BEZ CENZURE – OPĆENITO

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska BEZ CENZURE – OPĆENITO

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

Premješteno iz teme: DLKV (Dalekovod d.d.)

BAKICAAA…moram ti nešto otvoreno reći.

Kad na jednoj temi- a na temi Dalekovoda- jedan investitor- velikom snagom retorike, pantomime,
posprdnosti- pomalo izrugivanja- i na neki način – ZNAČAJNIM UPADIMA- svakome tko komentira-
NETKO -pokušava dati do znanja- DA IMA APSOLUTNO VIŠE infromacija, od običnih smrtnika..postavlja se
samo jedno logično pitanje….

U čemu sudjeluješ – osim u faktoringu?…a što ima bitne veze – sa Dalekovodom i njegovim dionicama???

Pitanje je javno i dobronamjerno, izazvano stalnim tvojim ruganjem svima koji žele korektne
odgovore na neka pitanja o javnoj ponudi dionica na otkup većinskim vlasnicima Dalekovoda-
a koje još nije riješeno.
Pa, molim te – pristojno nam odgovori, ako znaš neke važne podatke..
Može i u stihovima….

[color=blue][/color][b][/b]...prodajte dionice...-kupite nekretnine!

Premješteno iz teme: DLKV (Dalekovod d.d.)


…jadničci,kad nemate što pametnije ne morate ni razmišljati što radmim na ovoj temi…

…za razliku od vas nit vas pitam za pare niti za mišljenje… [cool] [tongue]

…a i žensko sam,i pišem samo pod jednim nickom za razliku od vas koji ih imate poprilično… [proud]

…a,da ste me i malo slušali ne bi bili u debelim minusima… [rolleyes] [yawn]


treba vjerovati ženskom instiktu…

Kažu,ako ne voliš životinje,ne voliš niti ljude.
Ako je suditi po ovim snimkama, ne dao Bog da Kinezi ikada krenu u kakav rat za teritorij…..
http://www.jutarnji.hr/mucenje-rakuna-za-proizvodnju-uggsica–uznemirujuci-video/978745/

Moji postovi nisu poziv na kupnju,prodaju ili bavljenje dionicama.

Premješteno iz teme: ATPL (Atlantska plovidba d.d.)

Dragi kolega.Kako su mi roditelji jucer prije par dana gotovo napravili kobnu pogresku zbog vaseg pisanja i vasih savjeta koje iznosite na javnom mediju, odlucio sam skrenuti pozornost na vase postove.


Atpl ide na 300

Ovako ste pisali 08.08.2011.
Vjerojatno ste u isto vrijeme bili na kupnji.


Najbolje da ATPL sad podijeli 60kn dividende da otkupimo ostatak od drhtavih ručica.
ATPL ima samo 1 smijer, 740-770kn, eto, tamo idemo.

Nakon samo jedan dan, 09.08.2011. napisali ste da atpl ide na 740 kuna.
Zanimljivo ce biti ako nadlezne institucije preispitaju tvoje transakcije s tvojim pisanjem po ovom javnom mediju. Ako se ustvrdi sukob interesa, onda ti ne bih bio u kozi.
A tek toliko da znas, mali dionicari te itekako imaju pravu utuziti ako se osjecaju zakinuto ili osteceno zbog tvojih postova.

Počelo je....

Premješteno iz teme: ATPL (Atlantska plovidba d.d.)


@hordak

isto tako treba tužiti likove koji svake godine mijenjaju nick. fino 1 ip adresa 1 nick.
koji je vaš prethodni nick? zašto ste uzeli drugi? i još 100 pitanja.

livin' from hand to poor mouth you an' me an' my secret south

Dobar rad
Sve ima veze, ako radimo neki posao, a taj posao šteti nama i svima oko nama, trebamo se ostaviti takvog rada, jer kakva je korist što smo utrošili svoje zdravlje ili zdravlje drugih kako bi nešto zaradili. U svemu što radimo trebamo tražiti i raditi dobrotu i dobronamjernost. Današnji tempo života uništava tijelo i um, dolazi vrijeme kada ćemo se istinski mijenjati na bolje, da pri tome ne uništavamo sebe i sve oko sebe!…..
http://pravipotez.blogspot.com/

Napravi razliku http://pravipotez.blogspot.com/

Donijela sam i ja
DEKLARACIJU O PRAVIMA NA DOMAĆINSKE POSLOVE SVIM UKUĆANIMA … Ovom deklaracijom
poništavaju se sve prethodne optužnice, žalbe prigovori i nesrazmjerne pritužbe raznih
manjina u kući…uključujući i čivavu.

[color=blue][/color][b][/b]...prodajte dionice...-kupite nekretnine!

PREKVALIFIKACIJA CARINIKA I CARINSKIH SLUŽBENIKA

Ulaskom u EU- nestati će carine i potreba za silnom administracijom, pa je vrijeme da već danas-
manje od dvije godine ranije- carinski službenici počnu razmišljati – o tome gdje će raditi- kad im se ukinu radna mjesta…

Pregledom slobodnih radnih mjesta …mogu se prekvalificirati u KUHARE, SLASTIČARE,
VARIOCE, POLJOPRIVREDNIKE….i sl. a sa Programima doškolovanja- mogu započeti odmah.

[color=blue][/color][b][/b]...prodajte dionice...-kupite nekretnine!

http://danas.net.hr/hrvatska/page/2011/10/07/1001006.html?pos=n0

[lol] [thumbsup] [lol]


PREKVALIFIKACIJA CARINIKA I CARINSKIH SLUŽBENIKA

Ulaskom u EU- nestati će carine i potreba za silnom administracijom, pa je vrijeme da već danas-
manje od dvije godine ranije- carinski službenici počnu razmišljati – o tome gdje će raditi- kad im se ukinu radna mjesta…

Pregledom slobodnih radnih mjesta …mogu se prekvalificirati u KUHARE, SLASTIČARE,
VARIOCE, POLJOPRIVREDNIKE….i sl. a sa Programima doškolovanja- mogu započeti odmah.

to sve ako budemo dovoljno glupi da glasamo za ulazak u EU…nadam se da nećemo!

moje poruke nisu poziv na kupnju ili prodaju dionica niti savjet za ulaganje

kaj ovdje nitko njie gledao tekmu… svi ste u dionicama?

i trula grčka nas je pobijedila…
bilićuuuu…..odlaziiii.

NOVI DIREKTOR H A N F E

Ako izuzmemo povremene – potrebne- zvjezdane trenutkiće u životu naše ZSE- vrijeme
je da oporba počne razmišljati o – NOVOM ČOVJEKU H A N F E u čijim će rukama biti
sudbina tržišta kapitala Rep.Hrvatske.
Vi, koji se krećete u tim poznatim financijskim krugovima i poštenoj ali i obrazovanoj
eliti- sigurno imate na pameti određena imena koja bi reprezentirala i krvavim radom i trudom-
donijela određenu transparentniju primjenu Zakona o tržištu kapitala, a možda ga i izmijenila
i nadopunila određenim zakonima u cilju pobošljanja situacije …svim sudionicima.

Pa, koja bi to imena mogla biti…kolege?

p.s. rezulatat tekme: očekivan, za mene koja ne pratim nogomet nego nogometne tračeve.

[color=blue][/color][b][/b]...prodajte dionice...-kupite nekretnine!

New Report

Close