BEZ CENZURE – OPĆENITO

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska BEZ CENZURE – OPĆENITO

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

Premješteno iz teme: Utjecaj kretanja svjetskih indeksa i cijene nafte na TK Hrvatska

p.s. imaš PM pa odgovori

Moji postovi ne predstavljaju nagovor niti na kupnju niti na prodaju dionica!

Premješteno iz teme: Utjecaj kretanja svjetskih indeksa i cijene nafte na TK Hrvatska

Ajd prestani lagati i pričati gluposti a tko to zna tko stoji iza tvoga nika i tko će tebe sačekati i šta kad te sačeka otuđiti će ti potvrdu o izvršenoj transakciji ionako ti živiš u vasioni [lol] .
Na IGH su stvarno bili veliki novci u igri [lol] [lol]
Ako si ovdje zabrijao sa tolikom količinom to je zaista fascinantno [lol]

RBA FOND IZGUBLJEN U VREMENU I PROSTORU BIJEŽITI IZ OVOGA FONDA IZABERITE AZ FOND ZA VAŠU BOLJU BUDUĆNOST I SIGURNU MIROVINU

Premješteno iz teme: Utjecaj kretanja svjetskih indeksa i cijene nafte na TK Hrvatska

@pobjeda

Onaj gdje me želiš podmititi da te prestanem prozivati pa nisam ja takva osoba mene se ne može podmititi niti me se može kupiti nekim sitnim poklonima povećaj ponudu.

RBA FOND IZGUBLJEN U VREMENU I PROSTORU BIJEŽITI IZ OVOGA FONDA IZABERITE AZ FOND ZA VAŠU BOLJU BUDUĆNOST I SIGURNU MIROVINU

Premješteno iz teme: Utjecaj kretanja svjetskih indeksa i cijene nafte na TK Hrvatska

opet ne odgovaraš na PM
btw ajde ti stavi svoje dionice pa da vidimo..
čuj ako je tebi malo da na svakoj dionice u ovoj usranoj burzi imaš 20, 30 ili 40.ooo plusa onda si kompletno lud

odgovori na PM ili odjebi

Moji postovi ne predstavljaju nagovor niti na kupnju niti na prodaju dionica!

Premješteno iz teme: Utjecaj kretanja svjetskih indeksa i cijene nafte na TK Hrvatska


@pobjeda

Onaj gdje me želiš podmititi da te prestanem prozivati pa nisam ja takva osoba mene se ne može podmititi niti me se može kupiti nekim sitnim poklonima povećaj ponudu.


pa ti si genijalac…govoriš da si long..ja govorim da sam obrnuto..
tržišta se crvene, a ti mene prozivaš…
ti ne kužiš kaj pričaš
hmmm?

Moji postovi ne predstavljaju nagovor niti na kupnju niti na prodaju dionica!

http://www.business.hr/hr/Naslovnica/Ekonomija/Hrvati-u-bankama-drze-143-milijarde-kuna

Moji postovi nisu poziv na kupnju,prodaju ili bavljenje dionicama.

Premješteno iz teme: ZABA (Zagrebačka banka d.d.)

Jučer u Saboru, Goran Marić je jasno naznačio koliko predsjednik uprave ZABE zarađuje.
Nešto preko 5 milijuna Kuna ili 440.000 Kuna mjesećno .

Katastrofa !

ZABA svake godine opljačka Hrvatsku za desetak milijardi Kuna preko kamata i naknada državi i građanima, a Lukovića Talijani za to plate samo 5 milijuna Kuna.

Pa čovjek se prodaje italijanima za 0,5 % dobiti , užas !

MODERATORI SU ME ISKLJUČILI ! Sve što sam pisao i pišem je osobno mišljenje bez odgovornosti.

Premješteno iz teme: ZABA (Zagrebačka banka d.d.)


Jučer u Saboru, Goran Marić je jasno naznačio koliko predsjednik uprave ZABE zarađuje.
Nešto preko 5 milijuna Kuna ili 440.000 Kuna mjesećno .

Katastrofa !

ZABA svake godine opljačka Hrvatsku za desetak milijardi Kuna preko kamata i naknada državi i građanima, a Lukovića Talijani za to plate samo 5 milijuna Kuna.

Pa čovjek se prodaje italijanima za 0,5 % dobiti , užas !

Čovjek radi i za to prima plaću, i nije on taj od kojeg treba očekivati da se bori za niže naknade i kamate državi i građanima, niti je on taj koji je prodao Zabu Talijanima.

Jedino što je "katastrofa" vezano za njegovu plaću, ako je to što si napisao točno, je to da plaća samo 40% poreza na dohodak, jednako kao i onaj koji zarađuje 10 800,01 kunu mjesečno.

Premješteno iz teme: ZABA (Zagrebačka banka d.d.)



Jučer u Saboru, Goran Marić je jasno naznačio koliko predsjednik uprave ZABE zarađuje.
Nešto preko 5 milijuna Kuna ili 440.000 Kuna mjesećno .

Katastrofa !

ZABA svake godine opljačka Hrvatsku za desetak milijardi Kuna preko kamata i naknada državi i građanima, a Lukovića Talijani za to plate samo 5 milijuna Kuna.

Pa čovjek se prodaje italijanima za 0,5 % dobiti , užas !

Čovjek radi i za to prima plaću, i nije on taj od kojeg treba očekivati da se bori za niže naknade i kamate državi i građanima, niti je on taj koji je prodao Zabu Talijanima.

Jedino što je "katastrofa" vezano za njegovu plaću, ako je to što si napisao točno, je to da plaća samo 40% poreza na dohodak, jednako kao i onaj koji zarađuje 10 800,01 kunu mjesečno.
[/quote]

Onaj tko kontrolira ZABU i PBZ kontrolira državu .

Pogrešno sam napisao da nas je Luković prodao za 0,5% dobiti, prodao nas je za 0,05% dobiti.
Njegova plaća je jednaka 40 prosiječnih plaća u ZABI ili on vriijedi kao 40 jednako obrazovanih ljudi.

OK, moraš biti hrabar primati toliko novac, a živjeti u RH !

MODERATORI SU ME ISKLJUČILI ! Sve što sam pisao i pišem je osobno mišljenje bez odgovornosti.

Premješteno iz teme: ZABA (Zagrebačka banka d.d.)

Još nešto kolega, 440.000 Kuna mjesećno je neto plaća bez bonusa. To je jučer iznio G. Marić u Saboru RH pa smatram vjerodostajnim podatkom .

E sada mi kažite, da ste na njegovo mjestu i svaki dan poslije posla prolazite kraj silnih kontejner-ljudi, a za koje znaš da si sam direktno ili indirektni ih stjerao u kontejner, posljedično nesposobnoj Vladi RH koja se da lako manipulirati i ucjeniti i nezna zaštitit interese građana, kako bi najbolje mogao uživati u tom novcu. SKRIVANJEM i slaganjem na računu za bolje dane. Koje bolje dane kada je uništio zlato svakoga društva ili srednji sloj građana ?
Da ja svaki mjesec primim 440.000 Kuna dao bi otkaz od srama. Toliki novac samo probleme radi, okolini i mojoj taštini, a zano bi da sam toliko plaćem za nejveću legalnu pljačku RH.

Luković, kao i većina prvih glava velikih INO banaka u RH ima opravdanje : ako ja neću ima tko hoće !
U svakom slučaju mogao je malo bolje igrati s našom Vladom i reči im :
OK ja ću vas sada pokušati nategnuti za obveznice, ali vi napraviti ovo i ono i ja sam čist naspram gazde, a RH dobro prošla . Svi zadovoljni. Vidi i sam da naša Vlada ništa ne kuži i to koristi.

HR banke danas, poglavito ZABA kao najveća bave se samo utjerivanjem dugova, dugova koji su kao glavnice davno podmireni, ali kamate su slatke, pogotovo tako velike.

Sve vam govori jedna sitnica u kojoj ZABA na svom šalteru fotokopiju naplaćuje 49 Kuna umjesto LIpa. Skoro samo to je dovljno za plaću Lukoviću.

MODERATORI SU ME ISKLJUČILI ! Sve što sam pisao i pišem je osobno mišljenje bez odgovornosti.

Premješteno iz teme: ZABA (Zagrebačka banka d.d.)


@loris

Ne bih sad htio nastupati kao Lukovićev advokat, ali ipak ću odgovoriti.

Prvo, ne vjerujem da biste dali "otkaz od srama", ipak je to lijepa naknada za takvo sramoćenje, podnijeli biste to već nekako.

Da ničiji rad toliko ne vrijedi, da je to socijalna nepravda, mogu se složiti. Ali pravila igre ne uređuje nikakav Luković, već država, u našem slučaju demokratska. Krivca stoga tražite na Markovom trgu, i u ogledalu. Kao društvo pristali smo na ovakve odnose i nepravde. Ili ste vi jedan od onih, u Hrvatskoj rijetkih, koji će tražiti odgovornost od vlasti, izaći na izbore, a kad treba i na prosvjede?

Isprika zbog nepoštivanja u prvom postu.

Premješteno iz teme: ZABA (Zagrebačka banka d.d.)

ovo lamentiranje nad Lukovićem plaćom je totalno deplasirano i demagogija!
jaca npr. ima nekih 18.000 kn plaće, što je oko 400.000 kuna manje od Lukovića! a vidiš, ja mislim da je ona preplaćena spram Lukovića jer ona je svojim upravljanjem državu i sve nas dovela na prosjački štap, prezadužila je zemlju i lošim vođnjem dovela nas je do toga da imamo najmanji rast i oporavak u EUROPI i šire!!! njena plaća je za to što je učinila debelo prevelika, dapače trebala bi svaki mjesec uplaćivati u proračun odštetu!
Luković s druge strane odlično vodi ZABU koja je ponajbolja HR banka, koja ostvaruje fantatične zarade i to je jedino što treba zanimati dioničare! pa nije burza socijalna ustanova!
cilj svake uspješne firme je zaraditi što više u okviru propisa zemlje u kojoj posluje i to je sva mudrost!

Čuvajte hlače da ne odu i gaće!

New Report

Close