BEZ CENZURE – OPĆENITO

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska BEZ CENZURE – OPĆENITO

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.


Ponašanje Samodola razmatraju financijski stručnjaci…

Meni osobno je u redu- napokon! Sve nek izvuče iz ladica, obriše prašinu i objavi ……..


MAlo ste bolje volje… jel bio produktivan onaj vikend u Rimu???

PEYO vizionar slijepac, kolekcionar minusa

Premješteno iz teme: IGH (Institut IGH d.d.)

Ja i mnogi drugi još na 1150 kn upozoravali smo vas da IGH ide dosta ispod 1000 kn, sad je već na 880 kn. Drugi put barem razmislite o tuđim mišljenjima umjesto da se odmah posvađate i lupate nam 1 %. [rolleyes]

svatko odgovara sam za svoje K-P na burzi!!!!

Premješteno iz teme: IGH (Institut IGH d.d.)

saleo*
ja sam mogao kuću izgraditi od tih silnih jedinica…
najbolje od svega kaj sam sada počeo dobivati 100-ice..
što mi govori da je ekipa koja me ismijavala prodala sa minusom od 30% pa ssada djele dobre ocjene…heheh
jer ne vidim drugi razlog tim izvrsnim ocjenama a prošli tjedan kaj god rekao ili napisao bilo gdje odmah je sjela kulja…

Moji postovi ne predstavljaju nagovor niti na kupnju niti na prodaju dionica!

g.Bakic na radio ZG2

Bez straha, pohlepe i sentimenta.

Vatreni, dobro si primjetio, još od prije par dana-dobre sam volje..nekako mi sve ide po planu./ osim burze- pa valjda i to hoće jedanput../
Sve nekako ide dobro, sve je posloženo, novci nategnuto, ali dobro…ljudi / djelatnici/ su dobri, motivirani, maljivo rade i sve dobro drže u svojim rukama…
Pa, šta da se žalim..osim hebene burze.Ta burza mi je skratila život za 20 godina, ostavlja me
u situacijama, kad mi se čini da mi se ruši cijeli svijet….baca me u očaj bespomoćnosti- kakav
nisam niti znala da postoji….!
A ,ovo, misliš seks u Italiji, pa moram reći …hm, ma, ništa neću reći, nije baš sad vrijeme ni mjesto..
Mada nije loše, pobjeći malo od svega i u mnoštvu nepoznatog svijeta, popričati o eventualnim
nesuglasicama, ne gledajući na sat i ne misleći na obaveze….to dobro djeluje na sve nas.

[color=blue][/color][b][/b]...prodajte dionice...-kupite nekretnine!


U koju se mi pretvaramo naciju luzera…
Evo gledam Medvjede, pa ovaj neki sav pametan veli kako je ovo odličan rezultat a gube 2:1, negdje prije Konzum čestita Dinamu i sa svih strana hvalospjevi za poraz od Reala 1:0, košarkaši su prezadovoljni nakon poraza od Francuza…
Kosorica puna priča o uspjesim, a država u banani…
Kada se ovo dogodilo, od kada je poraz uspjeh i od kada je nacija postala toliko impotentna, da nam stranka na vlasti nakon svih tih afera i dalje se bori za vlast …onaj nabraja imena i viče kako se sastavlja srpska vlada, a on i njegovi doveli Srbe na vlast… [undecid]
Ja se samo nadam da se pamet pritajila, jer teško je pametnom među većinom glupih…

Čista 100tka! [thumbsup]

...''I try to buy stock in businesses that are so wonderful that an idiot can run them. Because sooner or later, one will.''

Hrvatska:Turska
BiH:Portugal
CG:Ceska
Irska:Estonija

Bez straha, pohlepe i sentimenta.

SDP stopira mirovine !

Nema ozbiljnih kupaca za hrvatske dionice. Dionička društva nemaju višak kapitala za kupnju dionica,
ili su takve ODLUKE u drugom planu.
Kolegici iz HNS-a sam rekla- da ću glasati za njh- SAMO AKO PODIGNU CIJENE DIONICE , na neki
prihvatljiv i društveno odgovoran način- i da mi je dosta ove burze koja nema perspektivu…..
Značajno se osmjehnula, i rekla…ne samo dionice….to je osnovno , i svima jasno…da treba..
Tako malo milijuna treba da se otkupe dionice po prihvatljivim cijenama..Sad prodati na minusima..
nema šanse , nek bude tako ..ako nikoga ne boli.

[color=blue][/color][b][/b]...prodajte dionice...-kupite nekretnine!


Nema ozbiljnih kupaca za hrvatske dionice. Dionička društva nemaju višak kapitala za kupnju dionica,
ili su takve ODLUKE u drugom planu.
Kolegici iz HNS-a sam rekla- da ću glasati za njh- SAMO AKO PODIGNU CIJENE DIONICE , na neki
prihvatljiv i društveno odgovoran način- i da mi je dosta ove burze koja nema perspektivu…..
Značajno se osmjehnula, i rekla…ne samo dionice….to je osnovno , i svima jasno…da treba..
Tako malo milijuna treba da se otkupe dionice po prihvatljivim cijenama..Sad prodati na minusima..
nema šanse , nek bude tako ..ako nikoga ne boli.

Glasaj za Komunisticku Partiju Kine. Jedino oni mogu podici cijene dionica.

She is a Maniac – Flashdance, je naprigodnije sto mi pada na pamet

Vaš link

The nine most terrifying words in the English language are: "I'm from the government and I'm here to help" - Ronald Reagan


SDP stopira mirovine !

Propaganda Njemačke za vrijeme II Svjetskog rata je mala beba prema ovoj…

PEYO vizionar slijepac, kolekcionar minusa


Vatreni, dobro si primjetio, još od prije par dana-dobre sam volje..nekako mi sve ide po planu./ osim burze- pa valjda i to hoće jedanput../
Sve nekako ide dobro, sve je posloženo, novci nategnuto, ali dobro…ljudi / djelatnici/ su dobri, motivirani, maljivo rade i sve dobro drže u svojim rukama…
Pa, šta da se žalim..osim hebene burze.Ta burza mi je skratila život za 20 godina, ostavlja me
u situacijama, kad mi se čini da mi se ruši cijeli svijet….baca me u očaj bespomoćnosti- kakav
nisam niti znala da postoji….!
A ,ovo, misliš seks u Italiji, pa moram reći …hm, ma, ništa neću reći, nije baš sad vrijeme ni mjesto..
Mada nije loše, pobjeći malo od svega i u mnoštvu nepoznatog svijeta, popričati o eventualnim
nesuglasicama, ne gledajući na sat i ne misleći na obaveze….to dobro djeluje na sve nas.


Nisam nigdje spominjao sex. valjda ste čuli što vam paše…

PEYO vizionar slijepac, kolekcionar minusa

New Report

Close