BEZ CENZURE – OPĆENITO

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska BEZ CENZURE – OPĆENITO

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

RAZMNOŽAVANJE RAČUNA …

Računi, računi, računi………ne znam gdje da nađemo tako puno novaca za sva plaćanja do kraja
godine…..jedino da malo naštampamo..? ha…? bar malecko….???

[color=blue][/color][b][/b]...prodajte dionice...-kupite nekretnine!


Premješteno iz teme: ADPL (AD Plastik d.d.)


@Jubito

Pitanje je usrdno pa ću ponudit odgovor,
Javno plasirane ideje i uopćene stavove navedenog autora u potpunosti prihvaćam i potvrđujem,
posebno oglašene teze za dionice (PTKM, ADPL, KORF, RIVP, DDJH) koje posjedujem.
Akcija koja je predmet upita učinjena je u dobroj namjeri da se nova i afirmativna informacija brzo transferira jer nemam vještine i britkost da istu mogu sam dizajnirati.
Prema nekim teorijam vijest, ideja ili informacija ne inicira promjene odnosno nema učinka ako
se ne širi /umnožava.
Prisvajanje izjava i glasnogovorništvo u niti jednoj varijanti /ljudi i trivijalne akcije rade iz interesa a kamoli ovako složene operacije na navedenom blogu/. Primjer; recentno predstavljenu analizu dionice HT ne podržavam, cijenim da je HT praktično jedna od rijetkih realnosti na zse koja se može simbolizirati pojmom dionica /neovisno o raznim teorijama ekonomskih aspekata
postoji čitav spektar neekonomskih varijabli koje dizajniraju realnost pojedine dionice/.


@makijaveli

dobro i pohvalno je što pratite navedeni blog, ali na forum kontinuirano pristižu novi posjetitelji koji nisu upoznati sa likom i remek djelima navedenog autora i složit će te se da nema boljeg mjesta za edukaciju, informiranje i upoznavanje sa postupcima i alatima tržišta kapitala od istog.
Nema potrebe za ljutnjom, jedina nakana je uputiti nove posjetitelje na navedeni blog koji je ocean blistavih ideja, upotrebljivih za sve životne dimenzije.

Hvala na pitanju i pažnji.

Budući da ste mi pristojno odgovorili, ja Vas pristojno ocjenjujem jednom stotkom, s tim da Vas ipak malo moram ukoriti i upozoriti da naglasite u slučaju kada prenosite tuđa mišljenja i ubacite link.

Lp

halfte trinken, halfte Šarcu geben

Tragična je ova situacija sa Grčkom!
Pod okriljem demokracije ubijaju se, tako ih Zapad zove, diktatori jer najbitnija je volja naroda i sloboda govora. Kada grčki premijer kaže da bi raspisao referendum (da narod iskaže svoju volju) o paketu financijske pomoći taj isti Zapad stavio čovjeka na stup srama i dobro da i njega ne ubiju.
Mislim da demokracija ne postoji jer ako je demokracija prvo da galamimo goli, bosi, i odbačeni ako nismo nečiji marljivi mravi, onda mi to više sliči na diktakturu. Mislim da su pojmovi pobrkani ili izopačeni.

Teško onome koji gleda, a ne vidi.

@1.dionicar

Kolega krivo shvaćate demokarciju, demokracija nije uzeti nečije pare pa ih potrošiti i poslije te iste pare ne htjeti vratiti, takvi kao vi kao i većina Grka ne shvaća pojam demokracije.

RBA FOND IZGUBLJEN U VREMENU I PROSTORU BIJEŽITI IZ OVOGA FONDA IZABERITE AZ FOND ZA VAŠU BOLJU BUDUĆNOST I SIGURNU MIROVINU


@1.dionicar

Kolega krivo shvaćate demokarciju, demokracija nije uzeti nečije pare pa ih potrošiti i poslije te iste pare ne htjeti vratiti, takvi kao vi kao i većina Grka ne shvaća pojam demokracije.


Trebali ste povezati pojam demokracije sa referendumom, a ne sa novcima koje su Grci posudili! Nameče se pitanje u čemu je problem sa referendumom?!
Što se novaca tiče postavljam vam pitanje. Zašto su Hrvati posudili novac koji neće moći vratiti?

Teško onome koji gleda, a ne vidi.



@1.dionicar

Kolega krivo shvaćate demokarciju, demokracija nije uzeti nečije pare pa ih potrošiti i poslije te iste pare ne htjeti vratiti, takvi kao vi kao i većina Grka ne shvaća pojam demokracije.


Trebali ste povezati pojam demokracije sa referendumom, a ne sa novcima koje su Grci posudili! Nameče se pitanje u čemu je problem sa referendumom?!
Što se novaca tiče postavljam vam pitanje. Zašto su Hrvati posudili novac koji neće moći vratiti?
[/quote]
Referendum su trebali raspisati prije već su počeli trošiti posuđeni novac a ne pošto su ga potrošili.
O čemu su tebali glasovati na refrendumu, o tome da ne vrate posuđeno, ako je za vas to demokracija pobrkali ste pojmove a i sam pojam demokracije vam je očito stran.
Kako vi znate da neće moći vratiti posuđeni novac pa tu se radi o pravoj sići koju su Hrvati posudili pa to je lemuzina u odnosu na druge.

RBA FOND IZGUBLJEN U VREMENU I PROSTORU BIJEŽITI IZ OVOGA FONDA IZABERITE AZ FOND ZA VAŠU BOLJU BUDUĆNOST I SIGURNU MIROVINU




@1.dionicar

Kolega krivo shvaćate demokarciju, demokracija nije uzeti nečije pare pa ih potrošiti i poslije te iste pare ne htjeti vratiti, takvi kao vi kao i većina Grka ne shvaća pojam demokracije.


Trebali ste povezati pojam demokracije sa referendumom, a ne sa novcima koje su Grci posudili! Nameče se pitanje u čemu je problem sa referendumom?!
Što se novaca tiče postavljam vam pitanje. Zašto su Hrvati posudili novac koji neće moći vratiti?
[/quote]
Referendum su trebali raspisati prije već su počeli trošiti posuđeni novac a ne pošto su ga potrošili.
O čemu su tebali glasovati na refrendumu, o tome da ne vrate posuđeno, ako je za vas to demokracija pobrkali ste pojmove a i sam pojam demokracije vam je očito stran.
Kako vi znate da neće moći vratiti posuđeni novac pa tu se radi o pravoj sići koju su Hrvati posudili pa to je lemuzina u odnosu na druge.
[/quote]

Kolega, vidim da ste u matrici 100% pa bi završio raspravu!

Teško onome koji gleda, a ne vidi.

pozdrav zajednici

dan je pametniji od noći





@1.dionicar

Kolega krivo shvaćate demokarciju, demokracija nije uzeti nečije pare pa ih potrošiti i poslije te iste pare ne htjeti vratiti, takvi kao vi kao i većina Grka ne shvaća pojam demokracije.


Trebali ste povezati pojam demokracije sa referendumom, a ne sa novcima koje su Grci posudili! Nameče se pitanje u čemu je problem sa referendumom?!
Što se novaca tiče postavljam vam pitanje. Zašto su Hrvati posudili novac koji neće moći vratiti?
[/quote]
Referendum su trebali raspisati prije već su počeli trošiti posuđeni novac a ne pošto su ga potrošili.
O čemu su tebali glasovati na refrendumu, o tome da ne vrate posuđeno, ako je za vas to demokracija pobrkali ste pojmove a i sam pojam demokracije vam je očito stran.
Kako vi znate da neće moći vratiti posuđeni novac pa tu se radi o pravoj sići koju su Hrvati posudili pa to je lemuzina u odnosu na druge.
[/quote]

Kolega, vidim da ste u matrici 100% pa bi završio raspravu!
[/quote]
Vaše poimanje demokracije izgleda ovako.
Vi supruga i dvoje dijece posudite od susjeda 50 000 eura i sve to ovjerite kod javnog bilježnika.
Uzmete novac i putujete po svijetu i trošite.
Jednoga dana nestane novaca i vi se vratite u svoje selo kod svoga susjeda.
Susjed traži da mu vratite posuđeno.
Vi donosite odluku da vi supruga i djeca glasate na referendumu da li će te vratiti susjedu novac ili će te prekinuti dobrosusjedske odnose i ako donesete odluku da prekidate dobrosusjedske odnose više niste dužni vratiti novce.
Bez obzira na to što vi želite prekinuti odnose sa susjedom on inzistira da mu vratite novac koji ste posudili ili će vas tužiti sudu.
Vi ste jako ljuti na susjeda jer nije poštovana vaša odluka koju ste na referendumu donijeli vi žena i djeca da mu ne želite vratiti novac i uvjereni ste da su prekršena načela demokracije zato što susjed ne želi poštovati vašu odluku da mu niste ništa dužni jer ste vi tako izglasali na referendumu.
[lol] [lol] [lol] [lol] [lol] [lol] [lol] [lol] [lol] [lol] [lol] [lol] [lol] [lol] [lol] [lol] [lol] [lol]

RBA FOND IZGUBLJEN U VREMENU I PROSTORU BIJEŽITI IZ OVOGA FONDA IZABERITE AZ FOND ZA VAŠU BOLJU BUDUĆNOST I SIGURNU MIROVINU

Referendum su trebali raspisati prije već su počeli trošiti posuđeni novac a ne pošto su ga potrošili.
O čemu su tebali glasovati na refrendumu, o tome da ne vrate posuđeno, ako je za vas to demokracija pobrkali ste pojmove a i sam pojam demokracije vam je očito stran.
Kako vi znate da neće moći vratiti posuđeni novac pa tu se radi o pravoj sići koju su Hrvati posudili pa to je lemuzina u odnosu na druge.

mislim da je poanta o uvjetima i načinu, a ne hoće li ili neće vratiti novac.
i da moram se složiti da bi trebalo uvesti preventivni referendum, tj. odlučivati o stvarima koje će se "možda" dogoditi.
Na taj način imamo gotove odluke i rješenja i "ništa nas ne može iznenaditi"…
zarazila me matrica… [thumbsup]

Kolega upitnik9,

Dobro ste to zaključili, upravo sam to htio reći…čestitam!

Teško onome koji gleda, a ne vidi.

kolega upitnik 9 u pravu ste 100%. i po meni se nikome ne bi trebalo oprostit niti jedna lipa duga , jer nije pošteno prema onima koji se nisu zaduživali ( čitaj : NISU TERALI LUKSUZ).

New Report

Close