BEZ CENZURE – OPĆENITO

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska BEZ CENZURE – OPĆENITO

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

Premješteno iz teme: INGR (Ingra d.d.)



Lp pozdrav i tebi stfaca,ako si ti druker nemoj misliti da tako rade i drugi.Ja drukam sa popriličnom svotom novaca,a svoja razočaranja ili dobitke vrlo rado podijelim sa svima.A da tebe razumijem ama baš ni riječi.Samo sam skužio da se nekolicina forumaša čim se spomene Hanfa odma ograđuje i okreće ploču.Ako je čovjek spreman dobro zaraditi,spreman je i dobro izgubiti.Evo kolega ZZtop prati sve i zna da mi je Đuro odradio fenomenalno,Viro da i ne govorim.A i tamo sam ušao nakon dosta analiza razmišljanja i nekih svojih uvjerenja i normalno zaradio.Šta će biti sa Ingrom nemam pojma ,ali po ovakvoj cijeni mi je grijeh ne kupiti,jer sad joj je cijena kao pola kutije cigareta.Pa ajmo skupiti količinu i ako ništa drugo se ne dogodi,neka stoji,kruha ne traži.A neka krene i stečaj…………sjetite se Hgspota gdje je sa par lipica odletio na sto kuna prošlu jesen.Ja sam uvjeren u popriličnu zaradu i kupujem i dalje.A najzanimljivije mi je kad nešta ne ide počnu se javljati dušebrižnici i pametnjakovići bez kune u portfelju.SRETNO.

Prije svega ću Vam ponoviti staru narodnu poslovicu "s novcem se hvale djeca i budale"!
Vi ste očito prilično neupućen kako u ulaganja tako i u stanja nečijeg-ih portfolia.
Ne znam gdje ste i kako zaradili,ali sam uvjeren da će te ovakvim nasumičnim ulaganjem i
psihičkom nespremnošću na gubitke ubrzo pogubiti novce,a možda i zdravlje.
Jedno je biti djetinjast ,ali biti grub i nasilan i neosnovano potcjenjivati druge je nešto jadno.
Vaše nasumično i neosnovano optuživanje nekoga i osuda regulatora za nereagiranje je prilično licemjerno ako sami priznate da "drukate sa priličnom svotom novca".
Samo se nadam da je novac Vaš,a ne tuđi? Jer ako i izgubite svoj novac OK,ali ono drugo je opasno.
Vaše hvalisanje i neznanje stoga bolje izbjegavajte ubuduće ovdje prezentirati beskrajnim besmislenim postovima.
Pozdrav
[/quote]
Eto kolega bisakovi Vi i ja kao nešto znamo i svejedno smo u minusu, kao i mnogi drugi "znalci". Gradom Zagrebom obezglavljeno luta na desetke bivših znalaca "brokera" koji su pogubili i pare i posao. Da ne bričam o bankovnim stručnjacima i kojekakvim visokoobrazovanim analitičarima koji više nemaju ni za kavu.
Pozdrav!

Premješteno iz teme: INGR (Ingra d.d.)




Lp pozdrav i tebi stfaca,ako si ti druker nemoj misliti da tako rade i drugi.Ja drukam sa popriličnom svotom novaca,a svoja razočaranja ili dobitke vrlo rado podijelim sa svima.A da tebe razumijem ama baš ni riječi.Samo sam skužio da se nekolicina forumaša čim se spomene Hanfa odma ograđuje i okreće ploču.Ako je čovjek spreman dobro zaraditi,spreman je i dobro izgubiti.Evo kolega ZZtop prati sve i zna da mi je Đuro odradio fenomenalno,Viro da i ne govorim.A i tamo sam ušao nakon dosta analiza razmišljanja i nekih svojih uvjerenja i normalno zaradio.Šta će biti sa Ingrom nemam pojma ,ali po ovakvoj cijeni mi je grijeh ne kupiti,jer sad joj je cijena kao pola kutije cigareta.Pa ajmo skupiti količinu i ako ništa drugo se ne dogodi,neka stoji,kruha ne traži.A neka krene i stečaj…………sjetite se Hgspota gdje je sa par lipica odletio na sto kuna prošlu jesen.Ja sam uvjeren u popriličnu zaradu i kupujem i dalje.A najzanimljivije mi je kad nešta ne ide počnu se javljati dušebrižnici i pametnjakovići bez kune u portfelju.SRETNO.

Prije svega ću Vam ponoviti staru narodnu poslovicu "s novcem se hvale djeca i budale"!
Vi ste očito prilično neupućen kako u ulaganja tako i u stanja nečijeg-ih portfolia.
Ne znam gdje ste i kako zaradili,ali sam uvjeren da će te ovakvim nasumičnim ulaganjem i
psihičkom nespremnošću na gubitke ubrzo pogubiti novce,a možda i zdravlje.
Jedno je biti djetinjast ,ali biti grub i nasilan i neosnovano potcjenjivati druge je nešto jadno.
Vaše nasumično i neosnovano optuživanje nekoga i osuda regulatora za nereagiranje je prilično licemjerno ako sami priznate da "drukate sa priličnom svotom novca".
Samo se nadam da je novac Vaš,a ne tuđi? Jer ako i izgubite svoj novac OK,ali ono drugo je opasno.
Vaše hvalisanje i neznanje stoga bolje izbjegavajte ubuduće ovdje prezentirati beskrajnim besmislenim postovima.
Pozdrav
[/quote]
Eto kolega bisakovi Vi i ja kao nešto znamo i svejedno smo u minusu, kao i mnogi drugi "znalci". Gradom Zagrebom obezglavljeno luta na desetke bivših znalaca "brokera" koji su pogubili i pare i posao. Da ne bričam o bankovnim stručnjacima i kojekakvim visokoobrazovanim analitičarima koji više nemaju ni za kavu.
Pozdrav!
[/quote]
Velikim djelom ste u pravu kolega.
Moja kritika se nije odnosila toliko na investicijske poteze kolege već na način komuniciranja
koji nije primjeren iole ozbiljnijem forumu.
Pozdrav

da bi izbjegli nesuglasice, riješenje je jednostavno
kriza je komad kružnog procesa u univerzumu, ali iznimno je važno shvatiti i prihvatiti da u takvim prirodnim procesima pojedine realnosti nestaju,smanjuju se, umiru, nestaju iz fokusa… kao npr. na zse ERNT,ATGR,PODR,JDPL,DLKV,IGH…u isto vrijeme događa se transfer pozornosti na nove afirmativne realnosti /napomena, mjera je sadržaj a ne naziv/HT,LKRI,ADPL,ADRS,KORF,RIVP,DDJH,PTKM…/.
Kupujte nove realnosti /ako uključite barem kapljicu prepoznavanja otkrit ćete implicitni konsenzus/.
Ignorirajte i odbacite stare realnosti na koje vas subliminalno navode fondovi i brokeri u svoju korist a na vašu štetu /jer upravo te realnosti pod simbolom dionica je njihov esencijalni alat za manipulaciju i predatorstvo/.

Uvijek je zabavno na forumu kad cijene žestoko padaju jer se odjednom, kao gljive poslije kiše, pojavljuju brojni komentatori. Inače ih nije ni čut, ni vidjet! A gle sad! Komentari samo pljušte…baš fora! [lol]

http://www.index.hr/vijesti/clanak/danas-je-dan-d-za-europu-angela-merkel-i-nijemci-odlucuju-o-buducnosti-eura-i-grcke/574402.aspx

Laži izmišljaju ljubomorni i nesposobni šire ih budale a vjeruju idioti!!!

Datum se zna: Pristupni ugovor potpisujemo 19. prosinca

Glasnogovornik poljskog predsjedništva EU-a Konrad Niklewicz izjavio je da trenutačno šalju pozivnice za svečanost potpisivanja ugovora zemljama članicama i institucijama EU-a

——————————————————————————–

Objavljeno 29.9.2011

Ugovor o pristupanju Hrvatske Europskoj uniji bit će potpisan 19. prosinca u Varšavi, izjavio je glasnogovornik poljskog predsjedništva EU-a Konrad Niklewicz.

Upravo smo u fazi slanja pozivnice za svečanost potpisivanja ugovora zemljama članicama i institucijama EU-a, rekao je Niklewicz.

Ugovor o pristupanju Hrvatske Europskoj uniji rezultat je pristupnih pregovora koji su trajali nešto kraće od šest godina i u njemu se utvrđena prava i obveze Republike Hrvatske kao članice, dogovoreni aranžmani i prijelazna razdoblja za prilagodbu europskoj pravnoj stečevini.

Ugovor je u Zagrebu premijerki Jadranki Kosor predao njezin poljski kolega Donald Tusk. U ugovoru se kao datum Hrvatskog ulaska u Uniju navodi 1. srpnja 2013.

[thumbsup]

može pomoć ako netko ima iskustvo sa prekoračenjem brzine?

77 km/h na dozvoljenih 50 km/h.

sporit, platit dio/sve ili…?

ps nisam u masonskoj loži da imam špagu [smiley]

FA ++ TA ++ MA(nipulacija), pije vodu po potrebi

Evo me natrag. Vidim, na nekim dionicama bili ste vrijedni..na nekima ..koma.
Trebam par dana prilagodbe, obzirom na činjenicu , da dolazim s turističkih prostora gdje kavica
košta 20 E…ostalo, da ne spominjem.
Do tada, lijep pozdrav.

[color=blue][/color][b][/b]...prodajte dionice...-kupite nekretnine!

https://occupywallst.org/

…jel to početak nove revolucije… [cool]

Icke, moj savjet je napisat žalbu i cendrati oko teške materijalne situacije. Apsolutno priznati
pogrešku i opravdati se hitnom situacijom oko nečeg dramatičnog…..
Suci imaju razumijevanja za pokajnike, a i sami su u teškoj financijskoj situaciji , ako su pošteni.

Uz puno poštovanja sedam put se zahvali na razumijevanju ….

[color=blue][/color][b][/b]...prodajte dionice...-kupite nekretnine!

Premješteno iz teme: VLDS (Validus)

Pobrka si lončiće….da puno ne okolišan,ta mi je situacija poznata jer je tvoj prijatelj neki doktor na skypu tada pisao kako si im poslao dojavu za ingru na nekih 43000kn da kupe hitno jer dolaze odlične vijesti za par dana….i hvalio se da je netko od te ekipe kupio a da on nije naivan toliko….
eto radi toga se tebe sjetim i pisanja na ovoj dionici i na cijeni 11-12 kuna a vidim i dalje idu tvoje preporuke na PP
puno sreće i bez uvrede samo sam htio pojasnit

Premješteno iz teme: VLDS (Validus)


Pobrka si lončiće….da puno ne okolišan,ta mi je situacija poznata jer je tvoj prijatelj neki doktor na skypu tada pisao kako si im poslao dojavu za ingru na nekih 43000kn da kupe hitno jer dolaze odlične vijesti za par dana….i hvalio se da je netko od te ekipe kupio a da on nije naivan toliko….
eto radi toga se tebe sjetim i pisanja na ovoj dionici i na cijeni 11-12 kuna a vidim i dalje idu tvoje preporuke na PP
puno sreće i bez uvrede samo sam htio pojasnit

Nema uvrede, na skypu nas je bilo 6 kada je vijest stigla. (o institucionalnom dokapu) Pa dokap je i napravljen, ali krenulo je sve dolje. pa di sam onda falija?
Nema mojih preporuka na p.p. kao ni nagovora na kupnju ili prodaju vlds. Neka svatko radi šta misli da je najbolje za njega.
Pozdrav staroj ekipi iz Dalmacije.

Ljudi lakše prebole ako im oduzmete novac nego iluzije.

New Report

Close