BEZ CENZURE – OPĆENITO

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska BEZ CENZURE – OPĆENITO

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

Hafize djelomično se slažem ali samo sa zadnjim dijelom posta.Hrvati su vrijedni ljudi i na našoj grbači je živjela i EX yuga i vladajući ali svi do danas.A kod mene ti je druga poslovica-"čuvaj nas bože srpskoga junaštva i Hrvatskog poštenja"…..to je ono šta nas hebe.Poštenje i jal.Dva srbina ne razgovaraju ali dolazi nevera i jedan drugome pomognu sakupljati sijeno.A mi Hrvati?????????
Bog ti da jednu želju,a susjedu istu, ali duplo.I ti tražiš da ti iskopa jedno oko????????????????
Ali ipak na kraju ALI……samo uništavanje hrvatstva nas može ponovo okupiti kao i kroz povijest,tako i danas.Mi se ne miješamo u politiku,mi radimo.Za nas to odrađuju neki novi Hrvati i oni "pošteni".Premalo zatvora imamo,premalo golih otoka,premalo se veliča domovinski rat,svima smetaju ratne mirovine………….a dok su bile partizanske "pemzije" niko nije smio ni pisnuti.Koliko je partizanskih filmova bilo ,koje smo morali gledati svakodnevno?????????A koliko je filmova o Domovinskom ratu.Naši generali su u tuđini po zatvorima,a partizani se i dan danas slave.
A ono šta si napisao da smo dobili INU,PODRAVKU…….ništa mi nismo dobili.Sve smo to stvorili na Hrvatskoj grudi,mi Hrvati.Druga strana medalje je privatizacija koja je za sve u zatvor i prijeki sud.
Ma o ovome se da raspravljati godinama,ali nas se ništa ne pita.Ja sam i dalje ponosan šta imam i šta sam stvarao zajedno sa suborcima moju HRVATSKU.Branio je ,stvarao je i ako bude trebalo opet ću.A ova vlada ………………………………….i predsjednik i onaj bivši……nisu moji i nikad neće biti.

peyo

ZBOG- PUMPANJA- DIONICA – NENAD BAKIĆ -ZANIMLJIV – Hanfi..?

Pitanje glasi. Tko je počeo primjenjivati Zakon o tržištu kapitala ..Samodol Ante – prekjučer-ili
NOVI ČOVJEK HANFE – jučer?

[color=blue][/color][b][/b]...prodajte dionice...-kupite nekretnine!

MIROSLAV KRLEŽA:
"Banke plaćaju novine ,a novine slave banke"

To je bilo još prije 40 godina.I šta se do danas promijenilo??????????Ništa,samo šta novinare danas plaćaju i banke i oni koji imaju love za manipulaciju ljudima.Od sveca naprave razbojnika i obrnuto.

peyo

dolazi nova metla…..i red je početi čistiti…..vjetar nanio dosta toga…… [smiley]



Točno to. Više raditi i smanjiti broj penzića na pola.

da? a kako bi ti to napravila? plinske komore ili nešto humanije – ne dati im jesti ni piti mjesec dana???
svakakvih gluposti ovdje čovjek pročita, strašno nešto!
[/quote]

Ima nešto gore i od plinske komore. Svim penzićima koji nemaju puni radni staž odnosno nemaju uvjete stvorene iz radnog odnosa, a primaju mirovinu iznad minimalne plaće korigirati istu na tu razinu pa čak i manju. To je rješenje svih rješenja u RH. Sve ostale mjere kojim se hvale kukurikavci su prodavanje bureka i neće imati apsolutno nikakvog efekta bez intervencije u sustav mirovina. [bye]

30. prosinac 2011.| Jadranka Dozan
Porez na dividendu platit će samo domaći ulagači

peyo

http://www.poslovni.hr/vijesti/oporezivanje-dividende-ubojica-odljeva-kapitala-ili-roditelj-porezne-evazije–193544.aspx

SVI SU SPAMERI IGNORE !!! D,D(dugoročni dokupljivači)bloger predvodnik :-)strucnjak

Evo zadnji dan trgovanja u 2011.Vjerojatno će proći kao i cijela godina-nikako.Draga naša 2011.zahvaljujem na zdravlju,ali samo na tome.Ne vraćaj se više nikad,a sve svoje scenarije zaboravi kao da ih i nije bilo.Zbogom 2011.
Dobrodošla 2012 godino!Nemoj ni slučajno biti crna ovca kao tvoja prethodnica.Nemoj da te se spominje još desetljećima po zlu.Dosta je bilo i ratova i recesije i sranja u cijelome svijetu.Nas privatne brokere ponesi na nekim novim krilima i napuni naše portfelje.Ne daj da ZSE živi na padu i bureku,nego ajmo odma na pečenoga vola i zarada na -kupiš jeftino a prodaš skuplje.Inače tvoja se predhodnica pobrinula da je sve jeftino,pa ajde ti napravi nešta da te pamtimo po dobru.Za dobrim konjem se dobro i praši.
Dragi moji prijatelji,kolege i oni koji su mi na ignore.Djelatnici poslovnog,moderatori,i cijela naša ZSE-NEKA NAM NOVA GODINA DONESE VIŠE LIKVIDNOSTIRASTA DIONICA I PAMETI,VIŠE RASPRAVA I SVAĐA NA FORUMU ALI U POZITIVNOM SMISLU.
SRETNU I USPJEŠNU 2012 GODINU ŽELI VAM OD SRCA ………..MOJA GITARA I JA -PEYO************

peyo

CROBEX – 30.12.12. 15:17

Vaš link

ovo je baš zanimljivo:

People with certain kinds of brain damage may make better investment decisions
Vaš link

I'd rather have 1% of the effort of 100 men than 100% of my own effort

Premješteno iz teme: Komentari trgovanja na hrvatskom tržištu kapitala

Draga djeco, odoh ja sad malo u svoj lokal-slušati izvornu zdravoseljačku glazbu…..povodom Nove
godine 2012. Lijepi pozdrav svima.Hvala ZAMPU- što me je opalio sa prikladnom kaznom zbog neprijavljivanja izvođača. Zapravo, prijavila sam ih- ali, kad sam čula da je kazna ista- za isto -a
ne znam kome bi zbilja išli tantijemi- obzirom da su u pitanju tamburaši sa izvornom glazbom
iz naroda….fakat, treba nekoga tamo -malo tamburicom lupiti po glavi, tak da zapamti povijest
glazbe iz naroda..trajnije…a i tzv.izvođače , koji su- ko fol- oštećeni!

[color=blue][/color][b][/b]...prodajte dionice...-kupite nekretnine!


CROBEX – 30.12.12. 15:17

Vaš link

koji si pak ti??!

jedva te čekam sresti

New Report

Close