BEZ CENZURE – OPĆENITO

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska BEZ CENZURE – OPĆENITO

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

ovaj EURO će propast prije nego mi uđemo u EU! [thumbsup]

Došlo je do toga da euro spašavaju – reklamama?!
Podrška zajedničkoj europskoj valuti više neće biti isključivo monetarna, zahvaljujući sveobuhvatnoj reklamnoj kampanji koju ovog tjedna pokreće 50 najvećih kompanija Njemačke i Francuske.

Naime, oko 50 direktora najvećih kompanija iz Njemačke i Francuske u utorak će na stranicama francuskih i njemačkih dnevnih listova plaćenim reklamama pozvati na podršku euru, prenosi agencija Tanjug.

Vodeći svjetski ekonomist
Predvidio globalnu krizu, a sad urušavanje eurozone..Među sudionicima ovog reklamnog projekta su predsjednik ThyssenKruppa Gerhard Cromme, direktor Siemensa Peter Löscher, direktor Daimlera Dieter Zetsche itd…

"Apeliramo na političare da poduzmu sve što mogu kako bi osigurali stabilnost i konkurentnost europske valute. Ona je osnova budućeg blagostanja Europe", ističe se u nacrtu teksta reklame za spas eura, u kojoj se zajedničku valutu naziva "pokretačem u otvaranju novih radnih mjesta i garancijom blagostanja Europljana".

Također, u kampanji se napominje da dužnička kriza "prijeti uništenjem svega što je stvoreno", zbog čega je neophodna što hitnija pomoć zemljama koje su već upale u dužničku zamku.

"Cijena povratka u stabilno financijsko stanje je visoka, ali Europska unija i naša zajednička valuta bez dvoumljenja zaslužuje takva ulaganja", poručuju direktori u reklamnoj kampanji, koja završava u patetičnom tonu: "Euro je simbol današnje Europe. Njegova propast imat će kobne posljedice za kontinent".

Agencija Tanjug piše i da analitičari ne pamte neke primjere kada su poduzetnici organizirano reklamirali neku valutu, ali smatraju da će efekti takve akcije biti ograničeni.

[rolleyes] [bye]

Hrvatska ulazi u EU glasovima 30% biračkog tijela. 70% birača nije dalo svoj glas za ulazak u EU!

Dubli daje Vam VOUCHER za 500 USD

Idi na link:

http://eu.dubli.com/8335368/teu448075

Kliknite REGISTRACIJA (ispuni za registraciju).

Registracijom prema uputama u tri koraka će vam dati pristup VIP članstvo za
19,95 €, kojeg platite kreditnom karticom.

Zatim kupiti dodatnih na isti način u 10 žetona za 6,00 €, na
na sljedeći način:

Idi na

– X Pres
– Krediti i Packeges
– klikni na kupnju 10 žetona za 6,00 €

Uz to ćete dobiti na Vaš e-mail voucher za 500,00 dolara.

Kopiraj broj bona (copy paste) i slijedite upute koje ste
primili na svoj mail te odaberite jednu od 7.000 hotela u kojima želite iskoristiti
popust. Ako je cijena viša onda će se 500 USD automatski odbiti.

Radi – ja sam testiran kod kuće i na seminarima.

Sa time pripada vam i besplatan mastercard. Upute su na 2533 stranici – foruma BEZ CENZURE.

Naknadno dati ću instrukcije, kako ćete i vi pozvati svoje prijatelje tem im moći pokloniti 500 dolara (i sami nešto zaraditi)

Tko vam želi – želi raditi. dalje i zaista dobiti
proširiti
(stjecanje novih članova + uplata većg paketa) onda ne bi trebali odabrati VIP paketa, nego kontakirajte sa mnom preko PM.
Prije toga pogledajte webinar u živo na linku:

http://www.hotconference.com/conference,90097589

SMRTONOSNE BAKTERIJE …

Objavom članka o nađenim smrtonosnim bakterijama u mašinama za pranje suđa, došla sam u veliku dilemu. Čak u 60 % mašina…znači, garant je u mojoj ta bakterija..
Režem salatu, biram, koje je povrće najmanje smrtonosno i koje nosi moguće bakterije opasne
po život…ja sam pogrešnim odabirom potencijalni ubojica u kuhinji …posrednik u stvaranju, prenošenju i
množenju opasnih bakterija..
šta da radim…da natjeram familiju da idu na potok prati suđe ko nekad ….?
Ima li kakvih vijesti oko toga ….kako ćemo uništiti te bakterije ?

[color=blue][/color][b][/b]...prodajte dionice...-kupite nekretnine!

[rolleyes] Pozdrav svim forumašicama i forumašima .

Premješteno iz teme: LKPC (Luka Ploče d.d.)

rita, 27.06.2011. u 14:12
Cijena na burzi je 1077 a vi ćete prevarantima iz LKPC koji su nas opljačkali platiti 1200 kn ?

ako je tebe netko opljačkao imaš sud pa se tuži. ja ću sa svojim parama raditi što me volja. i sa svojim životom radim što me volja. zar bi ja dok ulažem na tržište trebao razmišljati i o tebi???
daj se umij hladnom vodom i razmisli što pišeš. svi igramo svoju igru. u zadnje vrijeme tvrdiš kako imš lkpc u portfelju??? zašto je ne prodaš ako znaš da je ovo prenapuhano.

moj zaključak je da si ti unajmljen od strane nekoga da ovdje ponavljaš mantre. jer upravo to radiš. svaki tvoj post je isti. ljudi se ne ponavljaju ukoliko ne mantraju.

i još nešto. taj tvoj avatar pošto je u maloj rezoluciji izgleda na glavu magarca. krila su uši, koljevka je nos. nemojte mi reći i vi drugi da to ne vidite. vrlo simbolično.

lp

livin' from hand to poor mouth you an' me an' my secret south

Premješteno iz teme: LKPC (Luka Ploče d.d.)

@ gospođo rita ,

sa svojim parama radi što te je volja .
I sa svojim životom radi šta te je volja .
I dok ulažeš nemoj razmišljati o meni .

Još uvijek imam onu tvoju prostačku poruku poruku koju si mi poslala privatno .
I opet me vređaš .
Vidim da ti nedostaje kućnog odgoja .
Iako se ne slažem sa tvojim stavovima nisam te nikad vređao niti sam prostački i brezobrazno komentirao tvoje postaove .

.

Premješteno iz teme: LKPC (Luka Ploče d.d.)

rita, 27.06.2011. u 14:13
Još uvijek imam onu tvoju prostačku poruku poruku koju si mi poslala privatno .

ajde fino tu prostačku poruku copy pasta-j ovdje…ali naravo prvo paste-aj onu koju si ti prvo poslao meni. ustvari koliko se sjećam ja sam ti samo rekao da mi privatno ne šalješ ništa i iza toga i stojim. točno znam tvoj profil ljudi…poslujem sa takvima svaki dan(rangovno su ispod mene) i uredno ih i sam plaćam za takve poslove koje i ti obavljaš u nečije ime. iako bih i sam mogao obaviti to gadi mi se pa rađe izdvojim nešto sitniša za ljude koji nemaju svoje ja i kojima to nije problem.

i čime sam te to UVREDIO???

btw i tamo sam ti napisao da sam muško što se i vidi iz mog avatara-na njemu je moja slika. ja se u živote ne skrivam za razliku od tebe(rita je ime moje kćeri). zašto me i dalje oslovljavaš u ženskom rodu to je valjda samo tebi jasno. dakle osim matematičkog neznanja imate problema i sa kratkoročnom i srednjoročnom memorijom. e sad ako su vama činjenice uvreda to je još jedan vaš problem.

livin' from hand to poor mouth you an' me an' my secret south

BRITT LAPHORNE…………….

Da li se netko sjeća nestale australske djevojke, turistice koja je nestala u Dubrovniku 2008.g.
vraćajući se iz disko kluba u svoj apartman, cestom, kojom prolaze i kamioni …
Da li je Britt podigla palac , ili joj je prijevoz ponudio monstrum -silovatelj , a nakon zabave , bacio je
u more …..
Možete ga o tome priupitati par riječi..?
Njeni roditelji , kojima nije pomagala cijela Hrvatska , jer cura nije bila djevica iz pitomih hrvatskih
krajeva– sigurno, bi Vam bili zahvalni, kad biste pronašli njihovo nestalo dijete…

[color=blue][/color][b][/b]...prodajte dionice...-kupite nekretnine!

http://www.24sata.hr/nik-titanik/dnevni/1682

[lol]

ne dajmo jeftino dionice, neka ih drugi rasprodaju i ruše cijene!

Premješteno iz teme: LKPC (Luka Ploče d.d.)


bisakovi, 28.06.2011. u 15:22
Nevjerovatno je kakve se besmislice pišu na ovoj temi!
Spominje se cijena dokapitalizacije od 1200 kuna,a na burzi se već danas može kupiti po oko 1000 kuna?
Idućih dana vjerovatno između 900-700 kuna!
One koji su već sada evidentno strahovito pretplatili dionice "tjera se" na nove gubitke?!!!
No naravno,"ovaca za šišanje" uvijek ima,a i nekome se izgleda moraju prodati dionice?
Mnogi se od gubitaka na LKPC neće oporaviti jakooo dugooo.
Pozdrav

čemu laži i obmanjivanje. ne spominje se dokap od 1200, već raspon od 800-1200 što svakako nije isto.
danas je nitko neće kupiti po 1000 kn, dakle još jedna laž.
da li će raspon nakon biti 700-900 to ne znamo ni vi ni ja jer da znamo digli bi 200 000€ kradita pa bi zaradili još toliko.

kolega brinite za sebe a ne za druge. ja u vašu empatiju ne vjerujem.
posebno što ste iznjeli niz laži. zašto ste lažov ja ne znam. ali ovako otvoreno lagat gdje vas se može raskrinkati u par rečenica nema smisla.

lp
[/quote]
Prije svega ja nisam lažov što je evidentno iz gornjeg teksta koji ste krivo citirali.
Ali vi jeste "pušioničar " dragi kolega što je evidentno iz vašeg pisanja.
Uvrede i jake riječi neće niti mogu ublažiti vaše ogromne gubitke.
Stoga radije se fokusirajte na sebe i nešto naučite iz ovog vašeg katastrofalnog ulaganja i to dugoročno.
Pozdrav

Premješteno iz teme: LKPC (Luka Ploče d.d.)


@rita

Obzirom da ste upravo priznali da ste polupismen,kao akademski građanin,mogu se jedino s time složiti.
A što se Vašeg novca tiče,naravno da možete gubiti i dalje.U tome vas nitko ne sprečava.
Pozdrav

Premješteno iz teme: LKPC (Luka Ploče d.d.)


@rita

Obzirom da ste upravo priznali da ste polupismen,kao akademski građanin,mogu se jedino s time složiti.
A što se Vašeg novca tiče,naravno da možete gubiti i dalje.U tome vas nitko ne sprečava.
Pozdrav

New Report

Close