BEZ CENZURE – OPĆENITO

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska BEZ CENZURE – OPĆENITO

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

Evo primjer

[color=blue]Come to Quark's, Quark's is fun, come right now, don't walk, run![/color] Quark je trejder, špekulant i investitor. U svojim komentarima prenosi informacije iz medija ili iznosi svoje osobno mišljnje. [u]Quarkovi komentari nisu savjeti za kupnju ili prodaju dionica[/u]. U večini slučajeva Quark posjeduje ili je posjedovao dionice o kojima piše.


Posejdon: ” Što kažete na novu ponudu Prve Generacije o praćenju trgovanja na ZSE u realnom vremenu (s odmakom od max. 1 min)? [smiley11] ” daj malo detalja, što se vidi na mostichu?

Vjerojatno misliš na ono što sadrži ponuda od Prve Generacije.
To ti je praktički Mostich Pro samo sa odmakom od 1 minute. i u dizajnu Prve Generacije (boja sučelja, oblik tablice i sl.)

La vita e bella!


Evo primjer

vau, zanimljivo, šteta što sad imam svu tu tehniku, ali me zanima dokle će tako dok ih opet netko ne zabrani ili ovaj puta to je legalno?

Slika govori više od tisuću riječi. [smiley11]

La vita e bella!

Pretpostavljam da je legalno. Možda imaju potpisani kakav ugovor.

La vita e bella!


Pretpostavljam da je legalno. Možda imaju potpisani kakav ugovor.

prošli puta su im s ZSE odmah zaprijetili, pa ugasili s time da si mogao pratiti i VSE i ZSE bilo je super, ali kratko vrijeme, nakon toga nisam se mogao skinuti s ATM-VSE više nikad, kako su nas nasamarili

Očito je legalno:

Korištenje podataka o burzovnoj trgovini namijenjeno je isključivo za osobnu uporabu korisnika web stranica Prve generacije, te se zabranjuje svako komercijalno iskorištavanje podataka o trgovini na Burzi kao i svaka redistribucija podataka putem elektronskih ili tiskanih medija ili na drugi način. Vlasnik svih podataka je Zagrebačka burza d.d., ali Burza ne odgovara za njihovu točnost.
Informacije dostupne putem gore navedenih linkova ne smiju se smatrati temeljem za donošenje značajnih osobnih, financijskih ili poslovnih odluka, te ste suglasni da nas nećete smatrati odgovornima za neostvarenje svojih očekivanja u vezi s tim. Zagrebačka burza d.d. i Prva generacija d.o.o. neće odgovarati za bilo kakvu izravnu ili neizravnu, slučajnu, nematerijalnu ili materijalnu štetu, gubitke ili troškove nastale kao rezultat upotrebe ili nemogućnosti upotrebe informacija dostupnih na gore navedenim linkovima. U tom smislu predlažemo konzultacije s odgovarajućim stručnjakom, koji će biti u mogućnosti dati savjet posebno prilagođen vašoj konkretnoj situaciji. Zagrebačka burza d.d. može u svako vrijeme, bez prethodne najave, izmijeniti podatke dostupne putem programa.

[color=blue]Come to Quark's, Quark's is fun, come right now, don't walk, run![/color] Quark je trejder, špekulant i investitor. U svojim komentarima prenosi informacije iz medija ili iznosi svoje osobno mišljnje. [u]Quarkovi komentari nisu savjeti za kupnju ili prodaju dionica[/u]. U večini slučajeva Quark posjeduje ili je posjedovao dionice o kojima piše.


Posejdon: ” Pretpostavljam da je legalno. Možda imaju potpisani kakav ugovor. ” prošli puta su im s ZSE odmah zaprijetili, pa ugasili s time da si mogao pratiti i VSE i ZSE bilo je super, ali kratko vrijeme, nakon toga nisam se mogao skinuti s ATM-VSE više nikad, kako su nas nasamarili

Čuj, neki se navuku na drogu, neki na finu papicu a mi na ZSE-VSE. Ne znam kome je bolje.
Znam da je ZSE zabranila “Rastu” da koristi prikaz trgovanja (čini mi se da su oni imali nešto veći vremenski odmak)

La vita e bella!


Očito je legalno: Korištenje podataka o burzovnoj trgovini namijenjeno je isključivo za osobnu uporabu korisnika web stranica Prve generacije, te se zabranjuje svako komercijalno iskorištavanje podataka o trgovini na Burzi kao i svaka redistribucija podataka putem elektronskih ili tiskanih medija ili na drugi način. Vlasnik svih podataka je Zagrebačka burza d.d., ali Burza ne odgovara za njihovu točnost. Informacije dostupne putem gore navedenih linkova ne smiju se smatrati temeljem za donošenje značajnih osobnih, financijskih ili poslovnih odluka, te ste suglasni da nas nećete smatrati odgovornima za neostvarenje svojih očekivanja u vezi s tim. Zagrebačka burza d.d. i Prva generacija d.o.o. neće odgovarati za bilo kakvu izravnu ili neizravnu, slučajnu, nematerijalnu ili materijalnu štetu, gubitke ili troškove nastale kao rezultat upotrebe ili nemogućnosti upotrebe informacija dostupnih na gore navedenim linkovima. U tom smislu predlažemo konzultacije s odgovarajućim stručnjakom, koji će biti u mogućnosti dati savjet posebno prilagođen vašoj konkretnoj situaciji. Zagrebačka burza d.d. može u svako vrijeme, bez prethodne najave, izmijeniti podatke dostupne putem programa.

Zar to isto nije mogao reći i “Rast” ? Upotreba samo za registrirane korisnike stranice i napraviti prijavu kao što ju imamo i na ovom forumu.
Da se razumijemo, ja se ne bunim.

La vita e bella!


Čuj, neki se navuku na drogu, neki na finu papicu a mi na ZSE-VSE. Ne znam kome je bolje. Znam da je ZSE zabranila “Rastu” da koristi prikaz trgovanja (čini mi se da su oni imali nešto veći vremenski odmak)

to tržište kapitala je čista droga, navučeš se, možeš dobro zaradiš (ali i izgubiti) ali teško se skidaš ili jednostavno se ne skidaš nikad

sjećam se kada je bilo omogućeno svim sudionicima da koriste besplatno podatke s ZSE i VSE na PG da je promet tako živnuo,

sad opet imaju dva cilja, povući što više klijenata prema sebi i malo pomalo navući ljude na realna stanja vrijednosnica, koja će poslije opet morati plaćati, što će im na kraju obadva cilja i uspjeti

Svaka čast za poslovnu strategiju!
Sada je u hrvatskoj mnogo tisuća novih dioničara i logično je da ih se želi privući. A brokerska provizija će polako kapati jer burza je droga za cijeli život (kao što smo se maloprije složili). [smiley2]

La vita e bella!


Svaka čast za poslovnu strategiju! Sada je u hrvatskoj mnogo tisuća novih dioničara i logično je da ih se želi privući. A brokerska provizija će polako kapati jer burza je droga za cijeli život (kao što smo se maloprije složili). [smiley2]

Vjerojatno je tu i ključ problema. Vjerujem da su prihodi brokerskim kućama dosta pali posljednjih mjeseci pa žele ovakvim akcijama privući nove mušterije. Vjerujem da imaju ugovor sa ZSE pošto su i do sada korisnici njihovih usluga imali free mostich start.

[color=blue]Come to Quark's, Quark's is fun, come right now, don't walk, run![/color] Quark je trejder, špekulant i investitor. U svojim komentarima prenosi informacije iz medija ili iznosi svoje osobno mišljnje. [u]Quarkovi komentari nisu savjeti za kupnju ili prodaju dionica[/u]. U večini slučajeva Quark posjeduje ili je posjedovao dionice o kojima piše.

New Report

Close