BEZ CENZURE – OPĆENITO

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska BEZ CENZURE – OPĆENITO

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

James, kad me ti ovak zoveš na dejt a znaš da to nije portal za – nađimo se udvoje do groba-, to je isto ko da me zoveš na kupnju propale dionice…Pa, kaj tak očajno djelujem , kaj misliš da mi to treba..?
Organizirajte nešto kulturno. Ipak, smo preživjeli najveću krizu u povijesti Zagrebačke burze..
Red bi bio da se rukujemo ko kolege …
Ovo nije portal za zahebanciju , makar se to mnogima čini..tu se vrti lova, zarađuje, propada,
dobivaju čirevi na želucu, raspadaju brakovi zbog izgubljenog novca, partneri – poslovni- privatni-
proživljavaju frustracije zbog rasta kamata, oduzimanja nekretnina, ovrha..i sl…
Ovdje se stvara novac i gubi svaki interes za privatnost…u onom smislu, u kojem si mislio na dejt..
Ovo je dvoboj, utrka, borba za dobit, svaka ljubav osim prema dionicama je isključena…
Malo zafrkancije i simpatije, i …..preokret na burzi , i već smo si smrtni neprijatelji i rivali…
Tako mora biti….
Za ovo drugo , dok se dogovorite….već će se i burza oporaviti..

[color=blue][/color][b][/b]...prodajte dionice...-kupite nekretnine!

da si me poslušala ijednom dosad imala bi se čime pohvalit kolegicama na poslu, a portfelj bi ti imo jednu znamenku više. al nećeš ti, oće druge tri. [kiss]

Premješteno iz teme: Tehnička Analiza – grafovi, savjeti i analize

nadam se da me moderatori neće obrisati:
danas sam popodne uz kavu listao 24 sata, i u nekoj rubrici Draga Vedrana (ili tako nešto) jedna se gospođa žali dajoj je muž dosadan, da po cijele dane radi, a vikendom gleda tv i proučava nekakve grafove, i da bi ga najradije ostavila i još bla bla.

jedini grafovi koji se vikendom mogu proučavati, poznato je, su grafovi TA, da taj nesretnik čija se supruga javno jada nije neko od nas s foruma poslovnog [huh]

James, sad nije vrijeme za privatna opravdanja, ali u vrijeme poziva na prodaju građevinara i
brodara- radila sam na otklanjanju višemilijunske štete u firmi o kojoj se brinem, i svaki moj
atom snage ,pameti i živaca bio je usmjeren na to…
Šteta od trenutnog- 1-3- godišnjeg pada građevinski dionica u visini od 20-40-% i pada brodarskih dionica od kojih imam samo jednu ATPL činila mi se kao banalni problem
u odnosu na onaj koji sam rješavala pred sobom…otom -potom jednom drugom prilikom…
Pozdrav James i svako dobro.

[color=blue][/color][b][/b]...prodajte dionice...-kupite nekretnine!


James, sad nije vrijeme za privatna opravdanja, ali u vrijeme poziva na prodaju građevinara i
brodara- radila sam na otklanjanju višemilijunske štete u firmi o kojoj se brinem, i svaki moj
atom snage ,pameti i živaca bio je usmjeren na to…
Šteta od trenutnog- 1-3- godišnjeg pada građevinski dionica u visini od 20-40-% i pada brodarskih dionica od kojih imam samo jednu ATPL činila mi se kao banalni problem
u odnosu na onaj koji sam rješavala pred sobom…otom -potom jednom drugom prilikom…
Pozdrav James i svako dobro.

Koji zaključak na kraju se nameće ovako od prve ?


Premješteno iz teme: Tehnička Analiza – grafovi, savjeti i analize

nadam se da me moderatori neće obrisati:
danas sam popodne uz kavu listao 24 sata, i u nekoj rubrici Draga Vedrana (ili tako nešto) jedna se gospođa žali dajoj je muž dosadan, da po cijele dane radi, a vikendom gleda tv i proučava nekakve grafove, i da bi ga najradije ostavila i još bla bla.

jedini grafovi koji se vikendom mogu proučavati, poznato je, su grafovi TA, da taj nesretnik čija se supruga javno jada nije neko od nas s foruma poslovnog [huh]

Ha, ha, ha, poznato mi je to s buljenjem u grafove…Moj savjet toj ženi je da se i ona uključi na poslovni i počne proučavati dionice…to sam ja napravila…. [shocked]

Danas je sretan dan! Moja kćer je diplomirala i postala ljekarnik-magistar farmacije.Pozdrav.

[color=blue][/color][b][/b]...prodajte dionice...-kupite nekretnine!

@miami

Neka joj je sa srećom, samo nemoj je učiti trgovati na burzi, i život će joj biti lijep.

RBA FOND IZGUBLJEN U VREMENU I PROSTORU BIJEŽITI IZ OVOGA FONDA IZABERITE AZ FOND ZA VAŠU BOLJU BUDUĆNOST I SIGURNU MIROVINU

Upitnik9, molim te ,saslušaj me. Sve se na burzi može fantastično brzo oporaviti. Tako brzo,
da ćete se čuditi…
Izdržati..tko može. I počnite otvarati nove poslove koji će Vam pomoći da prebrodite vrijeme
čekanja oporavka dionica..
Kako sam ja to, posložila, napisati ću..Prva djelatnost počinje radom oko 15.08.2011. a druga
početkom 2013. Za sada u njih ulažem novac i pripremam posao .
Život je lijep i uz burzu… samo kad previše ne očekuješ na brzinu.

[color=blue][/color][b][/b]...prodajte dionice...-kupite nekretnine!


Danas je sretan dan! Moja kćer je diplomirala i postala ljekarnik-magistar farmacije.Pozdrav.

Čestitam od srca! Mora biti da je to predivan osjećaj za svaku majku! Ja se još uvijek borim sa sinovljevom osnovnom školom…i gubim živce više nego na burzi… [lol]


Danas je sretan dan! Moja kćer je diplomirala i postala ljekarnik-magistar farmacije.Pozdrav.

oho, ima tu šta za mene teta? [smiley]



Danas je sretan dan! Moja kćer je diplomirala i postala ljekarnik-magistar farmacije.Pozdrav.

oho, ima tu šta za mene teta? [smiley]
[/quote]

normabel [wink]

New Report

Close