BEZ CENZURE – OPĆENITO

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska BEZ CENZURE – OPĆENITO

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

Premješteno iz teme: VLDS (Validus)



Dobio sam odgovor iz Vabe kojm me se obavještava da je adekvatnost jamstvenog kapitala
banke 12,23% i da je iznad minimalnih 12% .
Kontrola HNB-a je bila u svibnju.
Izgleda da ipak nije alarmantno kako se (medijski ) želi prezentirati.
Pozdrav


Pa 5 postova prije vašeg, sam vam odgovorio na vaše pitanje, citirajući člana uprave vabe……niste mi vjerovali?
[/quote]
Ja Vama jesam vjerovao,ali tražio sam provjeru trenutnog stanja jer imam tamo svoj račun.
Valjda imam pravo na to?

Premješteno iz teme: VLDS (Validus)


@alabama

Kolega,dakle naravno da imam račun u banci i dakako da Vi govorite neistine ,a i pokušavate
se praviti "važni" i obavješteni i o privatnim računima klijenata banaka iako je to službena
tajna i Vi sigurno ne možete doći do bitnih podataka.
Što se panike među dioničarima tiče vjerovatno je za to zaslužno realno stanje Validusa,a ne
nečiji komentari.
A realno stanje sugerira vrlo vjerovatno stečaj.
Pozdrav

Premješteno iz teme: VLDS (Validus)



@alabama

Kolega,dakle naravno da imam račun u banci i dakako da Vi govorite neistine ,a i pokušavate
se praviti "važni" i obavješteni i o privatnim računima klijenata banaka iako je to službena
tajna i Vi sigurno ne možete doći do bitnih podataka.
Što se panike među dioničarima tiče vjerovatno je za to zaslužno realno stanje Validusa,a ne
nečiji komentari.
A realno stanje sugerira vrlo vjerovatno stečaj.
Pozdrav

Ma ne pravim se ja "važan" pitao sam samo da li ste klijent banke (ostale podatke ne bih dobio, bez obzira koliko sam ja važan ili nevažan)
Pa stavite sličicu i napravite me lažovom…….ako možete.
A realno stanje pokazuje da se niste promijenili…..opet brijete o stečaju i plašite ljude……ali takvi ste vi iz HDZ-a……sreća pa su vam dani odbrojani.
LP

Ljudi lakše prebole ako im oduzmete novac nego iluzije.

Premješteno iz teme: VLDS (Validus)

Nije pošteno, nije fer , nije sportski, nije uljudno, nije nikako dobro biti u povlaštenoj situaciji, pa prosipati mudrost drugima.Cijenjeni kolega zna na koga se to odnosi, nisam u ovoj dionici, al nemogu ostati ravnodušan.Biću fer, al što je previše , previše je, jer to nije samo sukob interesa, to je, pa nemem riječi, bez riječi , kao što vruhunski karikaturisti potpisuju svoje karikature, Sve je ovo skupa jedna velika karikatura……………………, pozdrav .

Premješteno iz teme: VLDS (Validus)


@alabama

Ja nisam u HDZ-u niti sam ikada bio niti ću biti iz meni znanih razloga.
Vi se "samo vadite" na izmišljotine sada kada ste razotkriveni u laži.
VI NISTE PITALI.VI STE KONSTATIRALI DA JA NISAM KLIJENT BANKE.
To je velika razlika jer ste dali naslutiti da ste iznad Zakona!!!
Da Vi niste možda predsjednik ili član uprave nekog velikog fonda pa mislite da se tako
arogantno možete ponašati???
Da li se smijete tako ponašati i ako jeste???


Premješteno iz teme: VLDS (Validus)


@alabama

Ja nisam u HDZ-u niti sam ikada bio niti ću biti iz meni znanih razloga.
Vi se "samo vadite" na izmišljotine sada kada ste razotkriveni u laži.
VI NISTE PITALI.VI STE KONSTATIRALI DA JA NISAM KLIJENT BANKE.
To je velika razlika jer ste dali naslutiti da ste iznad Zakona!!!
Da Vi niste možda predsjednik ili član uprave nekog velikog fonda pa mislite da se tako
arogantno možete ponašati???
Da li se smijete tako ponašati i ako jeste???


Kaj ide pjena na usta? Treba kopati po arhivi i stavljati vaše HDZ.ovske postove. Pa malo ste se zahebali, kada ste se počeli kačiti s mojom malenkošću.
Ne ponašam se ja arogantno sa svima……ima tu i dobrih ljudi, samo vi u njih ne spadate. Serete već poduže po vlds, pa je vrijeme da vas neko i opere.
Ja sam razotkriven u laži? Ma nemojte mi reći……..di je sličica tekućeg računa?

Ljudi lakše prebole ako im oduzmete novac nego iluzije.

@alabama
Vi tražite moj tekući!!!
Ma što si vi dopuštate.
Tko ste vi.Da li ste možda u sukobu interesa???
Vi koji "možete doći do računa klijenata u banci"???
Vrlo interesantno.
Da li Vam nešto sugerira tema DLKV?
Da li su vam poznati OMF-ovi?

Malo pratim ovu sapunicu danas. Do sad je 3 : 0 za Alabamu…vjerodostojnost,iskrenost,uvjerljivost….ako nastavite proći ćete gore od dinama..

..kolega bisakovi,izgleda da vas se Alabama ne boji [smiley]

ps: nije rekao da može doći do računa klijenta nego samo do klijenta…..meni su to kruške i jabuke…a vama? [smiley]

Laži izmišljaju ljubomorni i nesposobni šire ih budale a vjeruju idioti!!!



@alabama

Vi tražite moj tekući!!!
Ma što si vi dopuštate.
Tko ste vi.Da li ste možda u sukobu interesa???
Vi koji "možete doći do računa klijenata u banci"???
Vrlo interesantno.
Da li Vam nešto sugerira tema DLKV?
Da li su vam poznati OMF-ovi?


Ma hebe se meni za vaš tekući…….predlog je bio da ga uploadate ovdje i da me napravite lažovom, ali vidim da ste nesposobni i za to (al, ajde obzirom na vaša politička uvjerenja, ta me nesposobnost i ne čudi)
Ponavljam jer ste uz sve to i senilni……do računa ne mogu doći, ali da li ste klijent banke, to mogu
Da, tema dlkv mi sugerira da se te dionice klonim ko ambrozije.
OMF-ovi su mi poznati…….pa dugo sam ja u dionicama…….od 1999.
U sukobu interesa nisam, jer mi vi niste interesantni…….doživljavam vas…onak za zahebanciju.
LP

Ljudi lakše prebole ako im oduzmete novac nego iluzije.

@alabama
A kako možete doći do toga da sam klijent određene banke?
A o našem sukobu interesa ne odlučujemo mi sami,zar ne?
Pozdrav

Ja sam kolega baš jučer tražio nekog po imenu i prezimenu u banci na šalteru. Dakle može se bez problema


Ja sam kolega baš jučer tražio nekog po imenu i prezimenu u banci na šalteru. Dakle može se bez problema

Banka mora/treba čuvati privatnost klijenta u svim segmentima njegovog/njezinog poslovanja što se odnosi i na ime i prezime, u suprotnom, bilo kakvo iznošenje tajnih podataka ( a to su svi tj bilo koji podaci o klijentu) u sukobu sa pravilnikom Banke time i teška povreda ugovora o radu osobe koja takve podatke iznosi, izuzeće je jedino i isključivo sudsko rješenje.
Ugodan dan želim.

risk / reward ?

New Report

Close