BEZ CENZURE – OPĆENITO

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska BEZ CENZURE – OPĆENITO

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

Stotine građana u Zagrebu prosvjeduju protiv EU

Stotine protivnika Europske unije okupilo se na zagrebačkom Trgu bana Jelačića te upozoravaju na, kako tvrde, štetnost ulaska zemlje u EU. Pedesetak metara dalje okupljeni su i zagovarači Unije koje predvodi Vesna Pusić

Na Trgu bana Josipa Jelačića u Zagrebu u 11 sati je počeo skup Za Hrvatsku – NE u EU u organizaciji Vijeća za Hrvatsku – NE u EU kojim zahtijevaju odgodu referenduma o pristupanju Hrvatske Europskoj uniji.

Sve boje paranoje20 mitova o članstvu u EU i odgovori na njih!
.
. Dijeli se i promotivni letak Iz Jugoslavije u Euroslaviju? čiju izradu je sufinancirala i skupina zastupnika iz EU parlamenta s britanskim zastupnikom Nigelom Farageom na čelu.

Na skupu je nekoliko stotina ljudi, a mogu se vidjeti i različiti transparenti. "Europska unijo k…o haška!", "ZERP, brodogradilišta, poljoprivreda, ucjena, topnički dnevnici, blokada", neki su od njih.

Organizatori skupa poručuju da Unija Hrvatskoj neće donijeti ništa dobro, te upozoravaju da će poljoprivreda i cjelokupno gospodarstvo još više propasti.

http://www.net.hr

NE u EU!

PROKLETE JUDE I VAŠE ŠKUDE, PRODALI STE NAŠU HRVATSKU U ZLOSRETNU UNIJU...


Evo još jedno pitanje i više ne gnjavim.Zašto se u opće sada stavlja referendum,sada kada nas dovode pred svršeni čin.Govorim o obadvije vlade koje su nesposobne, u bliskoj prošlosti.Zašto su naši generali u zatvoru,zašto je dobar dio Hrvatske imovine u stranim rukama,zašto Hrvatska ne smije u svom vlasništvu imati više od 25 % ,da li znate da niti jedna zemlja nije imala toliko peripetija i zavrzlama oko ulaska u EU,a ovo je zadnji korak da se uništi sve šta je naše.Jer dali su baš sve osim nas fizičkih HRVATA,a zbog čega?Predpristupnih fondova koje nismo iskoristili,zbog velike love koja nas čeka????? ,a EU je pred raspadom.Novac su papiri a papir je za obrisati rit.
Zašto se nije prvo održao referendum za ulazak u EU,čemu ova farsa.Zato šta je svuda kriminal i korupcija i snađu se pojedinci,koji prodaju tuđu imovinu.Odnosno HRVATSKU.
Njemačka je cvala dok nije dala marku,Italija isto tako Liru,itd,itd…..Ali Njemačka nije uništila Marke ,nego su spremljene na sigurnom i čekaju da izađu na svjetlo dana.A gdje smi mi tada?Da li ćemo postati još jedna kolonija ,ali legalna.Jer takva udruživanja su samo iz interesa i ništa više.A na kraju kad je sve gotovo izbija nekakav novi rat,ginu mladi i nevini ljudi,a macani samo nestanu.

Nikakva kompa sa nikim.Hrvatska neka živi vječno,i živjet će,a EU će ako bog da, se raspasti i prije nego šta mi i uspijemo potpisati pristup.
NE u EU!

bravo, podražavam!
NE u EU!!!!!!!!!

Moje pisanje je isključivo odraz mojeg razmišljanja u određenom trenutku, a ne savjet za kupnju/prodaju dionica.

…Tako je bilo i kod nas- jučer na kavi-priča kolegica Slovenka iz Lendave…neki su bili protiv – drugi za… Pa, dobro…nemoj ništa lagati…reci istinu…kak Vam je sad ..u odnosu na prije..
Kolegica radi kao knjižničarka u Gradskoj knjižnici, njen bivši suprug u jednoj farmaceustkoj firmi u Ljubljani…rastavljeni su 10 godina…
Njeno dijete jedno studira u Dubrovniku, a drugo će u Mariboru…

Bolje je!- veli…Po čemu-? nedam joj mira…reci po čemu je bolje..?-
Po svemu.. slobodnije je..nema granica..krećeš se normalno…po Europi, radiš sve slobodno..možeš otvoriti dućane gdje hoćeš ..neki dan kolega u Lendavi nije imao konobarice..došle su Mađarice..
najnormalnije …tamo u Mađarskoj nije baš dobro…još imaju forinte i kralo se više nego kod Vas
u Hrvatskoj…kod nas u Sloveniji sad se manje krade ….
MOžeš prodati stanove , firme..dolaze iz Austrije kupiti nekretnine..otvaraju firme ovdje…
i ti možeš tamo otvoriti lokal ……
Ne trebaš pasoš- a ja sam za sina u Dubrovniku trebala VIZU za studij u Hrvatskoj..?
Sve je jedno područje…..nema granica…..
Loše strane..? …ne znam…..nema….

Imate Vi koji ste protiv neki svoj primjer -zašto NE-osim što se derete .bez veze….?

[color=blue][/color][b][/b]...prodajte dionice...-kupite nekretnine!

Glede EU ni sam nisam nešto previše zagrijan jer gubimo dosta! Međutim i dobivamo nešto, dobivamo strance koji će nas prisliti da smanjimo birokraciju i dovedemo se u red. To je jedino pozitivno što nudi EU. Al svejedno većini to neće biti dovoljno!
Glede rasprodaja ako nam se snizi kreditni rejting, možemo ih očekivati na ATGR, HT, PODR, PTKM, KOEI te svim teškašima koji se drže i bolje nego to papiri pokazuju. Neulazak u EU, smanjivanje rejtinga će ove kompanije pogoditi jače nego ostale.

Bull is coming home

"MOžeš prodati stanove , firme..dolaze iz Austrije kupiti nekretnine..otvaraju firme ovdje…
"
Miami,pa sama si rekla odgovor,zar ti ova tvoja rečenica nije dovoljna za jedno veliko NE?
Da li je po tebi dobra stvar u EU ,prodaja HRVATSKE?

NE u EU !!!!!!!!!!!!

peyo

Premješteno iz teme: INGR (Ingra d.d.)

Pitanje za Frckavog- kojega ne cijenim ni malo, a iste stvari je tvrdio i ista pitanja postavljao na Viri.
Da li je neko na ZSE zaradio novac u par dana?Da li ikoji investitor,znači ne burek igrač igra na dan dva?I koliko si ti osobno na bilo kojoj dionici zaradio,ustvari da li si uopće posjedovao bilo koju dionicu,jer svi postovi koje pišeš upućuju da se igraš za sličice uz avatar na forumu.A zse ti je strani pojam.A i nikad me nisi pitao koliko sam zaradio na VIRI,koliku sam dividendu dobio na Viri?
Pitaj slobodno,reći ću ti,jer Viru sam držao 8 mjeseci.Isto tako me pitaj kroz određeno vrijeme koliko sam zaradio na Ingri,isto ću ti reći,bez srama.
Viro 140 kuna puta 6000 komada,plus dividenda puta 6000 komada.
Za INGRU ću ti isto odgovoriti uskoro.A možeš slobodno pitati i za Đuru,Belje,PTKM.
Ma ustvari ,zbrajaj sam.

peyo


"MOžeš prodati stanove , firme..dolaze iz Austrije kupiti nekretnine..otvaraju firme ovdje…
"
Miami,pa sama si rekla odgovor,zar ti ova tvoja rečenica nije dovoljna za jedno veliko NE?
Da li je po tebi dobra stvar u EU ,prodaja HRVATSKE?

NE u EU !!!!!!!!!!!!

e moj pejo ti kao da si prespavao zadnjih 20 godina u nekakvoj tikvi pa sad nama soliš pamet o životu!
Od 90-te radim u privatnom sektoru ,kao vlasnik obrta mogu reći da smo totalno potkradani raznim spletkama i zakonima .Nažalost svaka nova vlast je nastavila pretakanje iz šupljeg u prazno narodu prodavajući maglu a sebi grabili šakom i kapom…20godina se priča vani je struja ,benza porezi prirezi i sva moguča(sranja) davanja veča pa tako moramo i mi plačati više ( opa.),ali nikad nismo čuli da su i plače vani bile puno veće -zar ti to ništa ne govori!
I radili bi oni i dalje isto prodavali nama demagogiju a sirotinja nek skuplja boce po bajama ,do kada !?Želiš li i ti sutra svoju budučnost tražiti u baji ?
Želiš li živjeti kao oni jadnici u Koreji,izvoli rado će te primiti.
Hrvatska je po svom zemljop.položaju uvijek pripadala europi i ne treba se toga sramit ,dapače ja se ne bojim reda,rada i discipline koja vlada u toj europi.
Hrvatska je imala svoju šansu da napravi Švicarsku,nažalost napravili smo zemlju lopova i kriminala , sad je toga dosta.Svi uspoređuju Njemačku pa dovoljno je pogledati Austriju -po prirodnim bogastvima smo 100% ispred njih a po zaradi smo siročići,nažalost istina je i da smo siročići u glavi…
U EU ne teče med i mlijeko zbog globalne situacije …druga priča…
ali se poštuje zakon i traži odgovornost,od vlade pa do radnika ne vidim zašto bi to poštenom čovjeku predstavljalo problem.Dapače očekujem da ču imati veće mogučnosti za rad i veće prihode te da ću jednog dana kad za to dođe vrijeme kao umirovljenik koristiti sve socijalne i zdravstvene usluge dostojne čovijeka ,a ne" KAO STOKE SITNOG ZUBA "
…vidimo se u EU

[thumbsup]

POKRET OTPORA

imam samo jednu primjedbu o svezi ulaska hrvatske u eu , a to je članarina koju čemo morat plačati , godišnje 4 milijarde kuna.
prije par dana "naša vlada" je uvela porez na telekmoperatere ( svi smo več čuli), a naš Čačić je rekao da = "če time država uprihodit 300 milijona kuna , a da se s tih 300 milijuna kuna može spasit ili otvorit 20000 radnih mjesta" , a sad pravo je pitanje koliko se radnih mjesta može spasit ili otvorit sa tih 4 milijarde koje čemo morati plačat eu.
ako ste skužili što sam htio reći.


"MOžeš prodati stanove , firme..dolaze iz Austrije kupiti nekretnine..otvaraju firme ovdje…
"
Miami,pa sama si rekla odgovor,zar ti ova tvoja rečenica nije dovoljna za jedno veliko NE?
Da li je po tebi dobra stvar u EU ,prodaja HRVATSKE?

NE u EU !!!!!!!!!!!!


Fala qurcu da ce ti koji zagovaraju takav stav dozivjeti pusing na referendumu. Pa nisu ti ovo 90-te, vrijeme tuđmana i lopovije… Konacno postajemo liberalno, lijevo orjentirano drustvo, a gmizavci koji su 90-ih krali hrvatsku, vrijeme im je da se zavuku pod kamen odakle su i izasli

…moja je nona rekla da je protiv ulaska u EU jer da se neće moći prodavati jaja od kokica
preko kojih je preletio kobac,jer da su ista puna adrenalina…

…a vavek je bilo da je nona pokle imala pravo… [rolleyes]


…moja je nona rekla da je protiv ulaska u EU jer da se neće moći prodavati jaja od kokica
preko kojih je preletio kobac,jer da su ista puna adrenalina…

…a vavek je bilo da je nona pokle imala pravo… [rolleyes]

dok se tvoja nona borila s brigom oko prodaje jaja,neki su se borili kako da prodaju dijamante …
i oni imaju svoje none …
mislim da oko EU ne treba miješati kruške i jabuke [thumbsup]

POKRET OTPORA

Pa , zar nije super- otići u Seiesberg u Graz , i iznajmiti si lokal…..i prodavati svoja friška jaja
iz bio-uzgoja , austrijancima ???? ……ja jedva čekam, da se raspitam za zakup lokala , koja nitko
neće…..

[color=blue][/color][b][/b]...prodajte dionice...-kupite nekretnine!

New Report

Close