BEZ CENZURE – OPĆENITO

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska BEZ CENZURE – OPĆENITO

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.


ima tko kakvu knjigu za preporučit’ ?


http://www.youtube.com/watch?v=1jusGtSO2Ak

[lol] [lol] [lol]

mislim da je ovaj bolji 🙂
http://www.youtube.com/watch?v=U69QQiBmaEg

www.knjigara.com

Premješteno iz teme: LKPC (Luka Ploče d.d.)

Auuuuu…ode Luka Ploče nizbrdo. Petina što je sad ovo…dokle misliš da bi moglo pasti [undecid]

Laži izmišljaju ljubomorni i nesposobni šire ih budale a vjeruju idioti!!!

Premješteno iz teme: LKPC (Luka Ploče d.d.)

@ golube

Nebrine mene pad jer ovdije se radi o zdravoj firmi a kako vidimo, bacaju se i u brodarski business .Kupuju se brodovi za rasute terete pa ako bude trebalo prevozit TRULE PAMIDORE iz tvojih KSST,nema problema.

Nego vidimo da je tu i Dinkec sa svojim AZ MF.Dinkec je mudar ma koliko se to nekima ne sviđalo.Pametan je.
Toliko je pametan da NECE ULAZITI MEĐU TVOJE KUKUMARE I PAMIDORE JE GA JE STRAH DA NE BI DOBIO BAKTERIJU EŠERIHIJA KOLI (EHEC) a prenose je divlje životinje a u tu skupini spadaš i ti ,Golube moj.

http://www.cro-rss.com/article_luka_plo%C4%8De_i_jadroagent_osnivaju_brodarsku_kompaniju__18557003.htm [kiss]

Premješteno iz teme: LKPC (Luka Ploče d.d.)


@ golube

Nebrine mene pad jer ovdije se radi o zdravoj firmi a kako vidimo, bacaju se i u brodarski business .Kupuju se brodovi za rasute terete pa ako bude trebalo prevozit TRULE PAMIDORE iz tvojih KSST,nema problema.

Nego vidimo da je tu i Dinkec sa svojim AZ MF.Dinkec je mudar ma koliko se to nekima ne sviđalo.Pametan je.
Toliko je pametan da NECE ULAZITI MEĐU TVOJE KUKUMARE I PAMIDORE JE GA JE STRAH DA NE BI DOBIO BAKTERIJU EŠERIHIJA KOLI (EHEC) a prenose je divlje životinje a u tu skupini spadaš i ti ,Golube moj.

http://www.cro-rss.com/article_luka_plo%C4%8De_i_jadroagent_osnivaju_brodarsku_kompaniju__18557003.htm [kiss]

Čuo sam za goluba ribu,čuo sam za goluba pticu ali za goluba životinju nisam još čuo [huh]…kaj stvarno ima toga…a kak izgledaju?? Zato ja tebe obožavam petina jer ti sve uvjek najbolje znaš. Od 900 do 1800 ti je samo 100% tako da nema brineš,bit ćeš na nuli za 15stak godina [thumbsup]. To što sad pada to neka te ne brine,to neki bezveznjaković prodaje koji nema tri čiste. Ako ameri riknu a kinezi su već usporili eto nama prometa u Luki Ploče [rolleyes]

Laži izmišljaju ljubomorni i nesposobni šire ih budale a vjeruju idioti!!!

Premješteno iz teme: DLKV (Dalekovod d.d.)


…ha eto…moj glasnogovornik gosn fotije ti je sve objasnio… [rolleyes] [proud] [cool]

Da, hvala…ako je on Vaš glasnogovornik, onda ste Vi možda njegov, imam jedno pitanje, a sumnjam da će mi gosn. Fotije osobno odgovoriti jer su ga i drugi forumaši već pitali pa ništa. Naime, zanima me ta shema s "dinarima", gosn. Fotije sigurno zna da ta valuta odavno nije platežno sredstvo u RH, kao što marke nisu u Njemačkoj, pa ako je naučio da su sada u Njemačkoj (i Europi) "evri", zašto je tako teško dinare preimenovati u kune? Nije da me to nešto posebno smeta, ali svakako je intrigantno, pa molim da mi odgovori tko stigne, ili gđa Bakicaaa, ili gosn. Fotije, unaprijed zahvaljujem! Srdačan pozdrav!

Premješteno iz teme: VLDS (Validus)



a sad u napad… prije 15:59:59…

Zizi daj smanji malo…….taman me krenulo smanjenje ulaza……čekaj da se nakupujem…….pa znaš i sam da je poslije moram dići da bi izlazio
[/quote]

dužan si mi:
– jastoga od cca 1,3 Kg (marinada Dom Perignon)
– škampe pohane ( Perrier-Jouet )
– lignje punjene (Beluga)

Botiljke Festige i Kabola-e plaćam ja… 1 botiljku Chateau Lafite Rothschild-a nek plate Žganec i Šele (a Horvat, Čaćić @ Co. nek uživaju i zbrajaju…)

Premješteno iz teme: VLDS (Validus)


@ZZtop

[lol] ma nema frke
konačni obračun napravićemo u veljači…….računaj na 7 dana punog pansiona……sa ovim jelovnikom…..ali volim ja i janjetinu

Ljudi lakše prebole ako im oduzmete novac nego iluzije.

Premješteno iz teme: VLDS (Validus)



@ZZtop

[lol] ma nema frke
konačni obračun napravićemo u veljači…….računaj na 7 dana punog pansiona……sa ovim jelovnikom…..ali volim ja i janjetinu

ok… polupansion ti sredim uz 60-70% diskont… ručkove i B.T. plaćaš … janjetina (Portugalski kotlet…) može na moj račun…

Premješteno iz teme: VLDS (Validus)


@ZZtop

Dogovoreno

Ljudi lakše prebole ako im oduzmete novac nego iluzije.

Premješteno iz teme: VLDS (Validus)


@Alabama

voucher ti šaljem uskoro… [cool] [thumbsup]

vaše mišljenje oće li se američani dogovorit ???

mi smo ipak zemlja slučaj

Premješteno iz teme: DLKV (Dalekovod d.d.)

Dobije li Hajduk Fulhama ništa od posla u UK. 🙂 Sjetimo se kako su slomili Dudua zbog pobjede Hrvatske nad Engleskom.

New Report

Close