BEZ CENZURE – OPĆENITO

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska BEZ CENZURE – OPĆENITO

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

Ide i nova dokapitalizacija HPB…????????????????…..državi nije u cilju dokapitalizirati i pretposljednju Hrvatsku banku,ne bi li time prizvale OMF i ostale’????????????Skinuli loše ,a dobili još lošije.Već viđeno i opet zaigrano i odigrano.Dobro smo i imali Hrvatsku- pa skoro cijelih 20 godina.

peyo

Vrlo dobra analiza:

http://www.tportal.hr/biznis/novaciulaganje/169164/Milanoviceva-porezna-reforma-potopit-ce-gospodarstvo.html

lp

[b]MOŽE LI BOLJE ?![/b]

Što se tiče problema s djelatnicima , njima je uvjek premalo (za dobiti ) , nama previše (za dati), i to je vječna borba.Istina je obično negdje između. Treća strana je država koja opet ima neki interes.
Valjda da uskladi interese obaju strana.
Što se tiče pritisaka na manje plaće, to također nije uvjek dobro.
Prvo, ako radnik ima manje novca, može manje potrošiti, a mi manje prodati.
Drugo,ako ima djelatnik malu plaću, uglavnom gleda da radi čim manje, dakle simulira, a često se vidi i na kvaliteti proizvoda.To je problem država trećeg svijeta, ali se opazi i kod nas.
na Treće, država ima veći prihod ako je veće plaća, poveća se opće blagostanje.
Dakle , potreban je jedan dogovor između partnera (poslodavca, djelatnika i države).Što se tiče pojedinaca, tu će se uvjek naći jedan dio njih nezadovoljnika, uvjek ih neko "iskorištava".
Dakle suradnja , razgovor i dogovor među partnerima, to je formula do uspješnog gospodarstva

Potpis

Premješteno iz teme: VLDS (Validus)

Dragi moji prijatelji:
Alabama , početnik , Mrgud28 , upitnik9 , LoodyAllen , rohbau , falco , APOKSlOMEN , ivana7 , cveba , skovacin , lucky luke , BSOD , joskona , MedoBudo , INDIAN , sector , Dunlop , kaurus , PILAPILA , Khmm , silvestre , spalato , tenis , meister , hrimar , super24 , shefsale , S400 , House , modrobradi , Brzy , hairija , minuteman , himalaja , milusic , joda , torpedo , gismund , lobist , HromiDaba , goblyn , pero82 , sturmer , Pacovka , magnus10 , jjure , MaxPayne , crobex11 , pero5 , BSinisa , bukovac22 , Crumarix , kanabis , Hafiz , krespo , pula35 , apothekar , joka14 , Therion , over25 , salus , zgbik , siux , lopi , lustig , marijan1 , drazen83 , dimo , krizman31 , otto4 , SenadKakic , havi , Kliring , istvan29 , djia14164 , Bill Gates , kaktus99 , bolivar22 , Vergilije , medvjedic , trava13579 , discover , erman25 , ThirdEye , bocvana , bananarama , roger , catwalk , bigfoot , Laki34 , titus , domobran , Plejboj , cekic , lavgar , ico63 , kvart99 , zvone101 , malibu , lebowski , Hafid , samsarov , valentine , drago24 , azul , moneymaker , dadoo , igrac , agent10 , Korkyra , SethHka , james1 , saul , Freelancer , rankus , milem , grga27 , HugoChavez , mimo , elijah , youngmoney , sp2901 , STFACA , twrr , iurris , pumpjer , pavknego , iskirca , mumaro , pozitiva , lovator , rader , rassim , raul , gigog , vukodlak , integral , Xindi , fajrunt , mateomax , SoXy , jadran16 , kosor , koc , Volksbank , Kawaversys , hugh , parangal , Lorisa , loto , saleo , R00kie , sokolić , Pixote , new one , Šef , steel , kiki09 , T1000 , ananas , nalet , Nosor0g , zvone , Bero , correl23 , zelco , Prinos , DADO7 , Walter33 , bond777 , tang , dredd24 , drazenni , goblyn27 , superhik9 , Judita , gazda joza , Cerclage , znalac3 , Hordak , limbo , buck , wein , pofuk , janko30 , MIG68 , Pero7 , XceeD , brodjo , MILORAD , ugar , nikson , kandilce , neno3 , maminepare , studi , HaoRen , PeroS , ile , hodor , Brancin , bob1391 , bond77 , gordy , boss1 , Fortuna , flips , link1 , braco , macka , comodor , šanto , EgoCentrik , delboy , Blondina , Tibor1 , STROCKY , LKWiagra , tacco , Dazdevnjak , Tic , grgas12 , GADAFFI , Reisman , sonjci , josipmat , voley , xman , Savage , pinball , apolon1212 , gago , kratko , Ringo , micke , BAKICAAA , BearGryls , peyo , sappy , faust55 , Razorback , Mr.Wiseguy , vanhallen… i svi ostali koji nisu slučajno, greškom ili sl. nabrojeni…

Svi vi – možebitno još pokoji u VLDS-u in… jeste li za – da sutra u jutro u 10:00 svi svoje portfelje VLDS-a postavimo na tečaj aska po 6,80 kn tj. taman iznad iznosa licitacije (koji sutra iznosi 6,75) … pa da pokušamo istjerat sve miševe/mediće… ili možda pridobijemo nove buduće razjarene Bikove…

Premješteno iz teme: VLDS (Validus)


Sutra ću staviti na prodaju svoje dionice na 6,70
Hoće mi se netko pridružiti?

evo i ja sam uputio javnio poziv/prijedlog svima… samo mali ispravak: sutrašnji tečaj licitacije je na 6,75… stoga predlažem sav naš portfelj na 6,80… pa da vidimo dal će zekići iskakati…

a gle kako se sdp i bandinjo složno loptaju s građanima……ni više ni manje nego oko 39,9 do 50% poskupljenja……..pa ti preživi ako si frajer……najprije pokradu narod kroz poslove tipa msu od pola milijarde kuna a sad harač rajo harač [lol]

Zagrebački holding konačno je Gradskoj upravi poslao prijedlog poskupljenja javnog prijevoza. Dopis je poslan u ponedjeljak, a reakcija iz Grada stigla je danas. Javno su poručili toj megatvrtki da se na slažu s poskupljenjem, a koje je, izračunali su u Gradu, čak 52 posto.

– U vašem je zahtjevu navedeno prosječno povećanje cijena od 39,97 posto, a na temelju izračuna Ureda na temelju predočenih elemenata proizlazi da prosječno povećanje cijena iznosi 52 posto – piše u dopisu Ureda za gospodarstvo.

Nina Badrić ide na Eurosong, po sistemu Zakona o javnoj nabavi- u dijelu direktne pogodbe.

[color=blue][/color][b][/b]...prodajte dionice...-kupite nekretnine!

Pitanje/retoričko/ autora?????
Razbuktava li se plemeniti plamen konkurencije među Obvez.Mirov.Fondovima

Odgovor
NE
Djeluju sinronizirano snažnim konsenzusom u sinergiji sa misaonim konstruktima popularnog bloga u suprotnom sva četiri završila bi u pepelu

baš su nemaštoviti naši štrumpfovi:
http://www.business.hr/dogadjaji/hdz-ov-policajac-brkic-isprobavao-porsche-panameru-za-potrebe-mup-a

već kad je džabe naka probaju onda:

free flow information

Premješteno iz teme: KSST (Kaštelanski staklenici d.d.)



Odakle podatak da se dijele po 2500 kn i to baš braniteljima ? Ima li itko od vas to napismeno ? Prijatelj bi objavio članak u jednim jakim novinama , a možda bi išlo i na TV ako imate dokaza , pa molim lijepo sad je vrijeme

Ne dijele se braniteljima nego invalidima koji su dobili trajno rješenje o visini invalidnosti. Uvijek se dijelilo po nominali, i u medijima je bilo kako su često dobivali potpuno bezvrijedne i nelikvidne dionice po visokoj nominali. Ne radi se o velikom broju dionica, jedan 40%-tni invalid dobije 8 dionica KSST, ili nešto drugo iz AUDIO portfelja
[/quote]

40% invalidnosti? Tko nije 100% invalid u 80% slučajeva je lažni invalid.

[b][/b]You never count your money when you're sittin' at the table

Premješteno iz teme: KSST (Kaštelanski staklenici d.d.)




Odakle podatak da se dijele po 2500 kn i to baš braniteljima ? Ima li itko od vas to napismeno ? Prijatelj bi objavio članak u jednim jakim novinama , a možda bi išlo i na TV ako imate dokaza , pa molim lijepo sad je vrijeme

Ne dijele se braniteljima nego invalidima koji su dobili trajno rješenje o visini invalidnosti. Uvijek se dijelilo po nominali, i u medijima je bilo kako su često dobivali potpuno bezvrijedne i nelikvidne dionice po visokoj nominali. Ne radi se o velikom broju dionica, jedan 40%-tni invalid dobije 8 dionica KSST, ili nešto drugo iz AUDIO portfelja
[/quote]

40% invalidnosti? Tko nije 100% invalid u 80% slučajeva je lažni invalid.
[/quote]
mala nadopuna, umjesto 80 stavi 95%. a mene je bilo sramota tražit nakon rata išta od države, koliko sam proveja po bolnicama moga san biti 200% invalid.. onda sam došao u vojni odsjek da mi daju potvrdu za dopunsko zadravstveno, a tamo uopće ne postojim, ja pade na guzicu. a u objavljenom registru kad je izaša sve lipo piše di san bija, kad i koliko.Sve 100% točno.
dabogda se Olimp priselija na Kaptol.

Premješteno iz teme: INGR (Ingra d.d.)

Ma nisam nikad ni otišao mrga frende.Lkri čeka bolje dane,a Ingra ,gle kupujem od 9,96 pa do 6,5 stalno i ne selim nikud.A dno,koga briga za dno kad ingra vozi kilometrima ispod dna.Kad dotakne dno ja sam car,a kad ispliva na površinu………….dat ću izgraditi još jednu crkvu u Sisku.

peyo

New Report

Close