BEZ CENZURE – OPĆENITO

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska BEZ CENZURE – OPĆENITO

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

Premješteno iz teme: IGH (Institut IGH d.d.)

alt333
cudi me jedino sto u vasoj istini nisam nasao ovakav pesimistican post o opcem potopu koji bi vise prilicio brodarima, konkretno ATPL gdje ste otvorili poziciju oko 600 kn.
ogorcenje je izgleda preocito.

free flow information


ako se ovako nastavi,možemo izdržati još 2-4 godine,i onda dolazimo u stanje našeg prijatelja iz birtije papandopulosa….

MMF i svjetska banka smatraju da ćemo tamo otići puno prije ako hitno ne promijenimo smjer trošenja novca, tj. umjesto u socijalu, ne počnemo ulagati u gospodarstvo! tako da ako ovako nastavimo, već 2012. mogli bismo otići do đavola! za zemlje istočne EU već od sljedećg mjeseca očekuju se povećani problemi zbog prelijevanja problema grčke na njih,kao i zbog pada rejtinga italije, španjolske itd. što će dovesti do pada njihovog izvoza, skupljeg zaduživanja itd…. [embarass]

stalno nešto mi, mi? tko to mi? kakvo ulaganje u gospodarstvo? gospodarstvo smo imali pa smo ga počeli rasprodavati (to "naše" jelte- društvene ostatke). a tko to "mi" (jelte država) i u čije gospodarstvo bi trebala ulagati? moje, tvoje, njegovo? ili opet naše? najjači su mi ti "naši" projekti i ulaganje u gospodarstvo, gdje se država tuđim parama natječe sa onima od kojih te pare uzima, ili kako je to već uobičajeno u "privatno-javnom" nekima uzima, a u druge "ulaže". a povrat na ulaganje "dobrovoljnim" ulagačima- negativan. U tom kontekstu je i ulaganje u socijalu ulaganje u gospodarstvo. Netko jako dobro gospodari tom socijalom i na njoj zarađuje. Od medicinske opreme i lijekova do "socijalnih" stanova. Udruge i udrugice, drugare i drugarice da ne spominjemo. I oni jako dobro gospodare.

MMF i Svjetska banka, jel ti to neka rodbina? dobri ste si, znaš ih iz prve ruke i ruku daš kako oni misle "najbolje"? oni isto govore gdje bi to "mi" trebali ulagati, opet našim novcima, kome bi trebalo uzeti, opet "naše" novce, i naravno u "našem" interesu. Sve je tu nešto "mi", "trebalo bi", ovo, ono a da se nikad ne kaže tko tu koga, iako je to prilično jasno. u biti, jedino to je i jasno u cijeloj priči.

https://childhealthsafety.wordpress.com/2012/03/14/government-experts-cover-up-vaccine-hazards/

07. rujna 2011. – donesena ODLUKA O OBUSTAVI TRGOVANJA UDJELIMA FONDA OTP INDEKSNI

Uprava OTP Invest-a, Društva za upravljanje fondovima, donosi dana 07. rujna 2011. Odluku o obustavi trgovanja (kupnja i otkup) udjelima u otvorenom investicijskom fondu s javnom ponudom OTP Indeksni fond. Odluka Uprave je donešena temeljem slijedećeg:

– Prema reviziji indeksa Zagrebačke burze d.d. CROBEX od 05. rujna 2011, dionice INA- industrija nafte dd, burzovne oznake INA-R-A isključuju se iz sastava indeksa
– Kontinuirana nemogućnost trgovanja dionicama INA – industrija nafte u dužem vremenskom razdoblju

OTP Invest će naknadno izvjestiti o ponovnoj uspostavi trgovanja (kupnje i prodaje) udjela OTP Indeksnog fonda.

Za dodatne informacije možete nas kontaktirati telefonom na 062 201 092 ili mailom na info@otpinvest.hr

OTP invest
društvo za upravljanje fondovima d.o.o.

javni poziv za HANFU da utvrdi korektnost ove odluke ??

UNOSNO FINANCIJSKO TRŽIŠTE

Nedostatak informacija vezano uz financijsko tržište, logično nameće potrebu
SPECIJALIZACIJE – PRAVNIKA / i odvjetničkih ureda/ za te potrebe.
Jednostavno , previše ureda bavi se kaznenim pravom i osnovnim trgovačim pravima,
a nema USKO SPECIJALIZIRANIH STRUČNJAKA / pravnika/ koji bi se bavili
FINANCIJSKIM TRŽIŠTEM, a koje postaje vrlo bitno , sve više ovih godina.
Zbog toga je moj prijedlog , da se jedan dio ODVJETNIČKIH UREDA- preorjentira na
financijsko tržište- kako bismo napredovali brže i u tom području.

[color=blue][/color][b][/b]...prodajte dionice...-kupite nekretnine!


UNOSNO FINANCIJSKO TRŽIŠTE

Nedostatak informacija vezano uz financijsko tržište, logično nameće potrebu
SPECIJALIZACIJE – PRAVNIKA / i odvjetničkih ureda/ za te potrebe.
Jednostavno , previše ureda bavi se kaznenim pravom i osnovnim trgovačim pravima,
a nema USKO SPECIJALIZIRANIH STRUČNJAKA / pravnika/ koji bi se bavili
FINANCIJSKIM TRŽIŠTEM, a koje postaje vrlo bitno , sve više ovih godina.
Zbog toga je moj prijedlog , da se jedan dio ODVJETNIČKIH UREDA- preorjentira na
financijsko tržište- kako bismo napredovali brže i u tom području.


Ide vas danas…. pozitivni učinci vikenda u Rimu…
Još da postane redovito…

PEYO vizionar slijepac, kolekcionar minusa

http://www.cnbc.com/id/44944405

Ja bi rekao ima se itekako!!!

GOLUB i SMART - od 1milje kuna do bicikle jer KSST-R-A padaju ko klada! A mora zaorati tek ka 250-350kn!!!

evo vam drugovi, jedna prigodna za utjehu

http://www.youtube.com/watch?v=ClAaB-Nqzxo

Vatreni, inače-nisam nezadovoljna. Sve ide poslovno vrlo dobro.Ono ,što me muči je -burza.
Tu sve ide u qurac , tj. krivo.

[color=blue][/color][b][/b]...prodajte dionice...-kupite nekretnine!

Premješteno iz teme: INGR (Ingra d.d.)


@STFACA

e… hebiga sad… ti biš da traje sedam godina… nije li to ipak pre-pohlepno?

Premješteno iz teme: INGR (Ingra d.d.)

STFACA @
ZZtop@
evo malo ilustracije koliko dionice mogu padati ,a da firma jos nije u bakrotu ,naravno bilo je odbijanja i po 400% ,p.s. bilo je reversal STOCK-SPLITA ,mislim dvaput dosad , moderator nek prebaci ako zeli na drugu temu

SVI SU SPAMERI IGNORE !!! D,D(dugoročni dokupljivači)bloger predvodnik :-)strucnjak

http://www.poslovni.hr/vijesti/mirovinci-izgubili-609-mil-kn-188683.aspx

Ispada da bi manje izgubili da su ostali na našoj burzi!
Al ne, pohlepa radi svoje!
Bit će posla za USKOK ovdje da malo istraži mafiju koja nam neće imati za mirovine!

GOLUB i SMART - od 1milje kuna do bicikle jer KSST-R-A padaju ko klada! A mora zaorati tek ka 250-350kn!!!

New Report

Close