BEZ CENZURE – OPĆENITO

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska BEZ CENZURE – OPĆENITO

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

Premješteno iz teme: INGR (Ingra d.d.)




A gdje nam je kolega Mrgud sa svojim prognozama ??? ;-P
Nesto mu onaj val o kojem je pisao traje jako,jako dugo…:-))

Ne bih se štel mješati, no rekao sam Vam da će ovaj valić potrajati (jako, jako dugo.. str 3989) …nađite taj post, nije izbrisan. Nadajte se rastu ali prije toga još malo pada. Hajdemo biti iskreni. Nije mi se dalo komentirati razno-razne postove tipa poslovi potpisani, ako nisu bit će…. i sl. Bit će kako bude. Evo i frend Peyo navratio iz LKRI u Ingru, prerano majstore, prerano za rast, ali i dno je blizu !!
LP !! [cool]
[/quote]

Pa Vi kolega mora da ostvarujete enormne dobitke na tržištu kapitala, pa Vi koliko vidim uglavnom sve i najbolje znate [thumbsup]
[/quote]
Nije da najbolje znam ali samo ne lažem nego izlažem istinu. U Ingru sam ušao 100% s velikom količinom na 8,2x kn .. greškom, prerano. Mogao sam još pričekati ali ??. Sada vidim i znam da će cijena još dole. Meni iskreno ne smeta, imam vremena čekati jer idem na duže staze. Ne trejdam kao pojedinci kojima smeta moje pisanje. Znam da ova istina nekoga i boli ali bože moj, ako netko misli drugačije neka pobije moje tvrdnje. Stari narod veli,,, "poslije kiše uvijek dođe sunce".
Ja ga čekam !! [thumbsup]

I very much love INGRA !!

Bez volje sam za bilo kakvu ekonomiju u ovoj državi ! Došla 2011.kraju, i sad kad već oko
12.tog u siječnju – mjesecu, firme imaju , recimo, gotova financijska izvješća za 2011.
Ko da su svi pop.iz.di..li… !!!
Prijete se naplatom, traže nova osiguranja, rade nerealne planove, i uglavnom liječe frustracije, na
dužnicima…
Elita , ko fol , na skijanju. U Zagrebu- nema gužve. Naš kolega dosjetio se IDEJE….da se ne osjeća
manje vrijedan- jer ne ide na skijanje… Namontirao je SANDUK THULE…i vozi se s njime po gradu,
stane kod kafića , gdje je najveća gužva / i gdje seljoberi dolaze isto na kavu s namontiranim
držačima za skije..i preserava se ko i drugi- iz čiste zafrkancije /……
Ispričavamo se jedni drugima- kaj nisi išo na skijanje…??? Nisam mogo..tak i tak je bilo…
jbt.ko da smo u kasnom stadiju hepatitisa i to skijanje nam spašava život i čast….

Moja teorija je jednostavna. Otišli iz Zagreba svako na svoju rodnu stranu…Bosna u planine…
kod svojih , Hercegovina kod svojih…Dalmacija didama i babama….i tako to…Zagreb je prazan.
Samo 5 % istinskih zaljubljenika je na crnim stazama, a 10 % u zvjezdanim hotelima..

Što se pak tiče siječnja… ne znam..situacija izgleda opako… dionice su na dnu? Sva sreća.!

[color=blue][/color][b][/b]...prodajte dionice...-kupite nekretnine!

Poštovani moderatori i poštovane kolege,ajmo otvoriti novu temu-EU-DA ILI NE?
Ja sam za NE.da li ste za jednu dobru raspravu,jer na burzi je fijaka.

peyo

NE za EU

ako si sami ne pomognemo i pocnemo normalno raditi i trositit svoje a ne zivjet na kredite i rasprodavat svoje srebrno onda nam sto eu nece pomoci…
ako bi se stvari poslozile kako treba, bez obzira tko bio na vlasti i da drzava funkcionira onda bi mogli lijepo zivjeti…
a kad se sjetim svih saveza u kojima smo bili ; od Austro-Ugarske , kraljevine juge, pa nova juga , nikada nismo dobro prosli …tako ce biti i ovaj puta…ako narod izglasa da ..ali se iskreno nadam da nece i da je dovoljno gresaka bilo na kojima smo se mogli nauciti…..


Poštovani moderatori i poštovane kolege,ajmo otvoriti novu temu-EU-DA ILI NE?
Ja sam za NE.da li ste za jednu dobru raspravu,jer na burzi je fijaka.

ja sam izrazito PROTIV EU!!!!!!
slažem se s peyom da se otvori anketa jer ova manipulacija vlade+velikog dijela medija+EU misije u RH kako moramo pod svaku cijenu ući u EU je jednostavno zastrašujuća za sve normalne građane naše države!

moji postovi osobno su mišljenje bez nagovaranja na kupnju ili prodaju dionica!


Poštovani moderatori i poštovane kolege,ajmo otvoriti novu temu-EU-DA ILI NE?
Ja sam za NE.da li ste za jednu dobru raspravu,jer na burzi je fijaka.

Nevjerovatno, ali ja sam sve ove godine bio ZA, dok sam u zadnjih mjesec i pol promijenio mišljenje u PROTIV!

Samo kad vidim SDP/HNS, koji su zdušno zagovarali sređivanje stanja u zemlji, a ne žuriti i EU, dok su sada promijenili priču i nastupaju u spotovima za EU, zapitam se!? Još malo pa će svi oni zajedno zapjevati na TV-u, u korist EU! Tamo je stvarno "blagostanje"!

Puno lakše je pričati o novcu nego ga stvarati - Voltaire


Samo kad vidim SDP/HNS, koji su zdušno zagovarali sređivanje stanja u zemlji, a ne žuriti i EU, dok su sada promijenili priču i nastupaju u spotovima za EU, zapitam se!? Još malo pa će svi oni zajedno zapjevati na TV-u, u korist EU! Tamo je stvarno "blagostanje"!

pa za njih će biti blagostanje ako nas preveslaju i uguraju u EU jer svaki njihov tj. naš HR zastupnik u EU parlamentu dobivat će 14.000 EUR mjesečno!
oni imaju 14.000 mjesečnih razloga da drukaju za EU!!!!
NE u EU!

pisanje na forumu nije savjet za ulaganje ili K-P dionica!

Pod ovakvim uvjetima i obmanama PROTIV
pravu istinu znat ćemo nakon referenduma

A gdje bi mi to trebali ići ako ne u EU?
U Jugoslaviju?
Ili smo sami sposobni opstati kao Švicarska npr.?

AKo je kriza u EU sada, ne znaći da če biti i 2013. kada mi ulazimo, dadpaće, neke stvari bi nam se mogle poklopiti.

Od 2 zla, treba izabrati ono manje.

lp

[b]MOŽE LI BOLJE ?![/b]

A veće zlo je tebi biti samostalna država?

mi možemo sami, samo nam trebaju pametni ljudi na čelu države, a takve nam neće ni ne može dati EU!
EU bire poslušne i ulizice kakvi nam sad mašu s ekrana TV i nagovaraju nas da zaokružimo za EU.

zato – PROTIV EU!

tekst je predmet diskusije bez nagovora na kupnju ili prodaju


A veće zlo je tebi biti samostalna država?

Veće zlo mi je samostalna država gdje će sve više ljudi kopati po smeću.
Manje zlo mi je EU, jer budimo realni otvara nam se i dosta perspektiva.
Samostalnost ne gubimo ulaskom u EU, već samo određen nadzor, što u našem slučaju i nije tako loše, barem u nekim stvarima.

Misliš da izvan EU možemo opstati kao samostalna država, bez EU tržišta?

lp

[b]MOŽE LI BOLJE ?![/b]

New Report

Close