BEZ CENZURE – OPĆENITO

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska BEZ CENZURE – OPĆENITO

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

Evo vraća se i likvidnost na zse….što je je…. [rolleyes]

Laži izmišljaju ljubomorni i nesposobni šire ih budale a vjeruju idioti!!!

Maca papala nofčeke….

"Abucus brokeri ne mogu dobiti novac za nešto više od 2000 svojih klijenata, koji se trebao nalaziti na posebnom računu 13 u Credo banci. Novac na tom računu po Zakonu o tržištu kapitala ne može biti predmetom ovršnog postupka kao ni dio stečajne mase investicijskog društva niti kreditne institucije", rekao je za Hinu Petar Brkić, član Uprave Abacus brokera.

No, kako kaže, novca na tom računu nema, pa samim time niti investicijsko društvo ne može svojim klijentima njihov novac prenijeti na njihove račune.

http://hr.seebiz.eu/burze/abacus-brokeri-privremeno-suspendirani-za-clanstva-zse/ar-19009/

Laži izmišljaju ljubomorni i nesposobni šire ih budale a vjeruju idioti!!!

Ovo je prestrašno. The end za Abucus. Nije mi jasno zašto ljudi uopće idu u takve banke. Pa imaju pbz i zabu

Pa, tko ti daje RAČUN – kad šalješ novce brokeru ….???? Samo tak pošalješ – bez veze …???

[color=blue][/color][b][/b]...prodajte dionice...-kupite nekretnine!

ekipo, "malu knjigu koja i dalje pobjeđuje tržište" kupiše:
– gradska knjižnica na starčevićevom trgu, i radnička biblioteka u zagrebu,
– knjižnica u umagu
za očekivati je da će knjigu uskoro biti moguće posuditi u većini knjižnica [smiley]

www.knjigara.com

smaraš

važno je zvati se nevenka…

http://dnevnik.hr/vijesti/hrvatska/dobro-upucena-becic-na-vrijeme-spasila-novac-gradske-tvrtke-iz-credo-banke.html

baš me zanima koji su to fudbalerčine zapeli. kladim se da se budu sad plakali više od ovih iz karlovca i šibenika


ekipo, "malu knjigu koja i dalje pobjeđuje tržište" kupiše:
– gradska knjižnica na starčevićevom trgu, i radnička biblioteka u zagrebu,
– knjižnica u umagu
za očekivati je da će knjigu uskoro biti moguće posuditi u većini knjižnica [smiley]

inače ne citiram, niti komentiram tvoje postove, obzirom da na svim forumima promoviraš knjigu:
– možeš meni kao laiku objasnit zašto bi kupio tu knjigu, u dvije tri rečenice, što je tako spektakularno u toj knjigi da zaslužuje toliko pozornost??
inače imam knjigu u PDF-u (znam da nije pohvalno zbog autorskih prava), možda nemam cijelu knjigu, možda hvale te bitne stranice [undecid] [wink], možda sam i nesvjesno zanemario bitne djelove …,
– zašto ne promoviraš i npr. Security Analysis, principles and techniqeu (second edition) ili …

mislio sam samo staviti link, a raspisao sam se …
malo iz druge perspektive:
http://nabava.vjetrenjaca.org/index

lp

"Pokušaj je prvi korak ka neuspjehu." Homer Simpson Caveat emptor

Pozdrav svima što mislite hoćemo li i danas nastaviti s padom od prošlog tjedna.


Pozdrav svima što mislite hoćemo li i danas nastaviti s padom od prošlog tjedna.

Nećemo
Pozdrav

Premješteno iz teme: LKRI (Luka Rijeka d.d.)


Mislim da je i gore od pada dionice,kad ti se među normalne ljude koji normalno razgovaraju i razmjenjuju mišljenja i iskustva,ubace ljudi ………ma bez veze.
Da li ko zna kad je sjednica??

kolega toliko "kupujes" izlazes se ,,,a svaki drugi post pitas za sjednicu ,za nekog tko se toliko izlaže trebao bi sve to znati [yawn] inace di god se pojavis na topicu i pojacas postove ..dionica naglo potone 20 tak % …tako da pitam se koja je sljedeca …

SVI SU SPAMERI IGNORE !!! D,D(dugoročni dokupljivači)bloger predvodnik :-)strucnjak

Premješteno iz teme: LKRI (Luka Rijeka d.d.)

Pa da znam ne bi pitao.A u čemu je po tebi problem frende,ne smijem pisati ili šta????????Šta hoćeš reći?Na Ingri nisam pasao jer sam ju mjesec dana držao iznad 8.Prestao sam pisati,jer ste me potjerali verbalno.Šta je to još palo gdje sam unutra?Jednostavno ometam planove ljudi koji su burzu okrenuli naopako,i zarađuju na padu,…………pa jel to smisao burze?
Gle ja sam se natovario,napisao sam i ovdje sve šta sam mislio,i evo ovo je na ovoj dionici zadnji post.A vi gospodo radite šta vam drago.Kad vidim kakvi postovi dolaze,………stvarno ne znam šta ja tu radim-na forumu.Ali burza ,burza je moja igra i tu ni 100 invertera ,vatrenih,bisakavih i ko zna koga mi ne može ništa.Najgore šta pišete svi koji dotičnu dionicu ni ne posjeduju.
SRETNO SVIMA.

peyo

New Report

Close