BEZ CENZURE – OPĆENITO

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska BEZ CENZURE – OPĆENITO

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.


i ti možeš tamo otvoriti lokal ……

NE u EU.

– gospođo Miami,
– najbolje vam je otvoriti lokal u Tuđikismetistanu i tamo im prodavati svinjske polovice iz eko uzgoja.

– I love this game.
Pozdrav !

Draga miami,dobra ideja…ali da razjasnimo,ako ste mislili na svoja jaja,onda su naša imala uvijek uspjeha…

…ako ste mislili na kokošja,onda morate paziti da to bude pravi austrijski cvergl… [rolleyes]

Toliko si bezobrazna i neiživljena da je vrijeme da počneš raditi- a ne baviti se kladionicama
i dionicama….. nagovaraš ljude na takve besmislice, da je to van pameti…..
Elementarni strah od poreza na tu HT dividendicu i druge dividendice koje primaš- totalno
te povampirio…..

Zaposli se, nemoj bježati od poreza…oznoji se od rada, a ne od pive ….umjesto u kladionicu
posjeti neku dobrotvornu ustanovu- i potroši koju kunu na djecu i starce …bolje ćeš se osjećati…

Udalji se od Zadra sjevernije…..posjeti moju županiju..otići ćemo na kavu u Graz ili Beč,
posjetiti ćemo drage ljude, koji tamo rade….iz prve ruke čuti ćeš , kako djeluje EU
na običnog malog čovjeka……i zašto im je dobro .

Ako nečeš, onda čekaj turiste iz Eu.Potrošiti će 15 Eura po danu, donijet će sa sobom jeftiniju vodu
i meso….a tebi će ostati za plaćanje porez, koji do sada nisi morala plaćati, jer
nije bilo inspektora u to vrijeme na tom mjestu……
Za to ti neće biti kriva, hvala Bogu..EU…nego ova ista država , koja će napokon rasporediti
novac pravednije….a to znači- da ćeš i ti platiti više na svoje spekulacije.

[color=blue][/color][b][/b]...prodajte dionice...-kupite nekretnine!

Pratim kampanje u medijima, okupljanja na javnim mjestima, “drukanja” i jednih i drugih, čitam komentare forumaša zadnjih dana i njihova izjašnjavanja kako će glasati na referendumu, odnosno gdje ustvari vide budućnost Lijepe naše, te me takva podijeljenost i nesloga mog naroda čini jako tužnim…

UPGRADING TO MARKET OUTPERFORM ON STRONG RAKIJA DEMAND!


te me takva podijeljenost i nesloga mog naroda čini jako tužnim…

NE u EU.

– ali nema nesloge kod naših političara u saboru.
– sve izabrane stranke HDZ, SDP….. su za.
– stvorena je medijska blokada za NE u EU.
– na drukanje za EU se troši velika lova.

– a sam narod nema pojma što bi.
– većina naroda je ko guske u magli.

– meni je sasvim svejedno hoćemo li mi ući u tu EU ili nećemo i hoće ili neće gospođa Miami prodavati svinjske polovice u Tuđikismetistanu.
– ali zašto treba žuriti u tu EU kada se ona raspada.
– zašto ne bi najprije vratili sve svoje kretite pa tek onda razmislili o tom ulazu u EU.

– jeste li znali da Hrvatska u toj EU neće smjeti proizvoditi sjemenski krumpir ????

– zbog svega toga NE u EU.

– I love this game.
Pozdrav !

u osnovi je nevažno da li ćemo mi eu srušiti izvana ili iznutra……kako bilo spasa im nema [bye]



te me takva podijeljenost i nesloga mog naroda čini jako tužnim…

NE u EU.

– ali nema nesloge kod naših političara u saboru.
– sve izabrane stranke HDZ, SDP….. su za.
– stvorena je medijska blokada za NE u EU.
– na drukanje za EU se troši velika lova.

– a sam narod nema pojma što bi.
– većina naroda je ko guske u magli.

– meni je sasvim svejedno hoćemo li mi ući u tu EU ili nećemo i hoće ili neće gospođa Miami prodavati svinjske polovice u Tuđikismetistanu.
– ali zašto treba žuriti u tu EU kada se ona raspada.
– zašto ne bi najprije vratili sve svoje kretite pa tek onda razmislili o tom ulazu u EU.

jeste li znali da Hrvatska u toj EU neće smjeti proizvoditi sjemenski krumpir ????

– zbog svega toga NE u EU.

– I love this game.
Pozdrav !

[/quote]

Baš o tome danas je NU2 kod Stankovića psihijatar Dodig objašnjavao o tome…..pa me zanima da li se osvrćeš na emisiju ili ste o tome na terapijama pričali???????

German Chancellor Angela Merkel is insisting that structural reforms can help Greece return to economic growth following a painful austerity drive.

Merkel said that "progress has been made in Greece," but acknowledged that problems remain.
"A particular problem in Greece is that even when revenue improvements are agreed, for example tax increases, it doesn’t follow that more revenue actually comes in — because levying or collecting taxes in Greece is practically quite a problem," she said.

i tko upravlja suverenom i neovisnom grčkom? [smiley]

Moj otac prima dvije male inozemne mirovine.Jednu veću iz Austrije , a jednu malu iz Njemačke…
Radio je 10 godina u Austriji , a dvije u Njemačkoj. Obje mirovine su mu veće od mirovine koju
prima za 28 godina rada kao poduzetnik u Hrvatskoj i cijeli život osim svojih obaveza , doprinosio
uplatama i za svoje radnike i za svu robu, usluge i materijalna dobra koja je stvarao poduzetništvom…
Da je ostao raditi u inozemstvu, rjeđe bih ga viđala, ali, danas ne bi mislio – kako od svoje
mirovine u RH- ne može dostojno preživjeti.
Zato, otvorimo ulaskom u EU i tržište rada.Nek naši ljudi rade za veće plaće, i dobe veće mirovine
za svoj rad..Istovremeno, nek dođe investitor ovamo, i nek stvori posao i radna mjesta, ako
ima kapital…pametnom državnom politikom, sva bogatska države možemo zaštititi…
Nije nam Europa- polovila svu ribu, niti zapustila polja…nego mi sami.

Ivana7, kad si zadnji put bila u EU- i kojim povodom?

[color=blue][/color][b][/b]...prodajte dionice...-kupite nekretnine!

"e moj pejo ti kao da si prespavao zadnjih 20 godina u nekakvoj tikvi pa sad nama soliš pamet o životu!
Od 90-te radim u privatnom sektoru ,kao vlasnik obrta mogu reći da smo totalno potkradani raznim spletkama i zakonima """"

Frende aaaaaaaaaaa,kako to ti radiš od 90-te u privatnom sektoru?Pa ja sam tada uzeo pušku i branio Lijepu našu,dok su tebe potrkradale i uništavale vlade.Znači da si ti ratni profiter -po tome kao šta pišeš.Jer ja sam imao plaću cca80 maraka njemačkih,a ti si u privatnom sektoru gdje nije bilo proizvodnje nego šverc i preprodaja zarađivao.I još imaš hrabrosti pisati o tome na forumu.A šta bi bilo recimo da se uz registar branitelja izvjesi i registar velikih i malih poduzetnika nastalih baš tih ratnih godina.Da li bi tada izgradnja zatvora bila najunosniji posao u Hrvatskoj.A i oduzimanjem sve sumnjivo nastale imovine bi se riješilo puno problema.Zar ne.
Iz tikve…….stari moj ….Hrvati i jesu u tikvi,ali kad tikva pukne ,HRVATI POSTAJU NEUNIŠTIVI.
NEu EU.

peyo


Moj otac prima dvije male inozemne mirovine.Jednu veću iz Austrije , a jednu malu iz Njemačke…
Radio je 10 godina u Austriji , a dvije u Njemačkoj. Obje mirovine su mu veće od mirovine koju
prima za 28 godina rada kao poduzetnik u Hrvatskoj i cijeli život osim svojih obaveza , doprinosio
uplatama i za svoje radnike i za svu robu, usluge i materijalna dobra koja je stvarao poduzetništvom…
Da je ostao raditi u inozemstvu, rjeđe bih ga viđala, ali, danas ne bi mislio – kako od svoje
mirovine u RH- ne može dostojno preživjeti.
Zato, otvorimo ulaskom u EU i tržište rada.Nek naši ljudi rade za veće plaće, i dobe veće mirovine
za svoj rad..Istovremeno, nek dođe investitor ovamo, i nek stvori posao i radna mjesta, ako
ima kapital…pametnom državnom politikom, sva bogatska države možemo zaštititi…
Nije nam Europa- polovila svu ribu, niti zapustila polja…nego mi sami.

Ivana7, kad si zadnji put bila u EU- i kojim povodom?

Meni je najveća tragikomedija kad su dobar dio onih, kojima još uvijek netko od bližnjih prima mirovine iz navedenih zemalja i dopušta istima puno veći standard od onih što su crnčili ovdje po 30-tak, 40-tak godina, gorljivi protivnici ulaska u EU. [lol]


Moj otac prima dvije male inozemne mirovine.Jednu veću iz Austrije , a jednu malu iz Njemačke…
Radio je 10 godina u Austriji , a dvije u Njemačkoj. Obje mirovine su mu veće od mirovine koju
prima za 28 godina rada kao poduzetnik u Hrvatskoj i cijeli život osim svojih obaveza , doprinosio
uplatama i za svoje radnike i za svu robu, usluge i materijalna dobra koja je stvarao poduzetništvom…
Da je ostao raditi u inozemstvu, rjeđe bih ga viđala, ali, danas ne bi mislio – kako od svoje
mirovine u RH- ne može dostojno preživjeti.
Zato, otvorimo ulaskom u EU i tržište rada.Nek naši ljudi rade za veće plaće, i dobe veće mirovine
za svoj rad..Istovremeno, nek dođe investitor ovamo, i nek stvori posao i radna mjesta, ako
ima kapital…pametnom državnom politikom, sva bogatska države možemo zaštititi…
Nije nam Europa- polovila svu ribu, niti zapustila polja…nego mi sami.

Ivana7, kad si zadnji put bila u EU- i kojim povodom?


istina ti nije prioritet, jelda?

https://childhealthsafety.wordpress.com/2012/03/14/government-experts-cover-up-vaccine-hazards/

New Report

Close