BEZ CENZURE – OPĆENITO

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska BEZ CENZURE – OPĆENITO

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.


Ma xebe mi se i za HDZ i za Interkapital, pa i za nase trziste kapitala, ionako trgujem uglavnom u Americi zadnjih mjeseci… Htio sam vas prijateljski upozoriti da ustvari prenosite neistine koje nemaju veze s grupacijom koju spominjete, i vi i razni novinari. Doticna grupacija nema i nije ni imala racun u Credo banci, ali to cete saznati sutra kad se novinari budu ispricavali, valjda cete onda energicno kao sto ste prenijeli laznu informaciju, prenijeti i isprike…

kolega uz dužno poštovanje pa gdje su vam dionice ATPL koje ste kupili zadnjih oko 2mjeseca po 440kn…dionice Petrokemije,luke ploče….vidim da ste uredno prijavili kupnju ali prodaju niste,kako kažete sad da nemate ni jedne dionice….znači niste prodali ili ste prodali sa minusom pa teško napisati…
P.S.ovo čisto radi vjerodostojnosti LP


Poništiti stare putovnice – znači , prijaviti se i dobiti O I B ..a rekao si i sam da je OIB dovoljna evidencija
točnosti.

**pa imam OIB kao i svi navedeni u gornjem clanku [smiley] ali evidencija po jmbg je jos bolja jer oib imaju i firme, jmbg samo ljudi

Nije nikakva nebuloza da je u Međimurju manje ljudi.Pao je natalitet i velik broj visokoškolovanih
je otišao iz ove sredine.

Možda samo u MEĐIMURJU, VARAŽDINU , KOPRIVNICI I DIJELU ZAGORJA …su podaci točni..
Sve ostalo je aljkavo napravljeno i treba provjeriti !

***to je notorna nebuloza, znas i sama koliko je u Međimurju narasao broj Roma, tak da ti je broj stanovnista jos vise pao a ne samo tih 4 %… isti slucaj je i po ovim županijama koje si nabrojila – potpuno netocan popis stanovnistva s ciljem da se prikaze daleko veci BDP po stanovniku nego sto on to jest plus jos neki izdajnicki ciljevi… uostalom ja nisam obuhvacen zadnjim popisom stanovnistva, a u birackom popisu sam od svoje 18 godine jer tu zivim i tu sam rodjen i tu trosim placu koju zaradjujem u inozemstvu i tu placam racune… zanimljivo da imaju evidenciju o bas svakom drzavljanu Hrvatske kad treba slati racune, ovrhe ili im maznut zemlju, ali ih sve ne priznaju na popisu stanovnistva

Alkoholom protiv droge, kriptovaluta, dionica i kladionica!


kolega uz dužno poštovanje pa gdje su vam dionice ATPL koje ste kupili zadnjih oko 2mjeseca po 440kn…dionice Petrokemije,luke ploče….vidim da ste uredno prijavili kupnju ali prodaju niste,kako kažete sad da nemate ni jedne dionice….znači niste prodali ili ste prodali sa minusom pa teško napisati…
P.S.ovo čisto radi vjerodostojnosti LP

Nisam znao da imam obvezu prijavljivanja svake transakcije, ali ako ste vi već imali volje pratit, pamtit ili retroaktivno proučavat moje kupnje, onda ste stvarno zaslužili znati i kada su bile prodaje… Potrudio sam se potražiti transakcije, pa evo kronološki:
LKPC kupljena 09.08., prodana 11.08., platio burek brokeru.
PTKM kupljena 23.08., prodana 31.08., pa kupljena 14.09., dio prodan 16.09, ostatak nakon FI, dosta bureka meni.
ATPL kupljena 23.09., prodana 28.09., par bureka meni.
JDPL kupljen 28.09. i 03.10., stop 08.11. i 11.11., gubitak od par bureka.
Iza toga nemam više ni jednu kupnju niti prodaju, usput zahvaljujem kolegi na savjetu za prodaju brodara.

Umorih se, brate, od ovoga… LP i moje duboko poštovanje prema vašem nicku i avataru…

UPGRADING TO MARKET OUTPERFORM ON STRONG RAKIJA DEMAND!

Sreća i bog da je vani sve zeleno,dobro pratimo svijet’??????????????????????????????????????

peyo

Nakon svih događanja oko ABACUS BROKERA te labavosti ZAKONA i neusklađenosti financijskih institucija već sad je nanesena golema šteta Tržištu kapitala.

Nažalost, i oni manji investitori takozvani burek ili kratkoročni koji su doprinosili TK barem u manjem postotku lagano će se povući i vrlo vjerojatno više neće bit prisutni na TK.

Neću reć oni ili mi smo ponekad podizali euforiju a i stvarali razne klime trgovanja bilo pozitivne ili negativne…taj naboj će po mojoj procjeni vrlo brzo izdahnuti, većina je umorna od svega…

[yawn]

NOVAC JE SAMO SREDSTVO POMOĆU KOJEG SE ZADOVOLJAVAJU POTREBE

Drugi put u tjedan dana svijet divlja,a i mi bogami krenuli u napad na 1% zelenila.

peyo


Nakon svih događanja oko ABACUS BROKERA te labavosti ZAKONA i neusklađenosti financijskih institucija već sad je nanesena golema šteta Tržištu kapitala.

Nažalost, i oni manji investitori takozvani burek ili kratkoročni koji su doprinosili TK barem u manjem postotku lagano će se povući i vrlo vjerojatno više neće bit prisutni na TK.

Neću reć oni ili mi smo ponekad podizali euforiju a i stvarali razne klime trgovanja bilo pozitivne ili negativne…taj naboj će po mojoj procjeni vrlo brzo izdahnuti, većina je umorna od svega…

[yawn]

tim bolje za dugoročne
moći će se kupiti za djabe pa kad dodje vrijeme i to se prodati
dotle će burek majstori sve poduvati po foreksima i davđonsovima i ostalim koječegatijaznam sistemima

Postanite Eu-robovi

Dobro je ,1,02……………u PLUSU………….ameri napadaju 4 %,EUROPA………mašala.Došlo vrijeme da se rastajemo,ajmo u EU,a vi braćo moja rušajte i na padu zarađujte do mile volje.Evo mene kad sami sebe uništite.SRETNO.

peyo

http://trzistakapitala.wordpress.com/2011/11/30/neki-elementarni-savjeti/

sjajan brevijar tržišta kapitala.

Hvala autoru.

pohvala i aktivnim komentatorima.

@miami
Izvrsno. Sudionici poslovnog- izravno sudjeluju u kreiranju zakonske politike na tržištu kapitala
RH. Ovo je dokaz da ovo čitaju svi koji podržavaju tržište kapitala ..žele promjene na bolje- i
zajedno strepe nad boljitkom svih nas….svaka čast poslovnom i povjerenju koje mnogi iskazuju
ovdje obraćajući se javnosti..
upravo po tom osnovu, kao i velikom broju posjetitelja te manifestiranom interesu
od strane široke publike, autori tekstova trebaju zauzeti poziciju odgovornosti, digniteta i plemenitosti u oblikovanju sadržaja koje oglašavaju.

http://slobodnadalmacija.hr/Hrvatska/tabid/66/articleType/ArticleView/articleId/156779/Default.aspx

New Report

Close