BEZ CENZURE – OPĆENITO

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska BEZ CENZURE – OPĆENITO

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

Moje mišljenje je da : oni ljudi ( iz naše nacije) koji žele da uđemo u europsku uniju će izaći na referendum i zaokružit DA , a oni koji ne žele ti neće izaći na referendum ( znaći da se njihov glas neće računat).

Upravo sam gledao -"nedjeljo u dva",sa gošćom -Milankom Opačić.Nakon cijele emisije mogu reći -školovani političar,sat vremena govori, a ne razumije sama sebe.Pouka koju sam izvukao,može se prevesti na onaj stari bosanski"EJ MUJO,ŠTA ZNAČI SUNETITI?NE ZNAM HASO,ALI MISLIM DA SMO NAHEBALI."

peyo

broj registriranih korisnika /kibicera/ oscilira 80-160, vrlo malo, ukazuje da nema igre i da je igračnica gotovo prazna.


broj registriranih korisnika /kibicera/ oscilira 80-160, vrlo malo, ukazuje da nema igre i da je igračnica gotovo prazna.

Nakon show-a sa računom ABACUS BROKERA, mislim da tržište dodatno pojačava nelikvidnost i strah. Tko može bit siguran da je njegov novaca neovisno o koje brokerske kuće se radi siguran!

Pored nevjerojatne nelikvidnosti prije 25.11.2011. ta nelikvidnost će se pojačavat u narednim mjesecima….
Neću reć da su samo hrabri ostali na TK!

NOVAC JE SAMO SREDSTVO POMOĆU KOJEG SE ZADOVOLJAVAJU POTREBE

pa evo jutros RBA e-broker ne provodi naloge, još jedna u nizu smicalica



broj registriranih korisnika /kibicera/ oscilira 80-160, vrlo malo, ukazuje da nema igre i da je igračnica gotovo prazna.

Nakon show-a sa računom ABACUS BROKERA, mislim da tržište dodatno pojačava nelikvidnost i strah. Tko može bit siguran da je njegov novaca neovisno o koje brokerske kuće se radi siguran!

Pored nevjerojatne nelikvidnosti prije 25.11.2011. ta nelikvidnost će se pojačavat u narednim mjesecima….
Neću reć da su samo hrabri ostali na TK!

[/quote]

na žalost, to je točno…
više se nitko ne usudi uložiti novac na brokerski račun, a ljudi se ne usude niti prodati jer zbog roka T+3 moraju čekati 3 dana prije nego dobiju isplatu, a do tada može propasti ili broker ili banka

kad se dogodilo ovo sranje Abacusu, umjesto da su svi brokeri zajedno podržali Abacus da se sve riješi pod hitno, zlurado su šutjeli i radovali se propasti konkurenta, ali ubrzo će svi za redom početi stavljati ključ u bravu jer nitko živ više ne želi trgovati kad ti keš može preko noći ispariti s računa! em riskiraš svoje pare, em ti novac nije siguran, pa tko je lud ovdje ulagati?!?! [angry]

brokeri: hitno zatražite isplatu keša svim klijentima Abacusa i jaču zakonsku zaštitu svih ulagača na ZSE jer više ne da nećete skupiti za plaće trgujući na ZSE, nego niti za pokriće struje za računala!!!!! zar ne shvaćate da ćete svi redom propasti jer se ljudi boje ulagati i trgovati ?!?!!?!

kog briga za plaću, važno je da se ima za gel i iphone

KATASTROFALNO VISOKA CIJENA PLINA !

Došle su uplatnice ua potrošnju plina. Vani temperatura- ko uslijed rane jeseni. Grijanje gasimo.
A onda pljuska! Iznosi od više tisuća kuna za potrošnju plina u običnom kućanstvu.
U jednoj poslovnici , račun je bio tako visok, da smo poslali zatjev za pregledom instalacija…???

Koliko god kudimo ovo vrijeme, i ne grijemo- NEŠTO NIJE U REDU S POTROŠNJOM PLINA.
Sutra zovem majstora. Nije moguće da smo toliko potrošili.
Ljudi, gradite štedljive kuće, i planirajte energiju.

Koliki bi bio račun da je vani -10 C ???

Ime : XY ….potrošnja plina za 11-2011. PMK: -101.49 K Potrošak : =3.118,47 kuna
Datum valute : 15.12.2011. PPA: Zatezna kamata:
CIJENA ZA OBRAČUN BEZ POSEBNE MJERE ZA KUĆANSTVA / PMK: 2.91 KN/ M3 /. / kaj to znači?/

Ima tko komentar na ovo?

[color=blue][/color][b][/b]...prodajte dionice...-kupite nekretnine!

***u poslovnici ti je plin valjda na firmu, onda je cijena nešto niže od 5 kuna po kubiku(poskupilo u 9. mjesecu za cirka 50%), za kućanstvo ti je 2,91 prošli mjesec je bila 2,88… znam to jer mi je kompa prošli tjedan zatvorio poslovnicu u Čakovcu i reko nikad više ne kroći nogom u Međimurje… bolje ne pitaj koliko je on dobio račun

Alkoholom protiv droge, kriptovaluta, dionica i kladionica!

Premješteno iz teme: INGR (Ingra d.d.)



ovo je već zabrinjavajuće, koristi se svaka prilika da se iskipa po 10.000-15.000 komada….danas je bio H nalog s 14.000 komada na 6,90 kn…a pred kraj su bila još 2 naloga sa 6.000 i 8.000 komada na prodaji!
mogu se kladiti da je opet prodavao netko iz top 10
ovo već stvara bojazan da se ne prodaje bez veze, nego da netko ima dobre razloge što izlazi na ovako niskim cijenama! [undecid]

Izlazili su oni i prije sa dobrim razlozima na puno višim razinama ,samo se o tome nije govorilo,nebih previše pažnje posvećivao topu-10,nadam se da nećemo doći u situaciju da počnu jače prodavati,onda bi to bio pravi signal za probleme.
[/quote]
pa i korf su prodavali na 21 ko ludi ako se netko uopće sjeća

Barona za moderatora a šefa za direktora ... moji postovi nisu nagovor na kupnju ili prodaju vrijednosnica

Premješteno iz teme: INGR (Ingra d.d.)

pinball @ itekako se sjeca…korf ,daj sto das ali i KOEI viktorija fond po 200-170 kn..na samom dnu radi isplate udjela …tako da to nije mjerodavno….

SVI SU SPAMERI IGNORE !!! D,D(dugoročni dokupljivači)bloger predvodnik :-)strucnjak




broj registriranih korisnika /kibicera/ oscilira 80-160, vrlo malo, ukazuje da nema igre i da je igračnica gotovo prazna.

Nakon show-a sa računom ABACUS BROKERA, mislim da tržište dodatno pojačava nelikvidnost i strah. Tko može bit siguran da je njegov novaca neovisno o koje brokerske kuće se radi siguran!

Pored nevjerojatne nelikvidnosti prije 25.11.2011. ta nelikvidnost će se pojačavat u narednim mjesecima….
Neću reć da su samo hrabri ostali na TK!

[/quote]

na žalost, to je točno…
više se nitko ne usudi uložiti novac na brokerski račun, a ljudi se ne usude niti prodati jer zbog roka T+3 moraju čekati 3 dana prije nego dobiju isplatu, a do tada može propasti ili broker ili banka

kad se dogodilo ovo sranje Abacusu, umjesto da su svi brokeri zajedno podržali Abacus da se sve riješi pod hitno, zlurado su šutjeli i radovali se propasti konkurenta, ali ubrzo će svi za redom početi stavljati ključ u bravu jer nitko živ više ne želi trgovati kad ti keš može preko noći ispariti s računa! em riskiraš svoje pare, em ti novac nije siguran, pa tko je lud ovdje ulagati?!?! [angry]

brokeri: hitno zatražite isplatu keša svim klijentima Abacusa i jaču zakonsku zaštitu svih ulagača na ZSE jer više ne da nećete skupiti za plaće trgujući na ZSE, nego niti za pokriće struje za računala!!!!! zar ne shvaćate da ćete svi redom propasti jer se ljudi boje ulagati i trgovati ?!?!!?!
[/quote]

Meni nije jasno da još uvijek ima vas koji imate novce kod brokera i trgujete dionicama. ja sam prije 6 mjeseci vidio kuda ovo sve ide i maknuo što sam imao ali stvarno mi nije jasno da ljudi ne razumiju da mogu ostati bez ičega u 24 sata jer ovdje nema pravila niti zaštite.pa zar se vama igra ruski rulet svaki dan? ili zarađujete jako puno na burzi pa je odnos rizik/profit još uvijek vrlo povoljan?

Moji postovi predstavljaju nagovor na kupnju i prodaju dionica a sve u cilju zarade na tuđoj nesreći.

New Report

Close