BEZ CENZURE – OPĆENITO

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska BEZ CENZURE – OPĆENITO

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.


Kada uvode short selling?

Mislim da novosti počinju oko 24.6.

Točan odgovor je...



Kada uvode short selling?

Mislim da novosti počinju oko 24.6.
[/quote]

Jel znas mozda gdje ima o tome na internetu?Dal imam kakav materijal za proučit?Zanima me, a nisam se do sada susreo s time. Ako imas prijedlog za kakvu literaturu? hvala rista




Kada uvode short selling?

Mislim da novosti počinju oko 24.6.
[/quote]

Jel znas mozda gdje ima o tome na internetu?Dal imam kakav materijal za proučit?Zanima me, a nisam se do sada susreo s time. Ako imas prijedlog za kakvu literaturu? hvala rista
[/quote]

Jel moze neko pomoc oko toga?




Kada uvode short selling?

Mislim da novosti počinju oko 24.6.
[/quote]

Jel znas mozda gdje ima o tome na internetu?Dal imam kakav materijal za proučit?Zanima me, a nisam se do sada susreo s time. Ako imas prijedlog za kakvu literaturu? hvala rista
[/quote]

Gle, imas na stranicama zse o tome…malo prosurfaj po vanjskim portalima…





Kada uvode short selling?

Mislim da novosti počinju oko 24.6.
[/quote]

Jel znas mozda gdje ima o tome na internetu?Dal imam kakav materijal za proučit?Zanima me, a nisam se do sada susreo s time. Ako imas prijedlog za kakvu literaturu? hvala rista
[/quote]

Gle, imas na stranicama zse o tome…malo prosurfaj po vanjskim portalima…
[/quote]

a koji su to vanjski porthali…

Nanoart: Dar kojeg bi Hrvatska trebala znati iskoristiti

http://www.seebiz.eu/nanoart-dar-kojeg-bi-hrvatska-trebala-znati-iskoristiti/ar-4580/






Kada uvode short selling?

Mislim da novosti počinju oko 24.6.
[/quote]

Jel znas mozda gdje ima o tome na internetu?Dal imam kakav materijal za proučit?Zanima me, a nisam se do sada susreo s time. Ako imas prijedlog za kakvu literaturu? hvala rista
[/quote]

Gle, imas na stranicama zse o tome…malo prosurfaj po vanjskim portalima…
[/quote]

a koji su to vanjski porthali…
[/quote]

kaj niko ne zeli odogovrit i ne zna il obratno?





Kada uvode short selling?

Mislim da novosti počinju oko 24.6.
[/quote]

Jel znas mozda gdje ima o tome na internetu?Dal imam kakav materijal za proučit?Zanima me, a nisam se do sada susreo s time. Ako imas prijedlog za kakvu literaturu? hvala rista
[/quote]

Gle, imas na stranicama zse o tome…malo prosurfaj po vanjskim portalima…
[/quote]

nema na stranica burze, gledo sam nema
zato pitam jerte ima negdje drugdje?



Kada uvode short selling?

Mislim da novosti počinju oko 24.6.
[/quote]

jel su rekli da ce stavit pravilnik il nesto slicno da imam vremena proucit?

Premješteno iz teme: VLDS (Validus)

Tko je i zašto srušio vlds, mislim da nije ni bitno. Svatko ima pravo kupiti i prodati kada to sam odluči. Ono što me je malo zasmetalo je da su pojedinci ipak napravili magarca od mene, slavodobitnički mi poslali poruke da je to zato što se igram Boga na vlds (ti pojedinci će se prepoznati u ovom postu, 3-4 puta su zatrejdali vlds, moleći me da kupe jeftinije, a poslije, kada sam digao dionicu…..nemilosrdno se iskrcavali) Mogao bih staviti njihove nickove…..ili čak puno ime i prezime………ali neću to učiniti.Zaradili su svaki puta po 1000 eura i sada su zadovolji. Moje ste ime razvlačili na topicu, skrivali se iza mene pri trgovanju, isticali me u top10, povezivali sa određenom osobom, koja nema veze sa validusom. Kada sam odlučio povući se (ne prodati dionice) iz top10, pljuvanje po meni pršti na sve strane.
Ali, hajde da ostavim to sve iza sebe, puno sam truda i vremena potrošio na vlds. A ključno je pitanje, koliko on u stvari vrijedi? Moja stalna prisutnost na bidu, a i kupovina po asku, održala ga je na ovoj cijeni. Dionica je visokorizična, i na svaki šum ili naklapanje o stečaju, pada dobrano. Tu su i stalnoprisutni trejderi, koji će se zadovoljiti sa malom zaradom, ali čine konstantnu štetu cijeni dionice.
Koliko vlds vrijedi (ili ne vrijedi) može se vidjeti samo po objavi novih vijesti. Mislim da je došao i taj trenutak, pa sami procijenite koliko vrijedi. Ja osobno imao sam razne targete……14,50….16…..20……..naravno do tih cijena nije došla odkako imam vlds. Sada kada sam dobro upoznat po koliko su ljudi plačali vlds (imam podatke na cd-u zadnjih godinu dana) vidim da u stvari večiini ne bi ni 20 kn. pomoglo jer su kupovali puno, puno skuplje. Šta im preostaje, nego čekati da se cijena približi barem prihvatljivom gubitku, pa da prodaju. A nas manjina, liparimo li se liparimo, zahebavamo jedni druge, ismijavamo, itd. Da, to je poznati Hrvatski jal.
91. u ratu……nismo imali novaca, ali imali smo nešto što se zove čast. Sada nekih novaca ipak imamo, ali časti…….nikad više.
Sretno vam bilo sutra [thumbsup]

Ljudi lakše prebole ako im oduzmete novac nego iluzije.

Premješteno iz teme: VLDS (Validus)

Sa ovom predzadnjom rečenicom Alabama si sve rekao…..pozdrav!

Premješteno iz teme: VLDS (Validus)


Tko je i zašto srušio vlds, mislim da nije ni bitno. Svatko ima pravo kupiti i prodati kada to sam odluči. Ono što me je malo zasmetalo je da su pojedinci ipak napravili magarca od mene, slavodobitnički mi poslali poruke da je to zato što se igram Boga na vlds (ti pojedinci će se prepoznati u ovom postu, 3-4 puta su zatrejdali vlds, moleći me da kupe jeftinije, a poslije, kada sam digao dionicu…..nemilosrdno se iskrcavali) Mogao bih staviti njihove nickove…..ili čak puno ime i prezime………ali neću to učiniti.Zaradili su svaki puta po 1000 eura i sada su zadovolji. Moje ste ime razvlačili na topicu, skrivali se iza mene pri trgovanju, isticali me u top10, povezivali sa određenom osobom, koja nema veze sa validusom. Kada sam odlučio povući se (ne prodati dionice) iz top10, pljuvanje po meni pršti na sve strane.
Ali, hajde da ostavim to sve iza sebe, puno sam truda i vremena potrošio na vlds. A ključno je pitanje, koliko on u stvari vrijedi? Moja stalna prisutnost na bidu, a i kupovina po asku, održala ga je na ovoj cijeni. Dionica je visokorizična, i na svaki šum ili naklapanje o stečaju, pada dobrano. Tu su i stalnoprisutni trejderi, koji će se zadovoljiti sa malom zaradom, ali čine konstantnu štetu cijeni dionice.
Koliko vlds vrijedi (ili ne vrijedi) može se vidjeti samo po objavi novih vijesti. Mislim da je došao i taj trenutak, pa sami procijenite koliko vrijedi. Ja osobno imao sam razne targete……14,50….16…..20……..naravno do tih cijena nije došla odkako imam vlds. Sada kada sam dobro upoznat po koliko su ljudi plačali vlds (imam podatke na cd-u zadnjih godinu dana) vidim da u stvari večiini ne bi ni 20 kn. pomoglo jer su kupovali puno, puno skuplje. Šta im preostaje, nego čekati da se cijena približi barem prihvatljivom gubitku, pa da prodaju. A nas manjina, liparimo li se liparimo, zahebavamo jedni druge, ismijavamo, itd. Da, to je poznati Hrvatski jal.
91. u ratu……nismo imali novaca, ali imali smo nešto što se zove čast. Sada nekih novaca ipak imamo, ali časti…….nikad više.
Sretno vam bilo sutra [thumbsup]

Kolega Alabama, svaki normalan covjek ce u Vasim postovima ovdje prepoznati iskrenog covjeka jer tu su dokazi, stoga zasto se zamarate sa nekolicinom persona na ovom forumu. I ovdje ste napisali sve kako cinjenicno jeste i obraz Vam je cist. S druge strane, bez obzira koliko god ste Vi utjecali na dizanje cijene ipak se, siroko gledano i na duze staze gledano, ne vrti burza niti ova dionica ni oko Vas niti bilo koga drugoga individualno pa samim tim sto Vas prozivaju samo takvi govore o sebi. Ovo je definitivno visokorizicna dionica i nije za ljude sa tankim zivcima, bez obzira da li ce trejdati dnevno ili tjedno, kako god ali niti za one taknih nervi koji bi ju sada ostavili na neko X razdoblje do nekog svog zacrtanog targeta. Ako Vam ni hvalu nisu dali oni sto su zaradili onoliko koliko su htjeli, zar Vas to ima tangirati? Ucinili ste dobro djelo i to neka Vam bude dovoljno a ti isti neka se sami zapitaju. Lijepo bi bilo vidjeti i dalje Vase prognoze i misljenja. Lijepi pozz.

New Report

Close