud ti sad takav stav?…….Pa, Vi ljudi ili nemate pojma o mirovinama
i iznosima ili ste bolje informirani od mene o financijama mog roditelja.???.. fakat, strašno, da se
usudiš komentirati privatne podatke, koje iznosim bez ikakvog interesa , osim istine o
realnosti u Hrvatskoj…pa, zbilja žalosno -da se tako postavljaš ko i svi koji te podržavaju u ovoj hajki na EU. Šta, da uzmem listiće uplatnice , pa ti ih pošaljem na e.mail….???? Nema problema.

[color=blue][/color][b][/b]...prodajte dionice...-kupite nekretnine!

MOlim novinare- da naprave na temu inozemnih mirovina- ozbiljan prilog. Javnost mora znati
činjenice.

[color=blue][/color][b][/b]...prodajte dionice...-kupite nekretnine!

Anonimno, 15.01.2012. u 23:16
Stvarno mi nije jasno, otkud ti sad takav stav?…….Pa, Vi ljudi ili nemate pojma o mirovinama
i iznosima ili ste bolje informirani od mene o financijama mog roditelja.???.. fakat, strašno, da se
usudiš komentirati privatne podatke, koje iznosim bez ikakvog interesa , osim istine o
realnosti u Hrvatskoj…pa, zbilja žalosno -da se tako postavljaš ko i svi koji te podržavaju u ovoj hajki na EU. Šta, da uzmem listiće uplatnice , pa ti ih pošaljem na e.mail….???? Nema problema.

pustimo nepotrebnu patetiku na stranu, nije ovo takav forum. prošla su vremena kad su ovakve bezumne finte palile.

https://childhealthsafety.wordpress.com/2012/03/14/government-experts-cover-up-vaccine-hazards/


MOlim novinare- da naprave na temu inozemnih mirovina- ozbiljan prilog. Javnost mora znati
činjenice.

al si komedijaš [lol]

https://childhealthsafety.wordpress.com/2012/03/14/government-experts-cover-up-vaccine-hazards/


Ivana7, kad si zadnji put bila u EU- i kojim povodom?

NE u EU.

– evo ove godine, mislim kako je to bio Frankfurt, a sada je li ili nije na Majni stvrno nemam pojma.
– pa sam odatle išla dalekooo van EU.
– obožavam fini pijesak, palme i topla mora.

– moram priznati kako obožavam čitati vaše doživljaje s vaših putovanja kada brojnu obitelj pokrcate u prikolicu i vodite ih u EU u neki apartmam ž kategorije.

– pogledajte samo koliko Hrvata uživa po svijetu.
– 200.000 na skijanju, to me ne zanima jeć će se njih 10.000 vratiti polomljenih.
– evo pa i na ovom kruzeru koji se je potopio je bilo 120 Hrvata, očito su bili iz vaše županije jer sam pročitala kako je tu bilo 3-4 hrvatskih obitelji, a koliko znam samo u vašoj županiji imamo tako brojne obitelji, jer tu je svaka obitelj imala preko 25 članova, vidite kako se i na skupljanju željeza može dići velika lova.

– kad uđemo u tu EU veliko je pitanje hoćemo li s malo rada moći puno putovati i uživati.
– zbog toga NE u EU.

– I love this game.
Pozdrav !

Nema tu više pameti….samo PANIKA! Zaokružite NE- onda smo tek nahebali……preuzmite odgovornost
za situaciju, ako znate bolje….usklađenje s Europom, ovih godina bilo je komatozno…nekima.
A neki, kao većina u mojoj Županiji, žive u redu i radu već desetljećima, jer su učili od Europe ,koja ih je hranila ko gastarbajtere….
Točno, ovdje žive romske obitelji koje skupljjaju željezo , brojne su djecom i primaju urnebesnu
socijalnu pomoć…puno naših stranih turista prima socijalnu pomoć, ne brinite.
Takve obitelji postoje i u Njemačkoj, iz svih krajeva gastarbajteri…imaš ih u jednovolumenima
u kolonama na Šentilju svaki vikend..
A što se tiče mojih izleta…kolega Šalković bio bi možda isto zainteresiran za minutu vremena…zbilja bi mogla napisati knjigu o tome..ali, ovo nije forum za osobne trenutke i radosti..
Hoćeš li moći kad uđemo u EU s malo rada putovati i uživati.?..pa , naravno…ne moraš
zbog toga piliti ovdje gluposti.
Preko njemačkih jeftinijih agencija, za iste novce presjest ćeš u avion i dobiti dvije zvjezdice bolji
hotel,transfer …i masu drugih pogodnosti….gledaj reklame..to je – diosta točno!
A što se pak tiče burze……da smo u EU i da se zakoni doslovno poštuju- slučaj PG i Credo banke
bio bi prvorazredni skandal..koji ne bi prošao bez sankcija i odštete ulagačima….Budi sigurna.
Ovako, mi smo u banani…busamo se o prsa i deremo Hrvatska ,ne damo Hrvatsku…..
Mene to podsjeća na planine oko Knina tamo negdje 1991.g…… pa tko će nam što uzeti…
Ako nećeš prodati zemlju- NEMOJ! Ako nećeš iznajmiti apartman-NEMOJ! Ako nećeš prodati
PTKM- Nemojmo!….Ako je cijena na koncesije za eksploataciju bilo čega premala- nemoj potpisati
takav Ugovor….i staviti u džep- milione !…..
Sve je jednostavno- ako to sve već znaš!…Ja sam ipak već u Europi, ako ne po ulagačkim
sposobnostima..onda geografski, kulturalno i emocionalno…….i to godinama, samo se Vi-ostatak
Hrvatske sprdate stalno s sjeverom Hrvatske….nemamo vremena za demonstracije, puno je posla.

[color=blue][/color][b][/b]...prodajte dionice...-kupite nekretnine!

Super 24, ostavi mi na p.p. e-mail adresu, otići ću po uplatnice.Pozdrav.

[color=blue][/color][b][/b]...prodajte dionice...-kupite nekretnine!

Teta Miami, previše se trošite da obranite svoje stavove.
A nevjerne Tome ne možete uvjeriti da se postavite na trepavice. Inače ne bi bile nevjerne…
P ašto vas briga jer vam neki vjeruju ili ne. Uvijek će biti onih koji i kad bi ih pogodio meteorit rekli "Da, ali…" tako da opustte se….
Vjerujem da James ima opuštajući SPA tretman i da ne bi puno zaračunao…
Plativo je i u kunama…
E da glasovat ću ZA EU premda mislim da je svim manekenima (Pusić, čaćić, kosor, Josipović…) obećano mjesto u Parlamentu EU sa više nego izdašnim plaćama…
Ali ne želim sputavati buduće generacije u potencijalnom boljitku zbog hrvatskog jala i uskogrudnosti..
ne mislim na nikoga posebno, već općenito…
I ja volim igru u pijesku pod palmama i mogu si to priuštiti
[thumbsup] [thumbsup]

Ja nisam ko birtić.... ...ja od žena ne tražim savjet, al bi im GA dao....i dvaput ako treba [emo_smijeh]

Ovi što su protiv EU, očito su opet za neku vrstu Jugoslavije.
Jer ako sada odbijemo EU, ući ćemo ionako za nekoliko godina, ali tada u paketu sa Srbijom vjerojatno. Sve relevantne političke stranke imaju u programu za cilj ulazak u EU, prema tome možemo samo odgoditi ulazak.
Svijet se integrira u svakom svom dijelu, u Americi se radi integracija zbog zajedničkog tržišta, dadnas sutra će to biti politička unija, vidimo što se upravo događa sa Rusijom i okolnim zemljama, Afrika se integrira, cijeli svijet je osuđen na integracije iz dva razloga-1.kada si integriran nema mogučnosti ratova i sukoba,2.zajedničko tržište veće tržište bez carina daje bolju priliku svima.

Vi koji ste proitiv EU, ako niste za novu Jugoslaviju, za što ste onda? Da Hrvatska ostane otok, mislite da ćemo sami moći opstati? Koje bi to bilo naivno razmišljanje ako je tako.
Hvala, ali ne hvala, radije ću biti u uniji sa Talijanima i Nijemcima, nego biti svrstan na Balkan sa onima protiv kojih smo ne tako davno ratovali. Ne mogu vjerovati da na ovome forumu ima zagovornika toga da ne uđemo u EU, pa upravo će vam burza u tom slučaju doživjeti slom i ovo mrtvilo će se nastaviti i pojačati.

Pamet u glavu, ulaskom u EU se ne gubi suverenitet otvara nam se perspektiva, EU je trenutno u krizi, ali i kriza će prestati. AKo sada budemo blesavi i odbijemo EU, odosmo svi u k….

lp

[b]MOŽE LI BOLJE ?![/b]


Moj otac prima dvije male inozemne mirovine.Jednu veću iz Austrije , a jednu malu iz Njemačke…
Radio je 10 godina u Austriji , a dvije u Njemačkoj. Obje mirovine su mu veće od mirovine koju
prima za 28 godina rada kao poduzetnik u Hrvatskoj i cijeli život osim svojih obaveza , doprinosio
uplatama i za svoje radnike i za svu robu, usluge i materijalna dobra koja je stvarao poduzetništvom…

u tim mirovinama iz inozemstva vjerojatno je sadržan i zaštitni minimum koji mu je automatski povisio iznos mirovine bez obzira što ga nije zaradio, a kod nas dobiva onoliko koliko može dobiti za praktički pola radnog vijeka koji je raido u RH (uplaćivao je 28 godina umjesto 40 godina)….

inače, tvoja zapažanja na temu EU su jako pristrana….većini građana ulazak u EU neće donijeti ništa pozitivnoga osim što neće morati čekati 20 minuta za prelazak granice, ali će zato biti puno više loših strana…. pomoć koju će RH dobiti po ulasku u EU je samo prvih godinu i pol, a nakon toga počet ćemo uplaćivati u zajedničku kasu i to iznose da boli glava, koji će u narednih par godina PREMAŠITI sve što smo ovih godina dobili od EU!!!
dosta je pogledati primjer pravde u EU gdje je Slovačka morala izglasati pomoć za Grčku od nekoliko milijardi EUR, dok su mirovine u Slovačkoj 400-500 EUR, a u Grčkoj su 800-1000 EUR!


….
Jer ako sada odbijemo EU, ući ćemo ionako za nekoliko godina, ali tada u paketu sa Srbijom vjerojatno. …

Svijet se integrira u svakom svom dijelu…….

AKo sada budemo blesavi i odbijemo EU, odosmo svi u k….

U suštini to je to, odgađanje neodgodivog samo produljuje agoniju.
Globalni sustav usisavanja i filtriranja kroz integracije je vrh vrhova ove civilizacije.

FA ++ TA ++ MA(nipulacija), pije vodu po potrebi

Anketa ZA ili PROTIV ulaska RH u EU:
http://danas.net.hr/servlet/anketa2?questionid=201201090198013&optionid=201201090201014&code=-6670717376045962404

U tjedan dana glasalo je preko 15.000 ljudi, 67% je PROTIV!
Izađite na referendum i glasajte!
Ne vjerujte političarima da su građani već odlučili i da je to formalnost!
U svim anketama velika većina je PROTIV ulaska RH u EU, ankete koje objavljuje vlada nisu istinite!

Hrvatska ulazi u EU glasovima 30% biračkog tijela. 70% birača nije dalo svoj glas za ulazak u EU!

New Report

Close