BEZ CENZURE – OPĆENITO

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska BEZ CENZURE – OPĆENITO

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

Premješteno iz teme: DDJH (Đuro Đaković Holding d.d.)

Meni nije jasno, kako Vas više nije stid i sram plesač i dr. koje ne želim niti spominjati. Pa dojadili ste Bogu i vragu više s svojim 40 i 50 kn. To je prošlost, zaboravite to. Netko je jućer rekao Mrgud ušao na vrhu u ĐĐ, nije ušao na vrhu, izašao na vrhu s dobrom dobiti, ušao ponovno na 69,xx kn, misli Mrgud izgubio, nije sinko, Mrgud opet u dobiti a Vi pojedinci izračunajte kako. Znam, da je za pojedince drukere to špansko selo, ali kao i ja olovku u ruke, dužina x visina x širina i evo šljunak stigao.. Ja opet u PLUSU…ćudno !!
LP svim imaocima dionica DDJH a ostale n…m jer su mi se popeli na vrh glave s glupostima. [angry]

I very much love INGRA !!

i dalje broj 1 🙂
to jest, što to zapravo rade multinacionalke…
http://www.youtube.com/watch?v=1jusGtSO2Ak

www.knjigara.com


James, kad me ti ovak zoveš na dejt a znaš da to nije portal za – nađimo se udvoje do groba-, to je isto ko da me zoveš na kupnju propale dionice…Pa, kaj tak očajno djelujem , kaj misliš da mi to treba..?
Organizirajte nešto kulturno. Ipak, smo preživjeli najveću krizu u povijesti Zagrebačke burze..
Red bi bio da se rukujemo ko kolege …
Ovo nije portal za zahebanciju , makar se to mnogima čini..tu se vrti lova, zarađuje, propada,
dobivaju čirevi na želucu, raspadaju brakovi zbog izgubljenog novca, partneri – poslovni- privatni-
proživljavaju frustracije zbog rasta kamata, oduzimanja nekretnina, ovrha..i sl…
Ovdje se stvara novac i gubi svaki interes za privatnost…u onom smislu, u kojem si mislio na dejt..
Ovo je dvoboj, utrka, borba za dobit, svaka ljubav osim prema dionicama je isključena…
Malo zafrkancije i simpatije, i …..preokret na burzi , i već smo si smrtni neprijatelji i rivali…
Tako mora biti….
Za ovo drugo , dok se dogovorite….već će se i burza oporaviti..


sudeći po onome što ste pisali vi ste kupili dosta loših dionica, pa ne vidim zašto je sad odjedanput problem otić na date s jamesom. evo možete za promjenu i profitirati ako james bude častio [smiley]. smatrajte to uspješnim daytradeom. Za razliku od građevinara, možete ga se riješiti u istom danu sa dobiti

https://childhealthsafety.wordpress.com/2012/03/14/government-experts-cover-up-vaccine-hazards/



Danas je sretan dan! Moja kćer je diplomirala i postala ljekarnik-magistar farmacije.Pozdrav.

Čestitam od srca! Mora biti da je to predivan osjećaj za svaku majku! Ja se još uvijek borim sa sinovljevom osnovnom školom…i gubim živce više nego na burzi… [lol]
[/quote]
draga gospođo/ice, ako vam osnovna škola predstavlja problem, možda i nije baš najbolja ideja ulagati na burzi

https://childhealthsafety.wordpress.com/2012/03/14/government-experts-cover-up-vaccine-hazards/


i dalje broj 1 🙂
to jest, što to zapravo rade multinacionalke…
http://www.youtube.com/watch?v=1jusGtSO2Ak

ono, kao.. Ukrajinke u Bosni?

https://childhealthsafety.wordpress.com/2012/03/14/government-experts-cover-up-vaccine-hazards/




Danas je sretan dan! Moja kćer je diplomirala i postala ljekarnik-magistar farmacije.Pozdrav.

Čestitam od srca! Mora biti da je to predivan osjećaj za svaku majku! Ja se još uvijek borim sa sinovljevom osnovnom školom…i gubim živce više nego na burzi… [lol]
[/quote]
draga gospođo/ice, ako vam osnovna škola predstavlja problem, možda i nije baš najbolja ideja ulagati na burzi
[/quote]

Kakve veze ima ulaganje na burzi s tim da se moram svakodnevno boriti s djetetom da izvrši svoje obveze??? Po Vašem komentaru mogu samo zaključiti da (ukoliko imate dijete) o njegovim školskim obvezama brine netko drugi…ili su Vam djeca jako davno išla u školu pa se više ne sjećate…

uvijek je dobar znak ako dijete ne želi izvršavati školske obaveze. potvrda psihofizičkog zdravlja i vitalnosti [thumbsup]

pripazite samo na politički odgoj Mao Tse Tunga koji sad uvode

https://childhealthsafety.wordpress.com/2012/03/14/government-experts-cover-up-vaccine-hazards/


Premješteno iz teme: DDJH (Đuro Đaković Holding d.d.)

Meni nije jasno, kako Vas više nije stid i sram plesač i dr. koje ne želim niti spominjati. Pa dojadili ste Bogu i vragu više s svojim 40 i 50 kn. To je prošlost, zaboravite to. Netko je jućer rekao Mrgud ušao na vrhu u ĐĐ, nije ušao na vrhu, izašao na vrhu s dobrom dobiti, ušao ponovno na 69,xx kn, misli Mrgud izgubio, nije sinko, Mrgud opet u dobiti a Vi pojedinci izračunajte kako. Znam, da je za pojedince drukere to špansko selo, ali kao i ja olovku u ruke, dužina x visina x širina i evo šljunak stigao.. Ja opet u PLUSU…ćudno !!
LP svim imaocima dionica DDJH a ostale n…m jer su mi se popeli na vrh glave s glupostima. [angry]


To je neka nova matematika kupiš po 69 dionica padne na 63 a ti u dobiti [lol] [lol] [lol] [lol] [lol]

RBA FOND IZGUBLJEN U VREMENU I PROSTORU BIJEŽITI IZ OVOGA FONDA IZABERITE AZ FOND ZA VAŠU BOLJU BUDUĆNOST I SIGURNU MIROVINU

U stresnim trenucima, čuvajmo djecu …

…..Opet su ti pale dionice, pa se dereš na mene..? Ja sam ti kriv.?- prije godinu-dvije, ovako bi se moj
sin -teenager,postavio na moje zahtjeve za obavezama…
Ovisno o godinama, razumljjivo, naša djeca itekako osjećaju naše probleme, angzioznost i strah od
budućnosti, zbog odgovornosti koju nosimo kao roditelji, tj.građani.Koliko je dublji naš ego, i naši ciljevi viši, to je strepnja više prisutna u našem ponašanju prema okolini, a reflektira se i na nas same u vidu psihosomatskih bolesti organizma, a svatko zna, gdje ga lupi najjače…
Zato , u trenucima besparice, velike potrebe za novčanim izdacima, stresa na poslu , na burzi i
u privatnom životu…čuvajmo našu djecu, jer nisu kriva…Franak je razorio brakove, kamate su
osiromašile naša primanja, krediti su naše teme razgovora, a burza -naš svakodnevni život.
Mediji nisu sposobni utjecati na probleme i rješavanje problema u obitelji, škola je mjesto štrajkova, nezadovoljstva, ulica i kafići su sastajališta i okolina u kojoj odrasta većina..
Ciljevi i zadaci ove države trebali bi biti pomoć obitelji, da smogne snage u ispunjenju svoje uloge,
odgoja djece u mirnom zajedništvu uz temeljne materijalne uvjete.

[color=blue][/color][b][/b]...prodajte dionice...-kupite nekretnine!

Danas je u firmu došla obavijest o izmijenjenim kamatama za okvirni kredit .
Kamatu je HYPO-ALPE-ADRIA BANK- povećala sa 8.5 na 9 % godišnje…….. !!!

[color=blue][/color][b][/b]...prodajte dionice...-kupite nekretnine!

Slažem se da djecu moramo poštedjeti…bar koliko je to moguće…U školama se njeguje prosječnost, a guše kreativnost i kritičko razmišljanje. Ona djeca koja su naviknuta slobodno izraziti svoje mišljenje zato imaju probleme s nastavnicima koji samo žele da se njihov autoritet nikad ne preispituje…Ista stvar događa se i na društveno-političkoj razini, državni moćnici žele poslušne glasače….Recept za toje antički: red kruha, red igara…Bilo bi zanimljivo u tom kontekstu promatrati i ove igre na burzi…

[cool]

eto, miami i judita su se identificirale izvan svake razumne sumnje.

ne postoji portal gdje ne pisu takvi profesionalno zabrinuti.. profesionalci

https://childhealthsafety.wordpress.com/2012/03/14/government-experts-cover-up-vaccine-hazards/

New Report

Close