BEZ CENZURE – OPĆENITO

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska BEZ CENZURE – OPĆENITO

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

…evo on bi porez na dividende…jel može porez i na gubitak… [lol]

…jest da Jaca ne zna engleski…,al brate ovaj ne zna spojit ni dvije normalne suvisle rečenice na hrvatskom…

…ne možeš ga uhvatiti ni za rep ni za glavu…

Kad se radi o novom direktoru hanfe mislim da bi bakicaaaa bila jako dobar izbor, a tada bi nas vjerojatno ostavila na miru i ne bi toliko visila na forumu.

…vidim da se moj prijatelj superhik sa mnom složio…evo vam prijedloga koga birati…

Sekretarica … automatska Dobar dan, dobili ste automatsku sekretaricu Sabora RH.

Za krađu i korupciju birajte HDZ, za nesposobnost i letargičnost birajte SDP, za deračinu bez pokrića birajte HNS.

Ako ste se probudili iz hibernacije birajte HSLS. Kako god bilo, znajte da nikog nema na svom radnom mjestu i da vam je potpuno svejedno koga ćete odabrati.

Biiip.

[lol] [lol] [lol]

U koju se mi pretvaramo naciju luzera…
Evo gledam Medvjede, pa ovaj neki sav pametan veli kako je ovo odličan rezultat a gube 2:1, negdje prije Konzum čestita Dinamu i sa svih strana hvalospjevi za poraz od Reala 1:0, košarkaši su prezadovoljni nakon poraza od Francuza…
Kosorica puna priča o uspjesim, a država u banani…
Kada se ovo dogodilo, od kada je poraz uspjeh i od kada je nacija postala toliko impotentna, da nam stranka na vlasti nakon svih tih afera i dalje se bori za vlast …onaj nabraja imena i viče kako se sastavlja srpska vlada, a on i njegovi doveli Srbe na vlast… [undecid]
Ja se samo nadam da se pamet pritajila, jer teško je pametnom među većinom glupih…

"Cinik je osoba koja zna cijenu svega, no ne zna vrijednost nićega."

Premješteno iz teme: INGR (Ingra d.d.)

Pa moj comodore u pravu si 100 posto,a to je razlog da mi isto tako kupujemo po najnižim cijenama ikada,makar Ingru.Reći ću Vam jednu stvar,prije 13 godina kupio sam zemlju na Otoku Viru,i plaćao sam 20 maraka kvadrat……….zašto to govorim,zato šta me puno mojih frendova popljuvalo,hebeš Vir,itrla baba lan…..danas je kvadrat u mom kvartu 150 eura.Karikiram ,ali iIngra i sve naše dionice ako su bile precijenjene prije velikog potopa danas su duplo ,ma ne duplo neko ohoho peteroduplo podcijenjene.Dakle ,danas moji frendovi iz rafinerije koji su imali priliku kupit nešta na moru idu maximalno 10 dana na more,a ja panulam na mojoj barci ,lovim pod vodom sa puškom,a sin mi je tri mjeseca na moru.Da ne govorim za ostatak familije koja sva ljetuje kod mene.
Zato ja sam sutra ponovno na bidu,kupujem i čekam.Ja vjerujem čvrsto u debeli rast ove dionice.
ps. Sjetite se ovog posta kroz neko vrijeme.SRETNO PRIJATELJI I SVI OSTALI.

peyo


Premješteno iz teme: INGR (Ingra d.d.)

Pa moj comodore u pravu si 100 posto,a to je razlog da mi isto tako kupujemo po najnižim cijenama ikada,makar Ingru.Reći ću Vam jednu stvar,prije 13 godina kupio sam zemlju na Otoku Viru,i plaćao sam 20 maraka kvadrat……….zašto to govorim,zato šta me puno mojih frendova popljuvalo,hebeš Vir,itrla baba lan…..danas je kvadrat u mom kvartu 150 eura.Karikiram ,ali iIngra i sve naše dionice ako su bile precijenjene prije velikog potopa danas su duplo ,ma ne duplo neko ohoho peteroduplo podcijenjene.Dakle ,danas moji frendovi iz rafinerije koji su imali priliku kupit nešta na moru idu maximalno 10 dana na more,a ja panulam na mojoj barci ,lovim pod vodom sa puškom,a sin mi je tri mjeseca na moru.Da ne govorim za ostatak familije koja sva ljetuje kod mene.
Zato ja sam sutra ponovno na bidu,kupujem i čekam.Ja vjerujem čvrsto u debeli rast ove dionice.
ps. Sjetite se ovog posta kroz neko vrijeme.SRETNO PRIJATELJI I SVI OSTALI.


pa mislim…ono…nema kog nisi ovim postom pozvo na kupovinu ingre a da ne govorim kolko sve ljudi kod tebe ljetuje na moru…..cuj …kaj bi mogel i ja dojti kod tebe na more…..obozavam pecanje a i štel bi vidjeti kak ljudi tam placaju 150 evra za kvadrat zemlje pa se onda morti i ja ukljucim u kupnju ingre
pofuk

Merkel i Sarkozy: Dogovorili smo se kako riješiti krizu banaka [thumbsup]
http://www.vecernji.hr/biznis/merkel-sarkozy-dogovorili-smo-se-kako-rijesiti-krizu-banaka-clanak-334423


Merkel i Sarkozy: Dogovorili smo se kako riješiti krizu banaka [thumbsup]
http://www.vecernji.hr/biznis/merkel-sarkozy-dogovorili-smo-se-kako-rijesiti-krizu-banaka-clanak-334423

sutra će Eu valjda biti zelena, a mi? …mali plus na jadnom prometu, hrvatska zbilja [embarass]


…evo on bi porez na dividende…jel može porez i na gubitak… [lol]

U USA je praksa da oni koji gube na nekim dionicama dobijaju za isti iznos porezne olakšice!
Iz tog razloga Ameri i ne cmizdre kad propadne neka firma jer se lova opet vrati uz pomoć države u krvotok.

GOLUB i SMART - od 1milje kuna do bicikle jer KSST-R-A padaju ko klada! A mora zaorati tek ka 250-350kn!!!

Mene samo zanima zašto BDI tako snažno raste?
Jer prošli put kad je tako rastao imali smo BULČINU od 9mj.

GOLUB i SMART - od 1milje kuna do bicikle jer KSST-R-A padaju ko klada! A mora zaorati tek ka 250-350kn!!!

Ponašanje Samodola razmatraju financijski stručnjaci…

Meni osobno je u redu- napokon! Sve nek izvuče iz ladica, obriše prašinu i objavi ……..

[color=blue][/color][b][/b]...prodajte dionice...-kupite nekretnine!

New Report

Close