BEZ CENZURE – OPĆENITO

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska BEZ CENZURE – OPĆENITO

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

Premješteno iz teme: LKPC (Luka Ploče d.d.)

pogledajte državu na šta nam liči..ustavni sud donese neku odluku,a ovaj ispod njega istu tu odluku pobije,hnb u slučaju credo banke sam otpušta na 5 sekundi kerumovoj sestri račun,hanfa sve prijavljuje,fina šuti,ja uplatim dobavlčjaču preko fine račun,oni mi daju obavijest da je transakcija obavljena i za 5 dana mi dođe opomena od dobavljača da nisam platio račun..drugim riječima,u zemlji vlada lagano rasulo,od suda,do financija pa sve do nogometne lige…ne zna se ko pije a ko plaća…

Premješteno iz teme: LKPC (Luka Ploče d.d.)

alt333,
ma nema grede, al napisani tekst ti ide pod: bez cenzure-općenito.
To što je nasljeđe u državi takvo da su se zakoni krojili kako je kome pasalo u određenom trenutku, pa zatim opet prekrojavali kako bi pasali onom koji je došao iza onog prvog kojije napunio džepove itd itd.
Fala Bogu da županijski ne pušta lopova van kaveza, također su i nove okolnosti u slučaju time i nova optužnica za novo skidanje imuniteta. Jebo je on nas punih 8 godina e sad je vrijeme da mi njemu radimo psihodeliju, taman kad misli da će na friški zrak, friška figa, nova optužnica… [tongue]

Premješteno iz teme: LKPC (Luka Ploče d.d.)

a to što se sanadera tiče,svakako se slažem,treba ga kazniti do bola,jer je trajno osiromašio našu državu,ja bih mu dao kaznu da ga se dovede na trg pa neka mu sude ljudi koji su izgubili posao u zadnjih 5-6 godina,a ima ih puno,i dok neki rade ko crvi da bi preživjeli,kao ja npr..mnogi u državnim službama ne rade ništa a imaju pleće i po 10000 kuna,a ja nemam ni dana bolovanja i godišnjeg ima već 8 godina,i ne mogu više,idem i ja za koju godinu u penziju,pa makar sam sebi otkidao nogu…

PROVALJEN POSLOVNI SUSTAV I LOZINKA

Danas sam se naživcirala za cijeli mjesec.U jednoj poslovnici, neprekidno nam pada sustav
interneta i time priključak na CEZIH. Povuci-potegni, T-com , serviseri..lozinke, useri…
Već nekoliko puta , serviser nas upoznaje s činjenicom, da nam netko upada u sustav i mjenja lozinke..
Mislili smo da je lud. Danas sam naživcirana činjenicom, da opet ne možemo i do dva sata
izdavati lijekove, jer nemamo pristup cezih-u, zatražila sigurnu vezu.
Kontaktirala sam osobu za to…a ona mi je ovako rekla: ..izmijenite samo pasword, jedino Vi ga imate..SKUŽILI SMO DA GA NEMAMO – I DA JE OPET IZMIJENJEN !i tako smo dogovorili sa t-com-om da nam se da – tajni password-usmeno./ jer samo ko fol zaboravili stari /
Pregledom podataka i brojeva, POSTOJE TELEFONI osoba koje je t.com imao u evidenciji, tj.ONOG KOJI JE MIJENJAO PASSWORD -svaki broj koji je pročitan kao kontakt- zapisala sam.

Nakon par minuta, nazvala sam taj broj…a onda šok!Javila se djelatnica / jedna od njih 4 / koje
su krale u firmi, a kad su otkrivene, elegantno su dale otkaze i predstavile situaciju kao
nepodnošljivu zbog mene….
Nakon toga, nazvao je naš ovlašteni informatičar, ne znajući, da je osoba x/ VLASNICA FIRME/- dobila tajni password- isto tako – zatražio NAJNOVIJU LOZINKU….I njemu je t.com dao TAJNU LOZINKU.. namjera je bila – što prije sustav staviti u funkciju, zbog izgubljene dobiti …./ nemogućnosti rada -izdavanja lijekova /
Praktički, informatičar, koji je htio pomoći, preduhitrio je VLASNIKA firme u dobivanju
tajne lozinke ?!
Da li je taj T-COM …ispravno postupio ?
Pozivom na mobitel osobe, koja je posljednja izmijenila lozinku, dobila sam djelatnicu koja
se cerekala i uopće ju nije dirala činjenica, da je napakostila bivšoj firmi – na opisani način.
Slučaj je završen tako- da je informatičar- oslobodio ponovni ulaz u izmjenu lozinke..kako bi
VLASNIK- dok ovaj okrene GLAVU NA DRUGU STRANU ..upisao jedinstvenu kombinaciju
brojeva i slova..ZA KOJU MORA SADA PITATI I INFORMATIČAR.
Da li je Vama normalno- da T-com izmjenjuje lozinke bez provjere osobe koja to
radi- tj. vjerojatno imaju evidenciju istog ?
Jer, ukoliko se odlučimo na tužbu protiv djelatnice koja je znala lozinku i mijenjala je
a njen mobitel je evidentiran u arhivi T-COM-a ….trebali bi ubuduće, nekako zaštiti
tak način izdavanja lozinke / passworda……..???

[color=blue][/color][b][/b]...prodajte dionice...-kupite nekretnine!


Upravo sam gledao -"nedjeljo u dva",sa gošćom -Milankom Opačić.Nakon cijele emisije mogu reći -školovani političar,sat vremena govori, a ne razumije sama sebe.Pouka koju sam izvukao,može se prevesti na onaj stari bosanski"EJ MUJO,ŠTA ZNAČI SUNETITI?NE ZNAM HASO,ALI MISLIM DA SMO NAHEBALI."

http://www.poslovni.hr/vijesti/zbog-traceva-latvijci-ispraznili-bankomate-policija-na-nogama-192334.aspx

Kada će se osloboditi prodaja dionica INE ? Da li zna poslovni.hr i tko je novi čovjek Hanfe?

[color=blue][/color][b][/b]...prodajte dionice...-kupite nekretnine!

G.Bakic na ZG2

Bez straha, pohlepe i sentimenta.

Premješteno iz teme: LKRI (Luka Rijeka d.d.)

Htio bih pojasniti razliku na ingri i LKRI.Mjesec dana sam držao Ingru iznad 8 kuna,i kad sam popizdio maknuo sam se i evo gdje je sad.Dečki igraju igre i igrice zarađuju siću,ali ne shvaćaju da režu granu ispod sebe,a to zna jako boljeti.Znao sam to usporediti sa pokerom u četvero.Ali svaki dan u četvero ,a hrpa love ili suma je ista.Sve je ok ,svaki dan nekog ide,sve dok jedan ne odluči malo i potrošiti,onda se sve raspada.I LKRI sam branio fest dugo ,ali ,sasvim drugačija situacija.Nema brze igre,nema bureka,sve do sada.Osobno sam se natrpao,i više ne kupujem,samo se dobro kolege moje pazite da vas ne pojedu,jer takvim igračima nije ništa bitno osim brze zarade.Evo današnji dan vam je primjer.Svijet zelen,a dečki krenuli u akciju.Htjeli ili nehtjeli morat ćete prodavati,da održite korak sa njima,a LKRI će padati i padati.Ako se neko odluči i strusi prvih 5-6 naloga većih sa aska ,Lkri ide up,ako ostane letargija i čuvanje bida,bez udaraca po asku……….nahebali smo.
Ovo nahebali smo me baš puno ne zanima jer ja čekam neka bolja vremena,a mogu ih dočekati,jer sam investitor.Prijateljski savjet ,pa ko posluša dobro, a ko ne …….a opet dobro.SRETNO.
Samo još nešta,ova tri četiri igrača na forumu šta su stalno kontra svih,bili su isto tako i na INGRI u istom sastavu i sa istim pričama,gotovo identičnim.Na Ingri su uspjeli,potpomognuti sa PBZ fondom,a na LKRI….????????????

peyo

ovdje ništa ne piše

Premješteno iz teme: LKRI (Luka Rijeka d.d.)

Isusek,a molim te reci iskreno da li imaš makar 1 dionicu LKRI????????????????????????

peyo

Premješteno iz teme: LKRI (Luka Rijeka d.d.)


Isusek,a molim te reci iskreno da li imaš makar 1 dionicu LKRI????????????????????????

Nemam. A ti? Imaš li jednu?

Puta par tisućica.Zadovoljan?

peyo

New Report

Close