BEZ CENZURE – OPĆENITO

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska BEZ CENZURE – OPĆENITO

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

Evo vidiš da je kupio ,tak svejedno gdje se stavio.A mislim da bude još.

peyo

Evo nastavio po asku,ukupno 11000 komada……….ipak je dobit,ili je to za iduću godinu?

peyo

peyo najbolje pozovi vamo svoje drugove da možete raspravljati na miru 😀

Premješteno iz teme: LKRI (Luka Rijeka d.d.)



@inverter
ti ćeš lovit rastući mač.

kompa samo kupuj ko ti brani …pa vi ovdje lovite dno od 150 kn…na 90 kn cu razmislit o kupnji tek ….ako ne bude nikom nista…
[/quote]

Ali te svrbi LKRI ….

MODERATORI SU ME ISKLJUČILI ! Sve što sam pisao i pišem je osobno mišljenje bez odgovornosti.

Premješteno iz teme: LKRI (Luka Rijeka d.d.)




@inverter
ti ćeš lovit rastući mač.

kompa samo kupuj ko ti brani …pa vi ovdje lovite dno od 150 kn…na 90 kn cu razmislit o kupnji tek ….ako ne bude nikom nista…
[/quote]

Ali te svrbi LKRI ….
[/quote]
tako je..zar i ti lovis padajuci noz ? ili si naucio lekciju na ingri?

SVI SU SPAMERI IGNORE !!! D,D(dugoročni dokupljivači)bloger predvodnik :-)strucnjak

Premješteno iz teme: INA (INA-Industrija nafte d.d.)

moj komentar da je ovo žabokrečina gdje svak svakoga uzduž i poprijeko a nitko ne odgovara za ništa
mislim da ovo zadnjih mjeseci prodaju hadezenjare i njihovi puleni jer bi im moglo zatrebati šoldi za cigareta i voća kad odu na odmor

možete vjeko i na bez cenzure

nije ina ništa veća pljačka nego ostatak ove države

Postanite Eu-robovi

Premješteno iz teme: LKRI (Luka Rijeka d.d.)


Loris, posve je svejedno što radi (kupuje/prodaje) taj Peyo jer vremena za brodove i luke nisu dobra i cijena će ionako na dvije znamenke. Šteta samo za radnike…

Milsim da ti najviše pomažeš Peyi u njegovom naumu ovdje, a on radi na burzi [thumbsup]

MODERATORI SU ME ISKLJUČILI ! Sve što sam pisao i pišem je osobno mišljenje bez odgovornosti.

Premješteno iz teme: LKRI (Luka Rijeka d.d.)

1. Koji je njegov naum?
2. Kako misliš, radi na burzi? Misliš, zaposlenik je Zagrebačke burze ili u nekom drugom smislu?

Premješteno iz teme: LKRI (Luka Rijeka d.d.)

Ma isusek nisam,običan čovjek ,kao i ti samo sa drugačijim načinom rada.Ja kupujem i prodajem kad dionica naraste.A šta je bitno,ne zanima me vrijeme kad ću prodati.Meni je trenutno LKRI jeftina i zato sam ju kupovao.Više ne kupujem i čekam cijenu.A ona neka dođe sutra ili za 2 godine meni je svejedno.Ne trgam dionice bez veze,a ono šta kupim to je moje.A pogoditi dno,to je umjetnost,a nekad ga pogodim ,a nekad ne.Tu i je tajna dugovječnosti u ovome poslu.Ali onaj kome taj novac treba za život…….tome ovdje nije mjesto.SRETNO.

peyo

Sve lijepo i krasno, ali pitao sam Lorisa, a ne tebe. Loris je nešto ustvrdio pa neka pojasni osobno.

BOŽIĆNI DAR

Molim Djeda Mraza, da mi pod bor , osim velikih cijena dionica – stavi i POPIS HRVATSKIH BRANITELJA.
Jako sam ga željela dobiti prošle godine, ali, nije bilo moguće ga uvesti preko interneta , a ovdje je
rasprodan, nakon što mu je cijena jako narasla…..
Možeš mi ga spakirati i napisati u novinama- ili poslati na moj e-mail….

[color=blue][/color][b][/b]...prodajte dionice...-kupite nekretnine!

Svijet opet lijepo zeleni,euro ojačao u odnosu na dolar,a ZSE…………kuda opet u minus???????????
Pa jel kod nas više ništa ne vrijedi ili nema ulagača.Nije više ljeto,godišnji su prošli.Ali Božić je,pa ajmo zazeleniti i mi.

peyo

New Report

Close