BEZ CENZURE – OPĆENITO

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska BEZ CENZURE – OPĆENITO

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

Premješteno iz teme: LKPC (Luka Ploče d.d.)


@bisakovi

ni jednu laž niste porekli jer ste razotkriveni. to što niste u stanju razumjeti napisano zove se disleksija i da ne nabrajam dalje. što se tiče akademskog obrazovanja imam dva fakulteta. da napomenem i iq 147. a to što imate potrebu vrijeđati zove se kučni (ne)odgoj. moj avatar je moja slika. sve se da provjeriti. vi se kao i većina skrivate. znamo tko se skriva. kukavice i lažovi.

da podsjetimo na laži.
1) cijena dokapa nije1200 već raspon 800-1200
2)danas nitko neće kupiti po 1000 kn

koncentrirajte se na odgovore umjesto da vrijeđate.
ili možda u nedostatku odgovora vrijeđanje jedino ostaje

lp

livin' from hand to poor mouth you an' me an' my secret south

Premješteno iz teme: LKPC (Luka Ploče d.d.)


@rita

Smirite se .
Vaš način pisanja odaje definitivno polupismenost i "bujnu maštu".
No to je očito obrambeni mehanizam.
Ispod moga nivoa je nastaviti raspravu s vama.Stoga nastavite svađu sam sa sobom i svojim
gubicima i promašajima.


http://www.24sata.hr/nik-titanik/dnevni/1682

[lol]

Mašio si temu…, ali hahahahahahahah….. [lol] [lol] [lol] [lol] [lol]

Premješteno iz teme: Komentari trgovanja na hrvatskom tržištu kapitala


Kako da maknem ovu reklamu Volksbanke sa stranica poslovnog????

https://addons.mozilla.org/en-US/firefox/addon/adblock-plus/ ako koristiš firefox…

http://my.opera.com/Lex1/blog/adblock-for-opera-analogue-of-adblock-plus-element-hiding-helper ako koristiš operu,

https://chrome.google.com/webstore/detail/gighmmpiobklfepjocnamgkkbiglidom ako koristiš chrome…

uklanja večinu reklama, a ako kojim slučajem ne uklanja desnim klikom miša dodaš na blokiranje…., prekrasno….

Premješteno iz teme: Komentari trgovanja na hrvatskom tržištu kapitala


Kako da maknem ovu idiotsku reklamu Volksbanke sa stranica poslovnog????

Ne kužim zašto je prethodni post moderiran…., ajd da oprobam link…. blokiranje reklama za firefox….

https://addons.mozilla.org/en-US/firefox/addon/adblock-plus/

Premješteno iz teme: Komentari trgovanja na hrvatskom tržištu kapitala



Kako da maknem ovu reklamu Volksbanke sa stranica poslovnog????

https://addons.mozilla.org/en-US/firefox/addon/adblock-plus/ ako koristiš firefox…

http://my.opera.com/Lex1/blog/adblock-for-opera-analogue-of-adblock-plus-element-hiding-helper ako koristiš operu,

https://chrome.google.com/webstore/detail/gighmmpiobklfepjocnamgkkbiglidom ako koristiš chrome…

uklanja večinu reklama, a ako kojim slučajem ne uklanja desnim klikom miša dodaš na blokiranje…., prekrasno….
[/quote]

U firefoxu nije niti potrebno mudrovati desnim klikom na reklamu pogotovo ako je "flash" reklama, iznad svake se pojavi (ukoliko ih već ne uklanja) mogućnost isključivanja…. i baj baj reklame…


Premješteno iz teme: KSST (Kaštelanski staklenici d.d.)


Neka, neka, meni je drago da si ti tu, zabrinuo bi se da mi odma ne odgovoriš! Hahah! Ipak, nisam lud da prodajem po 2500 kn, pa ja sam ipak to plaćao 620 kuna, hahaha!

Dokaži [pray]
[/quote]

To već ne mora dokazivati, očito je po njegovim objavama ovdje kada je pisao , a vidi se i da nije od onih koji samo pišu već i da pazari u isto vrijeme..

Spajder zna izvaliti ponekad pretjerano nešto u smislu samohvale, ali da je zabo dio PICTETa po 620 kn mogao bih se okladiti u 5000 eura s bilo kime … Teško da bi inače ovdje pisao mjesecima, a ako je ikada kupovao tada je započeo kupnju ..

Da sada ne izlazi sa 400 % zarade je manje jasno, ali realno – s obzirom na nedavne okolnosti – objavu natječaja pri 7000, nije ni čudno.

Ni ja ne bi prodavao jer ipak je od 620 kn do 2500 zarada veća samo u postotku od one od 2500 do recimo 5000 kn koliko većina forumaša očekuje.

Ono što će biti zanimljivo je tijek rasta/pada cijene nakon privatizacije. Realno je za očekivati da će budući vlasnik dizati vrijednost zemlje – dakle kompanije, i da će cijena nakon što se 95 % dioničara istine na javnoj ponudi dalje rasti …

Zato kažem, KSST samo djeluje kao špekulantska igra, ali nakon te igre mogla bi postati punopravna "članica" svijeta burzovnih ulaganja . Tko zna koji će biznis tamo uslijediti , na koji način, i s kojim petogodišnjim planom [wink]

Objektivno gledajući , da je trebala potonuti čak i ispod nominale to bi se već desilo. Slijedeći mogući pad ove dionice je tek u slučaju da se Vlada doista pokaže potpuno nesposobnom za upravljanje državnom imovinom čak i pred same izbore kada im je novac od zemlje KSST prijeko potreban.

Osobno, ne vjerujem u taj scenarij, iako povijest pokazuje da je moguć [cool]

Kressho

Nego kolega PLEJBOJ jel Vam ponestaje CASHA????
Sve mi se čini kad završi Vaše pumpanje da će ovo splasnuti kao *****.

GOLUB i SMART - od 1milje kuna do bicikle jer KSST-R-A padaju ko klada! A mora zaorati tek ka 250-350kn!!!

Premješteno iz teme: DLKV (Dalekovod d.d.)

Darac koliko ti imas godina i o kud si? Mislim da si iz dalmatinske zagore ali godine ne mogu prokuzit. Moze i na PM

..stoga sam danas ponosan čovjek jer sve što sam izgradio danas sam svojim potpisom predao hrvatskoj državi...

evo kolege što nas čeka u obećanoj EU:

To je ta sloboda?
U Europi nema mjesta za sirotinju i neuke

Pojedine članice Europske unije već neko vrijeme dižu zidove oko sebe i klize udesno, a njihove državne politike žele uvesti zakone koji se kose sa samom svrhom Europske unije. Sve manje je država koje imaju otvorena vrata za sirotinju i neobrazovane koji dolaze s istoka Europe.
Nizozemska bi se mogla naći u "svađi" s Europskom unijom nakon prijetnje kako će svi Poljaci, a i ostali doseljenici iz zemalja istočne Europe, biti deportirani ukoliko ne nađu posao. Uz prijetnju deportacijom prijedlog vlade je kako bi svima koji ne govore nizozemski trebala biti uskraćena prava, javlja Telegraph.

Iz Bruxellesa se boje kako bi se i druge članice EU mogle povesti tim primjerom iako bi to bilo direktno kršenje zakona EU. Podsjetimo, i francuski je predsjednik Nicolas Sarkozy bio na tom tragu kada je kazao da "imigranti moraju postati Francuzi" u njegovoj zemlji. Svojim izjavama zabrinutost je izazvala i kancelarka Angela Merkel kada je dijagnosticirala propast multikulturalizma u Njemačkoj….

VIŠA CIJENA USLUGE ZA ORTOPEDSKA POMAGALA

Poznata je javna činjenica da je cijena USLUGE koju plaća HZZO- za lijekove i ortopedska pomagala-
živa bijeda – i da nema veledrogerija i proizvođača, koji daruju rabate , naturalne rabate i cassa sconta
za plaćanje u roku od 1-180 dana – svi bi u farmaceutskom sektoru pokrepali – ko ribe na suhom, jer
ne bi imali ,niti za telefone od cijena usluga koje škrto ali redovito plaća HZZO.,…a kamoli za drugo…
Lijekovi još kako tako. Proizvođači – i dobavljači nekako sponzoriraju HZZO – sa rabatima, ali,
ortopedska pomagala su kritična.
U ljekarnama i veledrogerijama se nitko neće natezati sa pelenama za inkontinenciju, lancetama,
kompresama…i ostalim potrepštinama za pacijente – za tu mizernu cijenu koju plaća HZZO.
Zbog toga , ljekarnici jednostavno pošalju pacijente – DALJE….. nek se snađu sa tim artiklima, u
. – drugoj najbližoj ljekarni…..
Sutra , će oko toga H U P organizirati sastanak poslodavaca koji izravno trpe zbog slabe cijene
usluga i preniskih cijena LICITIRANIH ORTOPEDSKIH POMAGALA..
Naravno, HZZO- bi htio i ovce i novce…i nisku cijenu pomagala , najduže moguće rokove plaćanja,
i nikakvu cijenu usluga…Proizvođači i dobavljači , takvom listom cijena, tako dugim rokovima plaćanja – imaju direktnu omču oko vrata i stoje kraj vode….
U takvim uvjetima, nije moguće dati ljekarnama JOŠ I RABATE!?
Ako nema rabata- nema pomagala… jer za tu cijenu usluge…. neće se magistri i tehničari , i veledrogeristi s dostavom , natezati s pomagalima..

Neki dan u trgovini-OPET KATASTROFALNO VISOKE CIJENE HRANE…. opet su trgovci digli cijene..

A lijekovi i ortopedska pomagala – zabetonirani s takvom uslugom…!!!
Ne ide to ljudi, shvatite …….

[color=blue][/color][b][/b]...prodajte dionice...-kupite nekretnine!

Premješteno iz teme: TUHO (Turisthotel d.d.)

Kaj je dečki…nikak nemrete prodati ovo zlato zvano TUHO-R-A pa ste se upisali na tečaj magije [lol] Magija iz male knjige djeluje 100%. Pisac se već kupa na najboljim plažama svijeta.

Laži izmišljaju ljubomorni i nesposobni šire ih budale a vjeruju idioti!!!

New Report

Close