BEZ CENZURE – OPĆENITO

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska BEZ CENZURE – OPĆENITO

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

Čelni ljudi mirovinskih fondova kroje sudbinu mnogih, kad dođe na naplatu bit će pojeo vuk magare

Cookie Monster

ali ni vuk u ovoj priči neće biti sit ! [lol]

Jučer me bilo sram gledati utakmicu…..

[color=blue][/color][b][/b]...prodajte dionice...-kupite nekretnine!

Real Madrid – jedini klub u bijelim dresovima koji može pobijediti Dinamo!

Budi žena Jurčića jutro nakon poraza u Madridu:
"Kruno, diži se, već je 7."
A on u polusnu odgovara:
"Uh, je l’ opet Benzema?"

Gdje je taj daljinski? Valjda nisam ništa propustio, tek je 10. minuta.

A kad se igra drugi set?

Bolje bi prošli da nisu ni došli – 0:3 bez borbe!

Koja je razlika između Karlovačkog piva i Dinama? Karlovačko se puni u Karlovcu, a Dinamo u Madridu.

Sammir je sinoć stvarno bio kao space shuttle. Samo se ne mogu odlučit da li kao Challenger ili kao Columbia.

Kaže Jurčić: Mourinho mi je rekao da se vidimo i sljedeće godine u Ligi prvaka.
Ma, Kruno, naravno. Tko nas ne bi želio.

[thumbsup] [lol]

Meni je bilo najteže gledati one sportaše u dijamantnim rinčicama, kako se podsmjehuju našim igračima, i činjenici da je to najbolji hrvatski nogometni klub….kako je trener RM rekao..
NO, posebno je bilo mučno gledati- kako igrači Dinama, glade po guzama svakog španjolskog
igrača i patosiraju se i klanjaju im do poda, prilikom svakog prekršaja vodećih….
Izvinjenje za svaku glupost, dobro da sami sebi nisu dali crvene i izašli….ma, ponižavajuće
do bola i još gore…..!
Najteže je bilo usporediti – izbezumljenog trenera Dinama, sa svojom / nije kriv/ retardiranom
grimasom – koja bi trebala kao utjecati na igrače….
Sjetila sam se par put na Kormilara- i mislila, kad će maknut svoj nick sa ATPL.a…jer imam
fobije svaki put kad ga čitam na toj temi….
Real- stadion- obavezno kultno mjesto- koje sam jedino ZAOBIŠLA u Madridu…!!!

[color=blue][/color][b][/b]...prodajte dionice...-kupite nekretnine!


Meni je bilo najteže gledati one sportaše u dijamantnim rinčicama, kako se podsmjehuju našim igračima, i činjenici da je to najbolji hrvatski nogometni klub….kako je trener RM rekao..
NO, posebno je bilo mučno gledati- kako igrači Dinama, glade po guzama svakog španjolskog
igrača i patosiraju se i klanjaju im do poda, prilikom svakog prekršaja vodećih….
Izvinjenje za svaku glupost, dobro da sami sebi nisu dali crvene i izašli….ma, ponižavajuće
do bola i još gore…..!
Najteže je bilo usporediti – izbezumljenog trenera Dinama, sa svojom / nije kriv/ retardiranom
grimasom – koja bi trebala kao utjecati na igrače….
Sjetila sam se par put na Kormilara- i mislila, kad će maknut svoj nick sa ATPL.a…jer imam
fobije svaki put kad ga čitam na toj temi….
Real- stadion- obavezno kultno mjesto- koje sam jedino ZAOBIŠLA u Madridu…!!!

podsmjehivali su se s razlogom … i dodatno … što misliš kako se nogometaši dinama odnose prema nogometašima karlovca ili šibenika? voze pile a ovi igraju gratis godinu dana.

14% glasača je glasalo protiv ulaska u EU ....


Jučer me bilo sram gledati utakmicu…..

zašto? Toliko si se identificirala? Njih nije bilo sram, zašto bi nekoga od nas bilo sram.

14% glasača je glasalo protiv ulaska u EU ....

Gle ,kako riješiti krizu u Hrvatskoj i malim ljudima donesti rasterečenje proračuna.Da sam ja Roha-euro se sjuži,švabe vrate marku,vratimo tečaj uz marku 1-4,i bog te poveselio,krediti prepolovljeni,strane banke propale vraćaju se naše banke,okrenemo se turizmu i tranzitu i hebeš Švicarsku.Baš me zanima kome od nas ne bi pasao ovakav scenarij …………koji i nije tako nemoguć.Ili euro aus,ili rat,ili guverner odriješuje kesu.A za koga čuva tolike pare???????????
8.12.-izbori.9.12. rješenje krize……………nigdar ni bilo da nekak ni bilo.

peyo

Premješteno iz teme: VLDS (Validus)


Poštovani kolege,da li imate kakvih dodatnih saznanja vezano za pojačani nadzor HNB-a u Vabi vezano
za nužnu dokapitalizaciju?
Ovdje izgleda "sve smrdi".
I ja nažalost imam nešto novca u toj banci pa sam pomalo uznemiren novim saznanjima vezano za Vabu
koju sam jedino smatrao relativno zdravim dijelom portfelja.
Pozdrav

Interesantna je ta vaša briga, cijenjeni kolega (znate da znam tko ste) ali vi čak nemate ni otvoreni račun u vabi……..jedino ako ste ga otvarali pod šifrom a ne na ime.
LP

Ljudi lakše prebole ako im oduzmete novac nego iluzije.

Premješteno iz teme: VLDS (Validus)



Poštovani kolege,da li imate kakvih dodatnih saznanja vezano za pojačani nadzor HNB-a u Vabi vezano
za nužnu dokapitalizaciju?
Ovdje izgleda "sve smrdi".
I ja nažalost imam nešto novca u toj banci pa sam pomalo uznemiren novim saznanjima vezano za Vabu
koju sam jedino smatrao relativno zdravim dijelom portfelja.
Pozdrav

Interesantna je ta vaša briga, cijenjeni kolega (znate da znam tko ste) ali vi čak nemate ni otvoreni račun u vabi……..jedino ako ste ga otvarali pod šifrom a ne na ime.
LP
[/quote]
Kolega,moram Vam reći da lažete.
Račun je otvoren na moje ime i prezime.
Nije mi jasno zašto to činite jer je nepotrebno i jadno.
Provjerite još jednom(kada već možete provjeravati i to???!!!) i očekujem ispriku.
Pozdrav
P.s. I samo provjerite usput zašto mi banka odgovara na ime i prezime kada”nemam niti račun kod njih?”

Premješteno iz teme: VLDS (Validus)




Poštovani kolege,da li imate kakvih dodatnih saznanja vezano za pojačani nadzor HNB-a u Vabi vezano
za nužnu dokapitalizaciju?
Ovdje izgleda "sve smrdi".
I ja nažalost imam nešto novca u toj banci pa sam pomalo uznemiren novim saznanjima vezano za Vabu
koju sam jedino smatrao relativno zdravim dijelom portfelja.
Pozdrav

Interesantna je ta vaša briga, cijenjeni kolega (znate da znam tko ste) ali vi čak nemate ni otvoreni račun u vabi……..jedino ako ste ga otvarali pod šifrom a ne na ime.
LP
[/quote]
Kolega,moram Vam reći da lažete.
Račun je otvoren na moje ime i prezime.
Nije mi jasno zašto to činite jer je nepotrebno i jadno.
Provjerite još jednom(kada već možete provjeravati i to???!!!) i očekujem ispriku.
Pozdrav
P.s. I samo provjerite usput zašto mi banka odgovara na ime i prezime kada"nemam niti račun kod njih?"
[/quote]
Kolega, moram vam reći da vi lažete, kao i u većini postova napisanih na ovom topicu, a sve u svrhu rušenja cijene dionice i unošenja panike postojećim dioničarima.
To je nepotrebno i jadno.
Ispriku zaboravite. Banka svakom odgovara na upite, bio klijent ili ne.
Sada kad sam vas dobrano raspizdio, skenirajte i uploadajte taj vaš račun, da vidimo tko laže.

Ljudi lakše prebole ako im oduzmete novac nego iluzije.

Premješteno iz teme: VLDS (Validus)


Dobio sam odgovor iz Vabe kojm me se obavještava da je adekvatnost jamstvenog kapitala
banke 12,23% i da je iznad minimalnih 12% .
Kontrola HNB-a je bila u svibnju.
Izgleda da ipak nije alarmantno kako se (medijski ) želi prezentirati.
Pozdrav


Pa 5 postova prije vašeg, sam vam odgovorio na vaše pitanje, citirajući člana uprave vabe……niste mi vjerovali?

Ljudi lakše prebole ako im oduzmete novac nego iluzije.

New Report

Close