BEZ CENZURE – OPĆENITO

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska BEZ CENZURE – OPĆENITO

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

3 SAVJETA običnog uspješnog čovjeka na temu : Kako oporaviti Hrvatsku …..

1. Podići sve dionice na burzi
2. Podići sve dionice na burzi
3. Podići sve dionice na burzi

Hvala na pažnji.

[color=blue][/color][b][/b]...prodajte dionice...-kupite nekretnine!


3 SAVJETA običnog uspješnog čovjeka na temu : Kako oporaviti Hrvatsku …..

1. Podići sve dionice na burzi
2. Podići sve dionice na burzi
3. Podići sve dionice na burzi

Hvala na pažnji.


možete li pojasniti kako bi to točno oporavilo Hrvatsju?

Mogu. Početkom ove godine , kad su se sve dionice podigne, mene je to pokrenulo na akciju ulaganja.
Aktivirala sam jednu malu firmu s 4 zaposlena , koja danas uspješno posluje…
Uložila sam 600.000 kuna , o čemu sam pisala. I love this game !
U međuvremenu, pokrenula sam planove za aktivaciju još jednog ulaganja…dionice ste srušili na burzi,
jedino je xy- podigao svoje uz pomoć svog kapitala. I fondovi -svoje.
Ostalo je sve na dnu!
Ja čekam, polako radim na otvaranju još jedne firme, ali ne ide, bez kapitala- naravno.
Čekam , da iz portfelja izdvojim novac, koji neće dovesti portfelj u minus, već će mi omogućiti
da ostane nešto za daljnje planove. Sada to ne mogu, Vrijednosti dionice su preniske.
Čim krene tržište- preslagivanjem portfelja , izvući ću novac za novi posao. Ako tržište ne krene-neću.
Plasiranjem svog novca u razvoj privrede, kupit ću robe i platiti usluge, ojačati vrijednosti-kapital
tj.imovinu. Zaposliti ću ljude i plaćati poreze za njih.Firma će plaćati poreze i doprinositi svima
u proračun….
Ako ne podignete tržište- neću ništa raditi…Neću uzimati ni kredite za takve stvari- nego samo
za golo preživljavanje- ako će mi trebati..neću niti čuti za nove poslove…
A ,ako počnete špekulirati i dalje na burzi- onda ću i taj kapital povući…i živjeti skromno
od kamata…s rentom će mi biti taman dosta da platim najosnovnije troškove, i da si priuštim
malo bolji život od drugih, recimo…prestajem biti koristan član, otići ću šetati na more,
i piti kavu na splitsku rivu…i pljuvati po političarima…!

Sudbina Hrvatske je u rukama onih- koji uopće ne razumiju – RAD , RAD , RAD …. i stvaranje
vrijednosti.
Oni kojiima su te vrijednosti -poznate – I STVARAJU NOVAC NA BURZI- su mali broj zaljubljenika
u svoj novac- sebe i samo sebe- i prije bi poginuli- nego TAJ NOVAC OPLODILI I PODIJELILI
GA SA ZAJEDNICOM u vidu stvaranja vrijednosti .tj rade ..osim za vlastitu korist ..i ne ulažu.
Ovdje mislim da ulagače tipa, Twixer, Ivana7, i sl….to nisu poduzetnici za ovu Hrvatsku.
To su elementarne nepogode- koje funkcioniraju po principu – strpaj u džep, najviše koliko
možeš, i zahebi drugog što više ide..
Zbog takvih smo tu gdje jesmo.
Zato treba naći načina – da naravno- svi zajedno dobijemo svoje- a Hrvatska nek sama
prosudi- koji su joj ljudi korisniji- pa onda nek stvore politiku- takvog reda i smisla
koja će dati rezultate i jednima i drugima……
Nezmislivo je opet, biti bez fatalnih zaljubljenika u novac- i ja to poštujem, i zato jesam na ovom forumu…iako , osobno rečeno- ovdje nema prave podrške pojedincima za NAPREDAK u ulaganjima…

[color=blue][/color][b][/b]...prodajte dionice...-kupite nekretnine!


nego samo za golo preživljavanje

ja sam za ovu opciju. [kiss]


3 SAVJETA običnog uspješnog čovjeka na temu : Kako oporaviti Hrvatsku …..

1. Podići sve dionice na burzi
2. Podići sve dionice na burzi
3. Podići sve dionice na burzi

Hvala na pažnji.


James čudim se da ti je ovo promaklo….Dići x3… zaredom

Ja nisam ko birtić.... ...ja od žena ne tražim savjet, al bi im GA dao....i dvaput ako treba [emo_smijeh]

Zašto moderator briše dokaz (citat) o tome kako Peyo nema pojma o procesu namire (T+3) dok taj isti Peyo može pisati svaki dan koliko hoće i što hoće?!


Puta par tisućica.Zadovoljan?

Peyo, koliko si izgubio otkako navlačiš ljude na 200 EURA za dionicu LKRI?

Ove godine mi nije uspijela čak ni Božićna pšenica, kakva burzovna godina takav i završetak godine, katastrofa.

RBA FOND IZGUBLJEN U VREMENU I PROSTORU BIJEŽITI IZ OVOGA FONDA IZABERITE AZ FOND ZA VAŠU BOLJU BUDUĆNOST I SIGURNU MIROVINU

DA LI ANTE SAMODOL …………..ima ili je imao dionice …ikada-nikada ????

Zanima me, da li službenici Institucija , koji ipak profesionalno rade s povjerljivim podacima-
dođu u iskušenje- da na neki način umoče prste u pekmez.
Da li Ante Samodol, ikada imao dionice..da li njegova rodbina ima dionice…što ,ako se sazna- da je
cijelo vrijeme negdje – netko njemu vodio portfelj……????
Zašto se on ne izjasni JAVNO po tom pitanju…..? Ovako,ispada da je podržavao nekoga iz Vlasti
, da je držao svijeću na kriminalnim dogovorima i šutio ko zaliven na Sjednicama Stranke…
Da li je on iz HDZ-a? Zna netko?

[color=blue][/color][b][/b]...prodajte dionice...-kupite nekretnine!


3 SAVJETA običnog uspješnog čovjeka na temu : Kako oporaviti Hrvatsku …..

1. Podići sve dionice na burzi
2. Podići sve dionice na burzi
3. Podići sve dionice na burzi

Hvala na pažnji.

nije ni čudo sa si ostala s gaćama na štapu s takvim razmišljanjem…a sve mi je bilo jasno kad sam koje vidio da zazivaš pad INE na 1800 kn jer bi to kao bilo fer prema drugim dionicama koje su pale !??! [bye]
pa zar ti još ne shvaćaš da je jedina šansa da tvoje dionice porastu ta da se INA digne visoko i da MOL otkupi što više pa da se taj oslobođeni keš vrati na burzu i da onda sve drugo naraste??? bez toga NEMA RASTA tvojih dionica, nula, zerro!

tekst je predmet diskusije bez nagovora na kupnju ili prodaju

Viljem, saberi i prestani pisati panične zaključke. Još ste svi u INI…
Pad Ine je očekivan i normalan….šteta novaca koje su potrošene na utakmicu..
Jedna šansa da moje dionice porastu…te, da se INA digne visoko i da MOL otkupi što više….pa da se
oslobođeni keš vrati na burzu …i da onda sve drugo naraste ….Molim te, smiri se…

MOje dionice nitko neće kupovati. I točka. Kupit će ih investitori, koji nemaju pojma o dionicama
ko niti ja, kad zarade novce u poduzetništvu…i neće im trebati..a to neće biti tako skoro…
Mol nije blesav , da čeka da se dionice podignu da ih kupuju, osim naivaca – poput mene.
Mol ima većinski paket i nije ih više briga za cijenu. Zlatna dionica je kupljena.
Tvoj plasirani keš u Inu- možda će biti oplođen – kupnjom od strane naših ŠPEKULANATA.
Ali, DOBRO PAZI ! Da , ne bi bilo kao na KSST-u.Špica , a onda dno.
MOje dionice će narasti- kad se pojave prvi pozitivni rezultati u građevini..negdje na jesen 2012.
Ne brinem se , jer su ih svi otpilili, nitko ih neće, a cijene su fenomenalne….Pokušaš li ih kupiti,
opet pazi- jer ovdje ima lovaca , koji love sitnu perad , a u šumi , izgube orjentaciju.

[color=blue][/color][b][/b]...prodajte dionice...-kupite nekretnine!



3 SAVJETA običnog uspješnog čovjeka na temu : Kako oporaviti Hrvatsku …..

1. Podići sve dionice na burzi
2. Podići sve dionice na burzi
3. Podići sve dionice na burzi

Hvala na pažnji.

nije ni čudo sa si ostala s gaćama na štapu s takvim razmišljanjem…a sve mi je bilo jasno kad sam koje vidio da zazivaš pad INE na 1800 kn jer bi to kao bilo fer prema drugim dionicama koje su pale !??! [bye]
pa zar ti još ne shvaćaš da je jedina šansa da tvoje dionice porastu ta da se INA digne visoko i da MOL otkupi što više pa da se taj oslobođeni keš vrati na burzu i da onda sve drugo naraste??? bez toga NEMA RASTA tvojih dionica, nula, zerro!
[/quote]
Pozdrav svima i pripremimo se za sutrašnji malo jači pad dionica.

New Report

Close