BEZ CENZURE – OPĆENITO

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska BEZ CENZURE – OPĆENITO

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

http://www.jutarnji.hr/tecajna-lista-hnb–svicarski-franak-dostigao-rekordnih-6-15-kuna/953060/

Onaj tko mi je zakeljio jedinice za Čehoka, nek odgovori studentima..tko će im potpisati index.

[color=blue][/color][b][/b]...prodajte dionice...-kupite nekretnine!

Premješteno iz teme: INGR (Ingra d.d.)

KOLEGE, DOBIO SAM SINAAAA [thumbsup]

Sve što pišem moje je osobno mišljenje i ne predstavlja nagovor na kupnju ili prodaju!!

To su te vrijednosti i ti trenuci pobjede , dragi pozitiva ! Čestitamo!

[color=blue][/color][b][/b]...prodajte dionice...-kupite nekretnine!


Premješteno iz teme: INGR (Ingra d.d.)
KOLEGE, DOBIO SAM SINAAAA [thumbsup]

[thumbsup]

POKRET OTPORA



Premješteno iz teme: INGR (Ingra d.d.)
KOLEGE, DOBIO SAM SINAAAA [thumbsup]

[thumbsup]
[/quote]

ČESTITAM KOLEGA!

neće uvijek biti ovako.


KOLEGE, DOBIO SAM SINAAAA [thumbsup]

Čestitke roditeljima i sve najbolje malom Antunu! [thumbsup]

UPGRADING TO MARKET OUTPERFORM ON STRONG RAKIJA DEMAND!


Onaj tko mi je zakeljio jedinice za Čehoka, nek odgovori studentima..tko će im potpisati index.

Popravio sam ti prosjek. Iako mi se čini da ti fali prava jedinica [lol] [tongue] [proud]

Varaždinci….Varaždinci…… kako je bolna istina o usponu Grada Varaždina i njenih čelnika…
Lijepo Vas je Čehok osramotio. Bečki Varaždin i glamur centra Grada ..kojim se dičite, još
treba platiti bankama .
Sad ćete dijeliti jedinice zbog Čehoka!? Pa, svi su drugi gradovi nesposobni nalickati
pročelja i paljenim granitom popločati šetališta ?
Navjesiti cvjetiće i priheftati kovano željezo ?
A tko je obnovio zgrade povijesne jezgre ?
Raiffeisen banka – odmah do vijećnice u zamjenu za dio vlasništva ?
Malo dalje, druge banke , osiguravateljske kuće …itd.itd. najbolji lokali Vojvodini, najbolje pozicije
Pticini Parkovi…. itd.itd….

A ponosni Vojvoda , boem , pjesnik i intelektualac zapetljan u mrežu političke ekonomske
zavrzlame i investicijskih triptiha…..?

E, dragi Varaždinci…malo ste sad osramoćeni- i nećete to priznati , kako uspon Varaždina nije
djelo naprednih misionara i povjesnih zaljubljenika ….. već kombinacija podrumske vlage
nečeg opasnijeg -što zaudara u cijeloj državi u dijelu restauriranih vrijednih nekretnina….

[color=blue][/color][b][/b]...prodajte dionice...-kupite nekretnine!

Premješteno iz teme: Tehnička Analiza – grafovi, savjeti i analize

Index s&p 500 izgleda jučer je postigao dno na 1265,64 boda (prognoza je bila pad na cca. 1250). Primaran count mi je sada rast preko 1400 za jedno 5-6 meseci odnosno negdje do kraja godine. Ja ću sutra nakon manje korekcije od kojih deset bodova u kupnju. Ovo nije nagovor zakupnju.

Inače pisao na 3593 in 3596 stranici o američki firmi MediaNet Group Technologies Inc. , koja je sa 01.06.2011 – počela tržiti sistem DUBLI.

http://www.dubli.com/8335368

Pošto vidim, bilo je interesenata, koji su se prijavili za ovaj odličan posao (upisali su najmanje VIP paket od 19,95 EUR….) Između besplatnih gledanja filmova, muzike, 44000 radijskih stanica, kupovanja GIFT card za smanjenje životnih troškova (struje, benzin…………) pripada vam i besplatan Mastercard (dobijete ga iz Kanade).

Da završim priču, jer ćete sada vi novi članovi širiti to dalje – u prilogu je obrazec, kojeg trebate ispuniti te slati na adresu:

dubli@globalxmail.biz

Pored toga morate skenirati:

Vozačku ili …..(Driver’s License or Passport i
uplatnicu (Utility Bill) ne starije od tri meseca, koja glasi na vaše ime

i sve zajedno slati na gornju adresu. Firma će vam za 14 dana slati Mastercard bez imena (dobijete samo broj i PIN kodu) sa kojom možete kupovati i podignuti pare skoro po cijelom svijetu.

P.S. Firma vam daje i besplatan Backoffice na linku http://Www.dublinetwork.com/ (tu možete vidjeti svoju zaradu, članove……) Ajd.

Nevidim komentare na račun privatizacije Hep-a,nažalost zakasnilismo sa privatizacijama još od 1993 trebalo je uči u privatizacije pa bi danas to bilo bezbolnije sve dalje odugovlačanje če imati veče posljedice moramo biti svjesni da se kao npr.u Njemačkoj nalaze više firmi kao e-on itd.a na kraju je energija jeftinija pojedinim firmama i građanima.Evo ko bi rekao da če pregovori sa Eu trajat do danas i još nismo 100% unutra ,to su nam obečavali 1996 ,nažalost kod nas se i ovih dana vode polemike i rasprave o isisavanju novca i stvarno 365 dana u godini na medijama i u Večernjem listu svaki dan jedna pronevjera,nadam se bez drukanja da če narod na izborima biti pametniji.
[wink]

Pustite priče,memojte da vas prevedu žedne preko vode

Aha, gdje ste sad krtičari vlasti. Ide se UP kaže Jadranka, samo treba više raditi.
Nema više kupi i čekaj, nego vrti naloge, mijenjaj, šortaj, guraj. Samo da se ne stoji. [thumbsup]
http://www.business.hr/hr/Naslovnica/Politika/Kosor-dala-a-drugi-preveli-intervju-Bloombergu-Nista-vise-nece-biti-isto

Chávez grew up in a small house composed of large palm leaves.

New Report

Close