BEZ CENZURE – OPĆENITO

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska BEZ CENZURE – OPĆENITO

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

dakle, u petak je knjiga ‘mjesto zločina hypo alpe adria’ bila cijeli dan na 50 posto popusta, ali ‘mala knjiga koja i dalje pobjeđuje tržište’ i dalje je broj 1 na rang listi publicistike [thumbsup]
ok, kako kaže kineska mudrost, i to će proći, i istina je da su u hrvatskoj sve brojke male, ali lijepo je tri i pol tjedna biti na vrhu [smiley]
da tko ne bi rekao da reklamiram samo malu knjigu, na fotki su knjige do broja 4 [smiley]

www.knjigara.com

Premješteno iz teme: LKPC (Luka Ploče d.d.)



U dokapu sudjelovati kad se zna cijena po kojoj dokap ide. A tu se nezna.A nezna se jer se nesmije znati.A trebalo bi se znati. Radnici traže drugu priliku.Ko će imati snage i hrabrosti odbiti radnike?? A oni imaju popust i na nominalu i to do 30%……brrrrrrr…nešto neugodno miriše [embarass]

Sta se tice radnika istina je da ce radnici sudjelovati ALI samo kao POSTOJECI DIONICARI!!!!!

Da ti to prevedem!
Nema u ovoj dokapitalizaciji nove emisije za radnike zbog toga sta su oni svoje dobili.Dakle,sudjelovat ce SAMO ONI RADNICI KOJI BUDU UPISANI U KNJIGU DIONICARA NA DAN "D" .Da pojasnim.Ako budu htjeli kupiti odeređenu kolicinu po 400 kn kao i svi drugi dionicari. [cool]

Nerazumjem sta ti nije jasno.
[/quote]

PETINA…ajd ti meni još jednom pojasni kako će to biti s radnicima….a kaj morem kad ne kužim od prve [undecid]……bogami ljepo ste spušili do sad a sve sami pametni….1800 na 950. bbrrr…rrrr. rr

Laži izmišljaju ljubomorni i nesposobni šire ih budale a vjeruju idioti!!!

Premješteno iz teme: LKPC (Luka Ploče d.d.)

PETINA, 24.07.2011. u 23:35
@ golubov

PETINA…ajd ti meni još jednom pojasni kako će to biti s radnicima….a kaj morem kad ne kužim od prve


…a šta da ti pojansim kada ni na drugu ,nedaj Bože trecu neceš shvatiti.

p.s.

Vadiš nešto šta je bilo u procesu nagađanja modela dokapa a radnici su dobili po 400 kn i to BEZ TVOJIH 30% NA NOMINALU

Golubov,lagano ODLEPRŠAJ sa teme [kiss]

ZOV PTICA;
Piiijjuuu,piiijjuuuu,piiiijjuuu,Cijuuuu,Cijuuuu,Visliii,Vislllliiii.

Premješteno iz teme: LKPC (Luka Ploče d.d.)

Aha,znači nema veze što si fulao i šefa i stanicu [lol] Imaš obraza i dalje navlačiti na temi a pušika iz dana u dan veća. [cry] [cry]

ps: kad sam ja bio na ovoj temi tebe nisam nigdje vidio…..možda si još bio mali [undecid]

Laži izmišljaju ljubomorni i nesposobni šire ih budale a vjeruju idioti!!!

Premješteno iz teme: LKPC (Luka Ploče d.d.)

PETINA, 24.07.2011. u 23:36
golubv
kad sam ja bio na ovoj temi tebe nisam nigdje vidio…..možda si još bio mali

Toliko o tvojoj inteligenciji i matematici, jer po tebi TI SI PRIJE MENE NA OVOM FORUMU [kiss]
Kao sta sam i rekao, nebi ti shvatio niti za 10 MJESECI A UPRAVO SAM TOLIKO VISE NA OVOM FORUMU OD TEBE.

p.s. mala razlika od skoro godinu dana.

Premješteno iz teme: LKPC (Luka Ploče d.d.)

Tema,petina..napisao sam "na temi"….znaš petina , jedno ti je cijeli forum a drugo je jedna tema ili topic….razlika je drastična,tema je mali dio foruma…ali nema smisla. Znam ja da ti je teško zbog izgubljenih nofčeka na LKPC ali ko ti je kriv??

Ova velika slova ….vidim da te hvata lagani nervozitet [lol] [kiss] …to nije dobro,nije burza za labilne

Laži izmišljaju ljubomorni i nesposobni šire ih budale a vjeruju idioti!!!

Premješteno iz teme: LKPC (Luka Ploče d.d.)


Tema,petina..napisao sam "na temi"….znaš petina , jedno ti je cijeli forum a drugo je jedna tema ili topic….razlika je drastična,tema je mali dio foruma…ali nema smisla. Znam ja da ti je teško zbog izgubljenih nofčeka na LKPC ali ko ti je kriv??

Ova velika slova ….vidim da te hvata lagani nervozitet [lol] [kiss] …to nije dobro,nije burza za labilne

Posljednji put si na ovoj temi bio u 2 mjesecu.Drži se PAMIDORA (KSST) i i duvana ( HRDH)

Sobzirom da su PAMIDORI u debelom minusu MALA PREPORUKA TJ.RECEPT:

Uzmi osušeni pamidor (KSST) i zamotaj ga u list duhana(HRDH) i lagano ČIBUŠI (puši) samo nemoj jako povlaciti da ti OČI NE ISKOČE [shocked] a LKPC pusti da ide svojim tokom.

Premješteno iz teme: LKPC (Luka Ploče d.d.)



Tema,petina..napisao sam "na temi"….znaš petina , jedno ti je cijeli forum a drugo je jedna tema ili topic….razlika je drastična,tema je mali dio foruma…ali nema smisla. Znam ja da ti je teško zbog izgubljenih nofčeka na LKPC ali ko ti je kriv??

Ova velika slova ….vidim da te hvata lagani nervozitet [lol] [kiss] …to nije dobro,nije burza za labilne

Posljednji put si na ovoj temi bio u 2 mjesecu.Drži se PAMIDORA (KSST) i i duvana ( HRDH)

Sobzirom da su PAMIDORI u debelom minusu MALA PREPORUKA TJ.RECEPT:

Uzmi osušeni pamidor (KSST) i zamotaj ga u list duhana(HRDH) i lagano ČIBUŠI (puši) samo nemoj jako povlaciti da ti OČI NE ISKOČE [shocked] a LKPC pusti da ide svojim tokom.
[/quote]

E moj petina ,ti si izgubljen u vremenu i prostoru. Ja da čućim u staklenicima po vim vručinama!? Davno sam ja to prodao spejderu i kompaniji. Gubiš se ti meni malo od kad je lkpc riknula 50% [undecid]. Gle…nije smak svijeta….sad će lkpc malo još pasti …pa će onda polako pripreme za drugi dokap…pa treći…pa će onda radničke na rasprodaju. To ti je pet godina. Negdje u međuvremenu će nas pokositi prava kriza,ova je mala beba….eto nije da nema perspektive u LKPC [thumbsup]

Laži izmišljaju ljubomorni i nesposobni šire ih budale a vjeruju idioti!!!

http://www.vecernji.hr/biznis/skandal-na-zagrebackoj-burzi-ne-znaju-ni-tablicu-mnozenja-clanak-313132

ima tko kakvu knjigu za preporučit’ ?

Barona za moderatora a šefa za direktora ... moji postovi nisu nagovor na kupnju ili prodaju vrijednosnica

http://www.youtube.com/watch?v=1jusGtSO2Ak

[lol] [lol] [lol]

Laži izmišljaju ljubomorni i nesposobni šire ih budale a vjeruju idioti!!!

Premješteno iz teme: HRDH (Hrvatski Duhani)


….

Pitajte dečke na INDG jesu li dočekali ponudu , il na TNSA, il LRH ..

…..

Plejboj, kako te nije sramota uspoređivati ADRS sa ovim koje si ti naveo?

Imam ADPL, ARNT, DLKV, HRDH, RIVP, SLRS, SUKC, TKPR, ULPL, VART Ovo nije savjet niti nagovor ni na kakvu akciju na tržištu kapitala.

New Report

Close