BEZ CENZURE – OPĆENITO

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska BEZ CENZURE – OPĆENITO

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

…krivo sam napisala, tzv.autori / ne izvođači/….pa ustvari je…narod je uvijek oštećen…

[color=blue][/color][b][/b]...prodajte dionice...-kupite nekretnine!

SRETNA 2012 !

I odmah jedna ljudska zamolba Vladi. MOlim Vas- još SAMO JEDAN DAN GODIŠNJEG ODMORA za
NOVU GODINU 2012.! Zbilja, ne stignemo sve napraviti, pripremiti, završiti godinu, sve zaključiti,
pripremiti se za obitelj, biti u tim trenucima opušten i sretan….
Treba nam samo još jedan DAN , odmora, da saberemo rezultate, da donesemo NOVE ODLUKE,
i da se pripremimo za novu poslovnu godinu. Prebrzo se sve kotrlja, ogroman je teret i odgovornost
u tim danima u okruženju…volimo raditi, to nije problem…ali, zbog sebe , svojih djelatnika i
svoje djece…trebam još jedan dan mira u okruženju obitelji. Oduzmite taj dan-ljeti, kad
je poslovna dinamika u turizmu, neće se tako osjetiti u poslovnom smislu…..
Sretno svima !

[color=blue][/color][b][/b]...prodajte dionice...-kupite nekretnine!

Međimurska Županija izašla iz recesije …

Županijski ured za gospodarstvo Međimurske županije, objavio je podatke , iz kojih je
vidljivo da je treći kvartal zaredom 2011.g. međimursko gospodarstvo pozitivno poslovalo, uz
povećan broj zaposlenih u odnosu na prethodnu godinu..što nije uspjelo ni jednoj županiji do sada
u Hrvatskoj….
Kako su te dobre vijesti ujedno i najbolji argumenat mojim stavovima poslati ću tekst tj.
link sutra.Moram zvati uredništvo, jer ga na njihovoj stranici u broju 851-Međimurske novine-
ne mogu naći..podaci su tiskani u broju 30.12.2011…
Pozdrav.

[color=blue][/color][b][/b]...prodajte dionice...-kupite nekretnine!

Evo prva razmišljanja nove vlade.Jedni nas prodali,a drugi nas poklanjaju,uz uvjet da nas neko hoće:

2. siječanj 2012.| Ana Blašković
Država izlazi s pravom ponudom pred mirovince

HNS-ov ekonomski strateg Dragan Kovačević tvrdi da načelno imaju razrađene ideje, no da je prvi korak riješiti zakonsku regulativu i izabrati novu upravu Hanfe

Kad država jedva spaja kraj s krajem, a cijena zaduživanja raste, 40 milijardi kuna štednje u drugom mirovinskom stupu svakoj vlasti zvuči neodoljivo. Za razliku od bivšeg premijera koji je u jednom trenu došao na ideju nacionalizacije privatne štednje, nova vlast za mirovinske fondove ima suptilniji "masterplan". Nova bi vlada rado taj novac vidjela angažiran u koncesijama i strateškim projektima za Hrvatsku, od "rentanja" autocesta preko hidrocentrala do ulaganja u strateški važne tvrtke. Iako su još u fazi razrade, prvi detalji mogli bi se već iskristalizirati za desetak dana, doznaje Poslovni dnevnik.

peyo

Onaj tko daje jedinicu, na izvješće I PODATKE županijskog Ureda za gospodarstvo- nek se makne
s portala, ako ne razumije važnost ovih podataka za burzu i cijelu ekonomiju…

[color=blue][/color][b][/b]...prodajte dionice...-kupite nekretnine!

Premješteno iz teme: Tehnička Analiza – grafovi, savjeti i analize


ja stvarno ne razumijem zasto bi bilo bitno jel trend rastuci ili padajuci.
koga briga za to?

tjedno opalis 3-4 trejda (zicera) sa ETFovima, uzmes +10%-15% profita i cao daci.

mislim, potpuno je nepotrebo razglabaati o tome jel trend u zadnjih 30 godina bear ili bull…

[huh]


pa dpobro tigruse, koliko si onda ti u postocima zaradio u 2010.g?

Premješteno iz teme: Tehnička Analiza – grafovi, savjeti i analize



ja stvarno ne razumijem zasto bi bilo bitno jel trend rastuci ili padajuci.
koga briga za to?

tjedno opalis 3-4 trejda (zicera) sa ETFovima, uzmes +10%-15% profita i cao daci.

mislim, potpuno je nepotrebo razglabaati o tome jel trend u zadnjih 30 godina bear ili bull…

[huh]


pa dpobro tigruse, koliko si onda ti u postocima zaradio u 2010.g?
[/quote]

mislis u 2011 ?

Premješteno iz teme: Tehnička Analiza – grafovi, savjeti i analize




ja stvarno ne razumijem zasto bi bilo bitno jel trend rastuci ili padajuci.
koga briga za to?

tjedno opalis 3-4 trejda (zicera) sa ETFovima, uzmes +10%-15% profita i cao daci.

mislim, potpuno je nepotrebo razglabaati o tome jel trend u zadnjih 30 godina bear ili bull…

[huh]


pa dpobro tigruse, koliko si onda ti u postocima zaradio u 2010.g?
[/quote]

mislis u 2011 ?

[/quote]
pardon, da u 2011


Premješteno iz teme: Tehnička Analiza – grafovi, savjeti i analize



ja stvarno ne razumijem zasto bi bilo bitno jel trend rastuci ili padajuci.
koga briga za to?

tjedno opalis 3-4 trejda (zicera) sa ETFovima, uzmes +10%-15% profita i cao daci.

mislim, potpuno je nepotrebo razglabaati o tome jel trend u zadnjih 30 godina bear ili bull…

[huh]


pa dpobro tigruse, koliko si onda ti u postocima zaradio u 2010.g?
[/quote]

mislis u 2011 ?

[/quote]
pardon, da u 2011
[/quote]

ne mogu Vam reci koliko ukupno, ali mjesecno cca 40-60% na cijeli portfelj.
dosta isplacujem pa sam se pogubio.

pa nije to neki problem…

evo danas se opet zeme +10% ak ste kupili TNA u petak.
i plus margin jos – dakle, +13% cca.
3 puta tako i eto +40-60%

Nešto mi se danas neda niti komentirati…poslodavci poslije prvog u mjesecu- tradicionalno nisu
dobre volje- jer traje ISPLATA PLAĆA….
Za par dana, gorčina će popustiti…..

[color=blue][/color][b][/b]...prodajte dionice...-kupite nekretnine!



Premješteno iz teme: Tehnička Analiza – grafovi, savjeti i analize



ja stvarno ne razumijem zasto bi bilo bitno jel trend rastuci ili padajuci.
koga briga za to?

tjedno opalis 3-4 trejda (zicera) sa ETFovima, uzmes +10%-15% profita i cao daci.

mislim, potpuno je nepotrebo razglabaati o tome jel trend u zadnjih 30 godina bear ili bull…

[huh]


pa dpobro tigruse, koliko si onda ti u postocima zaradio u 2010.g?
[/quote]

mislis u 2011 ?

[/quote]
pardon, da u 2011
[/quote]

ne mogu Vam reci koliko ukupno, ali mjesecno cca 40-60% na cijeli portfelj.
dosta isplacujem pa sam se pogubio.

pa nije to neki problem…

evo danas se opet zeme +10% ak ste kupili TNA u petak.
i plus margin jos – dakle, +13% cca.
3 puta tako i eto +40-60%
[/quote]
ajde tigruse ne pretjeruj…neki ovdje znaju računati postotke…i baš da svaki mjesec toliko zarađuješ

Malo o teorijama zavjere ( slušaj dio o financijama ) , o nesposobnim budalama koje nas vode
i kao što jučer neko veli : paranoicima iz amerike koji su cijelu tzv krizu u svijetu namjerno proizveli

New Report

Close