BEZ CENZURE – OPĆENITO

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska BEZ CENZURE – OPĆENITO

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

Premješteno iz teme: ZABA (Zagrebačka banka d.d.)


Prokleti janjičari i oni koji ih zagovaraju. Kolega Loris je sve točno napisao i tu se nema više što dodati.
Onaj tko kontrolira ZABU i PBZ kontrolira državu jajaru

Narod je odlucio da ne zeli raditi i da se zeli zaduzivati. Narod nije izabrao one koji ce promicati rad nego one koji ce skretati kredite u dzepove neradnika.

Sto se tice Lukovica on je placen onoliko koliko njegov poslodavac misli da zasluzuje. Kao i svi drugi.

Sto se tice poreza ja sam za smanjenje poreza na placu svima, pa i Lukovicu. Naravno mislim da bi trebalo najprije porezno rasteretiti one koji RADE i imaju najnize place. Nije problem u tome sto netko radi i zaradjuje puno, problem je sto ima puno onih koji ne rade nista i dobivaju novac za to.

The nine most terrifying words in the English language are: "I'm from the government and I'm here to help" - Ronald Reagan

Premješteno iz teme: ZABA (Zagrebačka banka d.d.)


Prokleti janjičari i oni koji ih zagovaraju. Kolega Loris je sve točno napisao i tu se nema više što dodati.
Onaj tko kontrolira ZABU i PBZ kontrolira državu jajaru

Kolega FrendBuraz i jajar su također upravu, ali površo ili po zakonu kako bi Premijerka rekla.
Pravda je luksuz za koji se traba boriti. Protiv banaka je gotovo nemoguće, ali dovoljnom mudrošću postoji mala šansa.

Kolege žele reči da nas je Vlada i HNB prodao bankama za jednu crnu i pola bijele, ali Luković nije morao to iskoristiti već uvesti ravnotežu za svoje sugrađane kada je već vidio da može raditi što želi s bašom Vladom i monetranom politikom. Mogao je postaviti temelj financija koje ni u slučaju njegove smjene banke neće moći izrabljivati građane i dražavu ili opet građane, ali ne on je upravo napravio sve da dođe do socijalne nesigurnosti, financijske krize i društvene apatije, te i dalje to radi, a što je osnovno kao uvijet da bi ZABA puno zaradila ucjenama države odnosno poreznih obveznika, građana i novih naraštaja svoje zemlje.

Luković, Mudrinić, Prka, Zoltan-Ina su uništili RH, a za to nisu kažnjeni za sada.

Međutim oni u neformalnim razgovorima i samo kažu da su najveći lopovi u RH, ali ZAKONITI, vole dodati !

Tako da opaska kolege FrendBuraz i jajar po pitanju Vlade odnosno zakona je opravdana !

MODERATORI SU ME ISKLJUČILI ! Sve što sam pisao i pišem je osobno mišljenje bez odgovornosti.

Premješteno iz teme: ZABA (Zagrebačka banka d.d.)

ove rasprave otišle su u krivom smjeru jer umjesto da se razgovara o ZABI kao dioničkom društvu i (ne)zasluženosti plaće njenog čelnog čovjeka za ostvarene rezulate ZABE, traju prepucavanja oko utjecaja ZABE i PBZ na državu i amoralnosti Lukovićeve visoke plaće.
ovo je topic o ZABI i tu bi trebalo raspravljati o poslovanju ZABE, odličnim rezultatima usprkos krizi itd.
Mene kao običnog građanina također neke stvari kod ZABE smetaju (npr. razne naknade, naplata svega i svačega), smeta me i jak utjecaj ZABE na državu, ali s druge strane kao dioničar sam zbog tih stvari zadovoljan jer pokazuju uspješnost rukovođenja, umijeće poslovanja u krizi te odlično balansiranje između biznisa i politike u odnosima s državom, a sve u interesu dioničara.

treba smanjiti tenzije u raspravi te sagledati raspravu s pozicije građanina i pozicije dioničara pri čemu ovaj drugi (DIONIČAR) ima neusporedivo više razloga za zadovoljstvo i miran san.

Čuvajte hlače da ne odu i gaće!

Premješteno iz teme: ZABA (Zagrebačka banka d.d.)


@Loris

Koji je tvoj problem?Odakle tolike frustracije i gorcina u tvojim postovima.Tko te je tako naljutio?
Banke su privatne tvrtke i imaju pravo isplacivati svojim zaposlenima place kakve zele, dokle god ne ugrozavaju bankarski sustav. i daj obrazlozi kako su to banke unistile gradjani, pa nisu ti one stavile noz sataru pored glave i natjerale te da uzmes kredit koji ne mozes otplatiti. Likovi kao ti ne trebaju nasem drustvu i sto se mene tice, da si kruha gladan ne bih ti pomogao, jer jedino sto radis na ovome forumu a mogucei u stvarnom zivotu je kritiziranje desnih stavova.

Počelo je....


Premješteno iz teme: ZABA (Zagrebačka banka d.d.)


@Loris

Koji je tvoj problem?Odakle tolike frustracije i gorcina u tvojim postovima.Tko te je tako naljutio?
Banke su privatne tvrtke i imaju pravo isplacivati svojim zaposlenima place kakve zele, dokle god ne ugrozavaju bankarski sustav. i daj obrazlozi kako su to banke unistile gradjani, pa nisu ti one stavile noz sataru pored glave i natjerale te da uzmes kredit koji ne mozes otplatiti. Likovi kao ti ne trebaju nasem drustvu i sto se mene tice, da si kruha gladan ne bih ti pomogao, jer jedino sto radis na ovome forumu a mogucei u stvarnom zivotu je kritiziranje desnih stavova.

svakako kolega, ali pomoći češ ti i slični onima kruha gladnih, i to češ ih moliti da im možeš pružiti pomoć, a kako se nebi sami poslužili tvojim viškom. Povijest ti je svjedok da je tako !
Čekaj još malo pa će vidjeti što znači gladna i izigrana nacija, još malo, ako koalicija ne spasi stvar u zadnji čaš!

Uostalom kako Luković i ostali nisu krivi kada su direktno krivi;

1. Pod utjecajem zapadnih sila uveli smo demokraciju 1991 godine
2. Demokracija se temelji SAMO na potrošnji
3. Potrošnja je jamac radnim mjesta i sigurne plaće u demokraciji
4. Potrošnju generiraju banke kroz kreditne aranžmane , kako u privredi tako i fizičkim osobama
5. Banke se na pola puta predomisle i povuku novac s tržišta ili u prijevodu povuku demokraciju
6. Ljudi ostaju bez posla ili imaju manje plaće, a troškovi demokracije su isti ili veći !!!!!!!!!!!!
7. Ljudi i tvrtke odlaze u bankrot jer nema novaca za nastavak potrošačke igre demokracije
8. Banke bilježe maksimalne zarade

Pa to je čista prevara banaka, direktno, smišljeno, ogavno i za svaku osudu.

Svi ti ljudi bi uredno vračali kredite da banke nisu novac s tržišzta povukli, ali povukle su novac da mnogu izazvati krizu i iste kredite nekoliko puta skuplje prodavati.

Za te poslove naš Luković je nagrađen s 440.000 Kuna / mjesec u RH

Onda tko je kriv ?

MODERATORI SU ME ISKLJUČILI ! Sve što sam pisao i pišem je osobno mišljenje bez odgovornosti.

Premješteno iz teme: DLKV (Dalekovod d.d.)

Bakiceee

pošto si kuhana i pečena u DLKV, vrijedi li se malo utovariti po ovim cijenama?
Nekako mi se čini privlačno, ali red je pitati starije …

Premješteno iz teme: DLKV (Dalekovod d.d.)


Baki##$$

pošto si kuhana i pečena u DLKV, vrijedi li se malo utovariti po ovim cijenama?
Nekako mi se čini privlačno, ali red je pitati starije …


…nikad nisam nikome govorila niti da kupuje,niti da prodaje…

…taman da me poslije ganjate… [wink] [tongue]

Premješteno iz teme: DLKV (Dalekovod d.d.)



Baki##$$

pošto si kuhana i pečena u DLKV, vrijedi li se malo utovariti po ovim cijenama?
Nekako mi se čini privlačno, ali red je pitati starije …


…nikad nisam nikome govorila niti da kupuje,niti da prodaje…

…taman da me poslije ganjate… [wink] [tongue]
[/quote]
vidis kako pljuju po tebi jos od 300 kn…umjesto da se zapitaju pa mozda je cojvek u pravu….hvala bakica…jos cekamo [thumbsup]

SVI SU SPAMERI IGNORE !!! D,D(dugoročni dokupljivači)bloger predvodnik :-)strucnjak

Premješteno iz teme: DLKV (Dalekovod d.d.)



Njoj DLKV ne valja ni na 300, ni na 240, …


…pa jasno da mi nije odgovarao na toj cijeni…pa nije nikome.. [rolleyes]
[/quote]

Jasno je i ostalima da ti nije odgovarao na toj cijeni… [wink]
Al’ eto, bar si iskren… [lol]
[/quote]

nije bitna cijena, i nećemo ulaziti u to da li Dlkv valja ili ne, htio sam reći nešto drugo …..

čoviku Dlkv ne odgovara i ne valja, nikako, a po cijeli dan je na ovom topicu…..90% postova mu je tu već odavno.
šta milsite onda zbog čega ovdje piše, zbog neizlječivog altruizma…. [lol]

Premješteno iz teme: DLKV (Dalekovod d.d.)

…jadničci,kad nemate što pametnije ne morate ni razmišljati što radmim na ovoj temi…

…za razliku od vas nit vas pitam za pare niti za mišljenje… [cool] [tongue]

…a i žensko sam,i pišem samo pod jednim nickom za razliku od vas koji ih imate poprilično… [proud]

…a,da ste me i malo slušali ne bi bili u debelim minusima… [rolleyes] [yawn]

Premješteno iz teme: DLKV (Dalekovod d.d.)

BAKICAA, što pokazuju tvoje analize Due diligansa, za DLKV- oće li biti šta od kakvih kupoprodaja,
dijeljenja, spajanja….
Odkada to radiš- daješ nam pantomimom neke znakove, ali …..?

p.s. Bakicaa je vrstan analitičar …?

[color=blue][/color][b][/b]...prodajte dionice...-kupite nekretnine!

Premješteno iz teme: DLKV (Dalekovod d.d.)

…avaj,miami kakve analize i sinteze…dubinska snimanja i ostalo…[shocked]

…pa ja sam mislila da ste vi danas ispunili svu silu papira za dobivanje besplatne pravne pomoći i da ste izabrala odvjetnika…specijalistu za statusna,hanfina,fatina,ops…prozvana i neprozva i ostala pitanja…[rolleyes]

…i da sad radite na državnom udaru protiv prijestolonasljednika… [proud]

…i kaj vam je rekao,moliću lijepo,fiškal,jel čupao samo kosu ili i brkove…?
[smiley]

New Report

Close