BEZ CENZURE – OPĆENITO

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska BEZ CENZURE – OPĆENITO

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

Maslina je neobrana…

http://www.vecernji.hr/biznis/godisnje-uvezemo-cak-1-5-milijuna-litara-maslinova-ulja-clanak-287920

imam jedan prijedlog. Da se uvedu 3 negativne ocijene po danu, a da se za 100-tice ukine ograničenje. Ima dobrih postova koji su zaslužili 100-tku, a ne mogu ih ocijeniti

Pozdrav svim forumašicama i forumašima .

odavno nisam pročita ništa od poštovanih forumaša; delux, loto, ivano, verdi…
di su ljudi nestali, čudno da niko i ne pita za njih…

Život je isto tako kako i plovit na jidra. Možeš vazest koji gol vitar hoćeš i poć di ti je gol drogo

Šute kupuju čekaju…………pametni ljudi.

peyo

Što reći osim da je kolega Lopina u pravu kad kaže da bi CASH kojeg ima očito na bacanje zapekao.
Shvatili su i naši fondovi da igraju glupu igru u kojoj vječno gube.
U ovom trenutku vjerujem da je vrijeme da se BIG BEAR zakolje.
A klanje je tek počelo,a kad koprcanje završi, cijene koje sad vidite bit će daleka prošlost.

GOLUB i SMART - od 1milje kuna do bicikle jer KSST-R-A padaju ko klada! A mora zaorati tek ka 250-350kn!!!

RAVNATELJ POLICIJE odgovara Polačencu danas ;
Oliver Grbić: Polančec je tražio da pauziram istragu o Podravci

Polančec je zbog Podravke na optuženičkoj klupi, te onda bi bio i red u pravnoj državi da i Grbić na istoj klupi objasni namještene optužbe pa shodno tome i istrage ?????

Koji je racionalan i/ili svrsishodan razlog i državni interes da se namješatju pijave, rješenje, odluke …..?
Država napiše zakona i onda ih prva sam krši, kao djeca koja odrede pravila igre skrivača pa netko viri kroz prste dok broji do 10 .

Ja mislim da smo mi potpuno spremni za EU i sve ostale napredne i ozbiljne udružene svijetske konotacije [shocked]

MODERATORI SU ME ISKLJUČILI ! Sve što sam pisao i pišem je osobno mišljenje bez odgovornosti.

4 mušketira turizma u RH
Andabak, Eltz, Lukšić, Vlahović
drže 50% hotelskog biznisa

http://www.slobodnadalmacija.hr/Spektar/tabid/94/articleType/ArticleView/articleId/138368/Default.aspx

Da li znades rodjace da je standard pokvario ljude...jedu govna i sanjare..

Pozdrav svima [cool]

Pozdrav i tebi!!!

Don't be convinced of your super knowledge of the market, the market does what it wants, and you are just along for the ride!

Premješteno iz teme: VART (Varteks d.d.)



Svaka čast, petina, kliring, modrobradi i ostali (s naglaskom na našeg poznatog blogera).
Pogodak za pet.

Bit će interesantno promatrati razvoj sljedećih dana, te službene informacije…

Zahvaljujem se.
Samo mi osobno smeta sta ste uvrstili kolegu modrobradi u to drustvo. [cool]
[/quote]

Ovo kaže g.modrobradi (Gargamel[lol]) u potpisu:
"KAKO ZARADITI 500% ? KUPITE VARTEKS! Ovo nije nagovor na kupnju dionice. pozdrav HANFI".

Ako nije najači, ne znam tko je. još jedan [lol].

PS
Danas je osmi dan rasta uz boolinger.
Oprez. [sealed]

Chávez grew up in a small house composed of large palm leaves.

Premješteno iz teme: VART (Varteks d.d.)




Svaka čast, petina, kliring, modrobradi i ostali (s naglaskom na našeg poznatog blogera).
Pogodak za pet.

Bit će interesantno promatrati razvoj sljedećih dana, te službene informacije…

Zahvaljujem se.
Samo mi osobno smeta sta ste uvrstili kolegu modrobradi u to drustvo. [cool]
[/quote]

Ovo kaže g.modrobradi (Gargamel[lol]) u potpisu:
"KAKO ZARADITI 500% ? KUPITE VARTEKS! Ovo nije nagovor na kupnju dionice. pozdrav HANFI".

Ako nije najači, ne znam tko je. još jedan [lol].

PS
Danas je osmi dan rasta uz boolinger.
Oprez. [sealed]
[/quote]

a isto ovo kaze modrobradi i nebrojeno puta kako VART ide u stecaj i kako je smece.

hihihi
ovaj novinar se pravi blesav

neki balavac da prevari banke bez provjere boninteta a da varteks isto pristane na prodaju nekretnine
ko tu koga?

vartesk treba kaznit i izbacit iz prve divizije na burzi
jasno je da ovo organizirani kriminal za preuzimanje varteskovih vrednih nekretnina
da je firma normalna vredila bi minimalno 250kn po dionici kako ima vredne nekretnine

samo ne znam kako ce to pomoci onima koji su pokupovali dionice i ocekivali rast od 50% u dva dana
ako ne ocistimo zito od kukolja ovo je nova DKVS
zato gospodine MILUISUC recite im na skupstini kad cete ic sto ih ide ,nemojte se samo oblokavat

cekam VARTESK ispod 17kn a bice ga u dovoljnim kolicinama

Inace se ne obazirem na drukere takvog razmisljanja ali eto radi vas sam ucinio iznimku.

Na TK treba imati glavu i ona necemu treba sluziti.
Nema "PIŠKIT ĆU,KAKIT ĆU"

lp.

New Report

Close