BEZ CENZURE – OPĆENITO

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska BEZ CENZURE – OPĆENITO

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

Interesantno:

http://www.jutarnji.hr/kosor-zavrsila-iza-resetaka-u-glini–pogledajte-zasto-/948739/ [bye] [lol]

Chávez grew up in a small house composed of large palm leaves.


Danas je osmi dan rasta uz boolinger.
Oprez. [sealed]

Danas si kolega očito utopio na vrhu, bravo,…majstor si

GOLUB i SMART - od 1milje kuna do bicikle jer KSST-R-A padaju ko klada! A mora zaorati tek ka 250-350kn!!!

Hm, tu na slici mi se čini da je radnik Hidre.
Pohvala!

GOLUB i SMART - od 1milje kuna do bicikle jer KSST-R-A padaju ko klada! A mora zaorati tek ka 250-350kn!!!

Premješteno iz teme: VART (Varteks d.d.)



Svaka čast, petina, kliring, modrobradi i ostali (s naglaskom na našeg poznatog blogera).
Pogodak za pet.

Bit će interesantno promatrati razvoj sljedećih dana, te službene informacije…

Zahvaljujem se.
Samo mi osobno smeta sta ste uvrstili kolegu modrobradi u to drustvo. [cool]
[/quote]

Sta se pjenis? ajde doces sad na nulu ,da si pravi cestitao bi nama koji smo kupovali od 14-17 kuna a nese pravit pametan. radi sa svojim novcima sta oces druge pusti. [angry]
ajde reci za pocetak kolki ti je prosjek ulazaka u vatresk

moje pisanje na forum nije nagovor na kupnju prodaju ili bavljenje dionicama ... moj odlazak sa foruma je zbog moderatora

PETINA, 25.05.2011. u 20:06
@ modrobradi
Sta se pjenis? ajde doces sad na nulu ,da si pravi cestitao bi nama koji smo kupovali od 14-17 kuna a nese pravit pametan. radi sa svojim novcima sta oces druge pusti. [angry]
ajde reci za pocetak kolki ti je prosjek ulazaka u vatresk

Dragi moj Gargamel!
Ja sam vec u ljepome plusu za razliku od tebe.prosijek sa 29 kn smanjio sam kupnjo po13 i 14kn tako da sam [thumbsup]
Ipak sam samo 3 godine vise od tebe na ovome forumu tako da te price pricaj nekome drugome.


Ipak sam samo 3 godine vise od tebe na ovome forumu tako da te price pricaj nekome drugome.

Čisto sumnjam da ste duže od Gargamela na forumu…

Chávez grew up in a small house composed of large palm leaves.

Vidim da se poznate, ali mene interesira datum a vidim da je 3.mj. 2010.Za mene je to mjerodavno!

Vaš link

Bez straha, pohlepe i sentimenta.

čeka ga 40 godina haaga, buduci da su u predmetu srebrenica vec neki osudjeni na 40 godina, tako da mu nema mrdanja. to mu je i prelijepa kazna za ono sto je radio.


Vaš link

NAPOKON! [thumbsup]

Ovrha na plaću: Zbog dugova za režije blokirano 150.000 računa

http://www.vecernji.hr/vijesti/ovrha-placu-zbog-dugova-rezije-blokirano-150-000-racuna-clanak-292281

Kada uvode short selling?

New Report

Close