BEZ CENZURE – OPĆENITO

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska BEZ CENZURE – OPĆENITO

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

Međimurje: Uhićeni u pokušaju krađe gotovo 350 kilograma lubenica!.

ČAKOVEC – Međimurska policija uhitila je zloglasnu bandu kradljivaca lubenica. U polju zvanom „Pesek“ kraj Gardinovca u Međimurju, policijski su službenici u utorak navečer zatekli čak 16 osoba koje su u tom trenutku krale lubenice.
Jutarnji list

ja sam na ovaj članak totalno odvalio! njih 16 kralo je lubenice i to su maznuli "čak" 350 kg (u marketima se prodaje 1kg=1kn), znači ta ZLOGLASNA BANDA od 16 ljudi ukrala je maloprodajnu vrijednost lubenica od 350 kn (veleoprodajnu možda 150 kn) odnosno 1-2 kn po osobi

sad ne znam je li ova vijest smiješna, trgična ili jedno i drugo?!? [lol] [undecid] [lol]

Mislim da kolega niste u pravu i vi radite šta radite ovako omalovažavate seljake i ljude koji motikom zarađuju svoj kruh ,,,ali imam prijatelja koji se bavi proizvodnjom lubenica i živi od toga naime kod upada u polje lubenica događa se da lopovi koji neznaju hodat po polju izgaze mlade stabljike i šteta je sigurno veča ,,,,,ali dobro ste rekli u maloprodajnim lancima dobijete stare lubenice koje možete prepoznati po smeđoj peteljki,,,repu,,a kod domačih proizvođača je peteljka zelena i nije za usporedbu
sa tom vašom upitne kvalitete,,,cijena je 2kn kg,razmislite kad bi se na poljoprivrednom forumu ismijavali zbog propasti recimo prve generacij (brokerske kuće).Zato razmislite o pisanju drugi put ste na ignore [undecid] [angry]

Pustite priče,memojte da vas prevedu žedne preko vode

Premješteno iz teme: DDJH (Đuro Đaković Holding d.d.)

???
16.08.11. | 19:08




@Mrgud

nema zlobe, samo želim reći da kad bi sve na burzi bilo realno onda je ne bi trebalo niti biti. što se tiče kupnje 09.08.2011. pa ko je imao čime bio bi lud da nije kupio… ja svoje već i prodao, jer me ne zanima ovo natezanje oko 60 kn


Danas prodano i moje, čekam dokup na nižim razinama koje dolaze !!
[/quote]

12.08.11. | 19:09



@brodjo

Ako si zadovoljan zaradom od 3,x kn (izbi si proviziju) onda ne moraš ići na infuziju, odi si lijepo kupi burek bez jogurta jer za njega nemaš dosta novčića. O tome dali mogu prepisati infuziju ili te uputiti u apoteku, recimo da mogu. Zašto prodati nešto po 59 ako se može prodati recimo po skorašnji 7x. Ali nije bitno, ti nisi u ovome vlaku, ispao si iz tračnica !!Zbogom predsjedniče članova ovoga foruma !!
Podcjenjivač članova zajednice Mrgud (otom, potom) !!

???

Premješteno iz teme: DDJH (Đuro Đaković Holding d.d.)


???
16.08.11. | 19:08



@Mrgud

nema zlobe, samo želim reći da kad bi sve na burzi bilo realno onda je ne bi trebalo niti biti. što se tiče kupnje 09.08.2011. pa ko je imao čime bio bi lud da nije kupio… ja svoje već i prodao, jer me ne zanima ovo natezanje oko 60 kn


Danas prodano i moje, čekam dokup na nižim razinama koje dolaze !!
[/quote]

12.08.11. | 19:09



@brodjo

Ako si zadovoljan zaradom od 3,x kn (izbi si proviziju) onda ne moraš ići na infuziju, odi si lijepo kupi burek bez jogurta jer za njega nemaš dosta novčića. O tome dali mogu prepisati infuziju ili te uputiti u apoteku, recimo da mogu. Zašto prodati nešto po 59 ako se može prodati recimo po skorašnji 7x. Ali nije bitno, ti nisi u ovome vlaku, ispao si iz tračnica !!Zbogom predsjedniče članova ovoga foruma !!
Podcjenjivač članova zajednice Mrgud (otom, potom) !!

???
[/quote]

E, moj Mrgude; u četiri dana si potpuno prokockao svoj kredibilitet — kako ono zovu onog koji piše kao ti ; da nije možda druker ??

Premješteno iz teme: DDJH (Đuro Đaković Holding d.d.)


@ruki

Svatko ovdje živi na svojoj slavi i svome dobitiku i gubitku. Postavljajući Vam grafove, nisam kriv TUPAVCIMA što ga neznaju raspoznati. Sorry ali mislim da si jedan od njih. Na netu postoji puno literature koje ukazuju hoče li nešto UP ili DOWN, nisam kriv što ti škola malo teže ide ali zapamti 12t kn je nešto. Knjigu u ruke i ući,,, ima i na ruskom ako ti je stran engleski i Hrvartski !!
Zahvalan na ocjeni, jer znam da je udjewljuju oni gore NAREČENI !!

I very much love INGRA !!

Premješteno iz teme: DDJH (Đuro Đaković Holding d.d.)



@ruki

Svatko ovdje živi na svojoj slavi i svome dobitiku i gubitku. Postavljajući Vam grafove, nisam kriv TUPAVCIMA što ga neznaju raspoznati. Sorry ali mislim da si jedan od njih. Na netu postoji puno literature koje ukazuju hoče li nešto UP ili DOWN, nisam kriv što ti škola malo teže ide ali zapamti 12t kn je nešto. Knjigu u ruke i ući,,, ima i na ruskom ako ti je stran engleski i Hrvartski !!
Zahvalan na ocjeni, jer znam da je udjewljuju oni gore NAREČENI !!

Mrgude , ne pravi se glup i ne pokušavaj druge praviti glupima !Vrlo je jasno o čemu sam ja pisao a ti ovdje izbjegavaš svoju odgovornost i izvrćeš činjenice.Kao prvo, ja tebe nisam vrijeđao, neću te ni sada ( nisam na tvom nivou ) , a poslije ideš na ignore .Ja sam samo ukazao ( one tvoje postove koje je postavio ZZ ) na to kako si u prvom postu 12. 08. 2011.pljuvao po Brodji; tvoj post – citiram " zašto prodati nešto po 59, ako se može prodati recimo po SKORAŠNJIH 7x " !
Četiri dana poslije tvoj post od 16. 08. 2011. ( forumašu KT1R2 ) , citiram " danas prodao i moje, čekam dokup na NIŽIM RAZINAMA KOJE DOLAZE ! Po kojoj cijeni si ti prodao taj dan dionice , koliko daleko od 7x koje si preporučivao ??
Koliko si pun sam sebe dokazuje i činjenica da i pored toga što si sam sebe pokopao, odnosno sam sebe raskrinkao imaš obraza ovdje i dalje pametovati i druge vrijeđati.Eto, nadam se da si uspio shvatiti da moje pisanje nema nikakve veze sa kojekavim grafovima i naučnim pisanjima o investiranju na burzi , nego sa tvojim pisanjem , koje se nikako nemože shvatiti dobronamjernim prema ostalim članovima ovog foruma . Preporučujem da promijeniš nick , jer sa ovim si definitivno dokazao samo to da si druker i sitna duša !

PA,pa [cool] !

Premješteno iz teme: DDJH (Đuro Đaković Holding d.d.)


@ruki

Ja zarađujem hvala dragom Bogu i to mi je najvažnije. Tvoje mišljenje mi uopće nije važno kao i pojedinaca koji če se prepoznati. Igram se s kupi prodaj, baš se igram jer znam, a što ti i pojedinci nikada znati nećete. Za ignore, baš me briga jer nemam namjeru više pisati a poglavito ……..

I very much love INGRA !!

Premješteno iz teme: DDJH (Đuro Đaković Holding d.d.)




@ruki

Svatko ovdje živi na svojoj slavi i svome dobitiku i gubitku. Postavljajući Vam grafove, nisam kriv TUPAVCIMA što ga neznaju raspoznati. Sorry ali mislim da si jedan od njih. Na netu postoji puno literature koje ukazuju hoče li nešto UP ili DOWN, nisam kriv što ti škola malo teže ide ali zapamti 12t kn je nešto. Knjigu u ruke i ući,,, ima i na ruskom ako ti je stran engleski i Hrvartski !!
Zahvalan na ocjeni, jer znam da je udjewljuju oni gore NAREČENI !!

Mrgude , ne pravi se glup i ne pokušavaj druge praviti glupima !Vrlo je jasno o čemu sam ja pisao a ti ovdje izbjegavaš svoju odgovornost i izvrćeš činjenice.Kao prvo, ja tebe nisam vrijeđao, neću te ni sada ( nisam na tvom nivou ) , a poslije ideš na ignore .Ja sam samo ukazao ( one tvoje postove koje je postavio ZZ ) na to kako si u prvom postu 12. 08. 2011.pljuvao po Brodji; tvoj post – citiram " zašto prodati nešto po 59, ako se može prodati recimo po SKORAŠNJIH 7x " !
Četiri dana poslije tvoj post od 16. 08. 2011. ( forumašu KT1R2 ) , citiram " danas prodao i moje, čekam dokup na NIŽIM RAZINAMA KOJE DOLAZE ! Po kojoj cijeni si ti prodao taj dan dionice , koliko daleko od 7x koje si preporučivao ??
Koliko si pun sam sebe dokazuje i činjenica da i pored toga što si sam sebe pokopao, odnosno sam sebe raskrinkao imaš obraza ovdje i dalje pametovati i druge vrijeđati.Eto, nadam se da si uspio shvatiti da moje pisanje nema nikakve veze sa kojekavim grafovima i naučnim pisanjima o investiranju na burzi , nego sa tvojim pisanjem , koje se nikako nemože shvatiti dobronamjernim prema ostalim članovima ovog foruma . Preporučujem da promijeniš nick , jer sa ovim si definitivno dokazao samo to da si druker i sitna duša !

PA,pa [cool] !
[/quote]

Ma stvarno ne moze se vjerovat kako ljudi idu nisko, ignore apsolutno. Svasta.

čestitke DIINAMU na odličnoj igri i još boljem rezultatu!
Bit će fantastično gledati Dinamo u Ligi prvaka ove godine! [thumbsup]

moji postovi na forumu su moje mišljenje, nisu financijski savjeti niti poziv na kupnju/prodaju dionica ili ulaganje u iste

Danas smo dobro i prošli,vani je opet pakao……………srpljenje………..ili lutrija……….SRETNO SVIMA.

peyo

ja sam prije 10 dana objavio 2 clanka,da idemo u dubine tkoje nismo jos vidili:
https://sites.google.com/site/bndanalytics/

dan poslje sutra

MRAČNI SVIJET HRVATSKOG PODUZETNIŠTVA

Ako danas želite primjerice vršiti adaptacije privatnih ili poslovnih prostora, ili još gore
ohrabriti se u izgradnji nove kuće, vikendice ili sličnog, mmorat ćete se priviknuti na
najnovije ponudbene uvjete izvođača- bilo da se radi o manjim izvođačima, obrtnicima ili
krajnje velikoj firmi ..

Tako ćete se iznenaditi , što se omjer rada i usluge, unatrag 2 godine – totalno poremetio.
Kratko rečeno- poduzetnici više novaca trebaju za nabavu materijala- nego što košta njihova
satnica rada.

U prošlosti običan omjer 50:50 ..mogli su sebi obračunati svi. Električari, vodoinstalateri, centralaši,
soboslikari……

Danas – samo opako kvalitetne firme, koje ugrađuju u takav omjer i svoj rejting mogu zaraditi
polovinu od ponude koju plaća investitor.
Najčešći omjer danas je : 70- 30 a i ta manja cijena usluge , veseli mnoge izvođače…još ako se radi
o avansnom plaćanju , sreća je još veća..

Današnji prosječni poduzetnik- NIJE SPREMAN za veće radove. Nema novaca ni za materijal- koji
nitko ne drži na zalihi, dakle, kreditiranje investitora- otpada.
Kako je većina materijala, oruđa i sredstava rada- iz uvoza- izvođači kasni s ugovorenim radovima,
jer čekaju uvoznika, a u međuvremenu se moraju oteti porivu za potrošnjom uplaćenog novca-
koji se na poslovnim računima začas potroši na svakodnevne potrebe firme…..nerijetko,
investitor , u nemilosti i beznadežno čeka cikluse i reanimacije firmi..kako bi dobio uslugu, ili
robu koju je naručio…mnogi je nikada ne dočekaju..

Kad mi je prije par godina ugledna firma za izvođenje radova – predala jamstvo – nisam se mogla
načuditi , njihovom bogatstvu. Uz sve troškove imali su snage osigurati bankarsku garanciju-
koja isto košta..i hipoteke i sl….
Danas , kad bi majstoru rekla- nek mi za izvođenje radova koje moram čekati i do 30 dana-
jamči nečim sličnim- posao bi me u rodno mjesto i proglasio nenormalnom….

Investitoru su na STOTINU MUKA. Moraju kreditirati firme- da kupe materijal- strepiti nad izvođenjem
radova- i moliti Boga, da nakon toga, sve štima – prije nego majstori pobjegnu s gradilišta…

NAJINTERESANTNIJI DIO SLIJEDI..

Kad gotovo sa cjelokupnim unaprijed plaćenim sredstvima , s strepnjom izkreditiraš 99 % cijelog posla,
onda se stručnjaci – DOSJETE – kako se zaštiti i za 1 % posto naplate- koju sebi investitor
ostavlja za reklamacije..

Jednostavno , NE DOĐU DOVRŠITI bitan detalj posla od kojih navodim neke:
– primjer- soboslikari – ne dovrše plafon u jednoj prostoriji
– stolar – ne dovrši završnu ploču na jednom dijelu montiranog namještaja
– staklar- ne završi rukohvate
– keramičar- ne dovrši fugiranje sokla
– električar- ne spoji bojler…. i tako unedogled…

Dakle, protupravna naplata u perfidnom smislu .
Za reklamacije………………..tu…tu.tutuuuuuuuu……. nitko se ne javlja na telefon ………………

Molim , da se prisili u ponudbeni posao – tj u ponude koje izdaju izvođači- obavezna opcije-
1. 5 % ugovorene cijene – za reklamacije .
Time će se izbjeći mnogi konflikti- sudski sporovi…i sl..a investitor će biti bolje zaštićen , čak i u
naobičnijim naruđbama …… koje plaća po ponudama, s punim povjerenjem.

[color=blue][/color][b][/b]...prodajte dionice...-kupite nekretnine!

New Report

Close