BEZ CENZURE – OPĆENITO

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska BEZ CENZURE – OPĆENITO

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

Život ima i ljepšu stranu .

Pozdrav sa Hvara iz hotela Amfora !

Miami

[color=blue][/color][b][/b]...prodajte dionice...-kupite nekretnine!

Bem ti lipi SPLIT bez WC-a……..

Gospodine Kerum,ovo je poslovni forum,i mjesto da Vas lijepo pitam, imate li Vi u Splitu
u blagajni novaca da napravite WC-e , tamo gdje se EUROPA ukrcava na Vaše trajekte ili ćemo
plaćati 3 kune za kokošinjce i piti kave i pića bez veze da možemo u Splitu na WC?

Gospoine Kerum, kako Vi doživljavate osnovne fiziološke potrebe, ko sramotu i nešto što se
radi iza grmlja i uličica …???

Kako ste mogli tako nalickati šetalište a stvarno je riva prelijepa, a malo dalje primitivni objekti,
polubarake i spremišta stara 200 godina u kojima stranci i domaći turisti traže kulturan WC- da
obave one stvari i osvježe se hladnom vodom na licu??’

Bem ti Split, i Vaš Hajduk ….Vama su WC i sanitarni čvor- nedostižna fikcija normalne kulture i nikad nećete biti Europa….ma ,morete staviti filigrane i dizajnirane stolce turistima pod nos….
svima je jasno da ne razumite turizam u ljudskom smislu.

[color=blue][/color][b][/b]...prodajte dionice...-kupite nekretnine!

Pozdrav svima na forumu, može neki savjet za kupovinu?

Red girl knows best


Bem ti lipi SPLIT bez WC-a……..

gospon Kerum kaže zato platite cugu u mom kafiću ili hotelu pa onda koristite WC.

GOLUB i SMART - od 1milje kuna do bicikle jer KSST-R-A padaju ko klada! A mora zaorati tek ka 250-350kn!!!

Što reći, kolegica ima gadne probleme dok svaku 1 minutu mi šalje PM u kojima me napada i vrijeđa i slično. Al dobro, razumijem kad je netko težak pacijent pa ne reagiram jer dobro znam da nije prisebna trenutno.
Kolegice postoje ustanove i obratite im se što prije jer ovako neće Vam se popraviti stanje.
[bye] [bye] [bye]

GOLUB i SMART - od 1milje kuna do bicikle jer KSST-R-A padaju ko klada! A mora zaorati tek ka 250-350kn!!!


Pozdrav svima na forumu, može neki savjet za kupovinu?

Uložite u znanje ili bizmis.
ZSE ostavite da počiva u miru. [thumbsup]

Chávez grew up in a small house composed of large palm leaves.

Hotel PALACE na Hvaru funkcionira na pola..

Šetnja središtem Hvara , a svi turisti zastanu pred hotelom Palace.Donji dio u mraku, a iznad lijepih
balustrada terasa prelijepa…ljudi, Hvar je predivan..ali, tako su digli cijene da i Britanci premeću
po novčanicima..
Čiji je hotel Palace, i zašto nije u svom reprezentativnom izdanju pred onima kojima novac nije u pitanju..stvarno bi ga ljudi platiti koliko god hoće vlasnik..Tko se svađa zbog njega?

p.s. molimo Više poslovno-turističkih tračeva s Jadrana ! Hvala poslovnom.hr unaprijed.

[color=blue][/color][b][/b]...prodajte dionice...-kupite nekretnine!

Premješteno iz teme: KSST (Kaštelanski staklenici d.d.)


Evo neću više,idem držat gaće na Korfu i Đuri [bye]

I, kakva je situacija tamo golube? Vidi, kako si ti Korf kupovao preko 90 kuna, najbolje biti bilo da ga sad prospeš po 75, da dokažeš i tamo kako si uspješan trgovac! E, onda lijepo počisti opet KSST do 4000 kn, jer tolika ti je cijena ako želiš opet nazad ono što si prosuo, hahahah! Oprostite mi, ali nisam izdržao! [lol]

Nemam ignoriranih, želim sve znati! :-)

Premješteno iz teme: KSST (Kaštelanski staklenici d.d.)

Ne mogu ti reči kako sam prošao na Korfu jer ga još uvjek kupujem [undecid].Ali bez brige,javit ću ti ako izgubim lovu. Nema meni večeg zadovoljstva nego kad si ti sretan. [smiley]
Staklenike trenutno nebi ni štapom dirnuo. Da sam jučer došao na burzu možda bi i nasjeo na ove vaše jeftine trikove…kupiš 1kom. po 2500 i odmah staviš 6 na prodaju po 1499…sad ste to makli jer je prozirno i glupo ali nemojte poslije jedan zaboraviti opet staviti možda se netko zahebe.. [lol] [lol]

Laži izmišljaju ljubomorni i nesposobni šire ih budale a vjeruju idioti!!!

Premješteno iz teme: KSST (Kaštelanski staklenici d.d.)

Neka, neka, meni je drago da si ti tu, zabrinuo bi se da mi odma ne odgovoriš! Hahah! Nisam lud da prodajem po 2500 kn, pa ja sam ipak to plaćao 620 kuna, hahaha!

Nemam ignoriranih, želim sve znati! :-)

Premješteno iz teme: KSST (Kaštelanski staklenici d.d.)


Neka, neka, meni je drago da si ti tu, zabrinuo bi se da mi odma ne odgovoriš! Hahah! Ipak, nisam lud da prodajem po 2500 kn, pa ja sam ipak to plaćao 620 kuna, hahaha!

Dokaži [pray]

Laži izmišljaju ljubomorni i nesposobni šire ih budale a vjeruju idioti!!!

http://hr.seebiz.eu/makroekonomija/martina-dalic-sindikatima-odustanite-od-bozicnica-situacija-je-sve-gora/ar-6375/

Situacija javnih financija zabrinjavajuća pa radnici u prosvjeti, upravi odreknite se prava i pristanite na manje plaće, a paralelno ćemo braniteljima ustavno jamčiti stečena prava… pišurija od države…

"Cinik je osoba koja zna cijenu svega, no ne zna vrijednost nićega."

New Report

Close