BEZ CENZURE – OPĆENITO

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska BEZ CENZURE – OPĆENITO

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

Premješteno iz teme: VLDS (Validus)


@golubv

Kolega, zahebancija na ovoj temi vrijedi svaku moju potrošenu kunu. To na temi "makija" ne postoji. Tamo je NATO, leteći tanjuri……pa znaš i sam.

Ljudi lakše prebole ako im oduzmete novac nego iluzije.

Premješteno iz teme: SLDM (Slobodna Dalmacija d.d.)

Nagradno pitanje za male dioničare SLDM: (navesti brojku ispred ponuđenog odgovora)

1) H.Š. je altruist koji se bori za prava drugih
2) H.Š. je tip koji pokušava izrekatariti firmu
3) H.Š. je tip koji dogovorno s ekipom iz EPH guli male dioničare
4) H.Š. je borac protiv svih nepravilnosti
5) H.Š. je lost in space
6) H.Š. je nešto sedmo

jel može više odgovora ili mora samo jedan?

ja bih zaokruzio 2 i 5 ali svakako i 7

Stop telling lies about me and I'll stop telling the truth about you.


Premješteno iz teme: SLDM (Slobodna Dalmacija d.d.)

Nagradno pitanje za male dioničare SLDM: (navesti brojku ispred ponuđenog odgovora)

1) H.Š. je altruist koji se bori za prava drugih
2) H.Š. je tip koji pokušava izrekatariti firmu
3) H.Š. je tip koji dogovorno s ekipom iz EPH guli male dioničare
4) H.Š. je borac protiv svih nepravilnosti
5) H.Š. je lost in space
6) H.Š. je nešto sedmo


ajde nudim ti da otvoriš ovo pitanje kao anketu na mojnovac, pa tamo mogu svi odgovarati
i mene zanima što ljudi misle
a još više od toga me zanima što ljudi misle kako će ova priča završiti
jer po svemu sudeći ja ću biti taj koji će to odlučiti

Ne boj' te se!



Nagradno pitanje za male dioničare SLDM: (navesti brojku ispred ponuđenog odgovora)
1) H.Š. je altruist koji se bori za prava drugih
2) H.Š. je tip koji pokušava izrekatariti firmu
3) H.Š. je tip koji dogovorno s ekipom iz EPH guli male dioničare
4) H.Š. je borac protiv svih nepravilnosti
5) H.Š. je lost in space
6) H.Š. je nešto sedmo

ajde nudim ti da otvoriš ovo pitanje kao anketu na mojnovac, pa tamo mogu svi odgovarati
i mene zanima što ljudi misle
a još više od toga me zanima što ljudi misle kako će ova priča završiti
jer po svemu sudeći ja ću biti taj koji će to odlučiti
[/quote]

ja bih zaokruzio 2 i 5 ali svakako i 7

malo me zbunio ovakav odgovor!
mozda bih zaokruzio prvo 5, pa jos podebljao 5, zatim definitivno 7 i na koncu 2 [wink]

Stop telling lies about me and I'll stop telling the truth about you.

što je najbolje, 7 nije ponuđeno




Nagradno pitanje za male dioničare SLDM: (navesti brojku ispred ponuđenog odgovora)
1) H.Š. je altruist koji se bori za prava drugih
2) H.Š. je tip koji pokušava izrekatariti firmu
3) H.Š. je tip koji dogovorno s ekipom iz EPH guli male dioničare
4) H.Š. je borac protiv svih nepravilnosti
5) H.Š. je lost in space
6) H.Š. je nešto sedmo

ajde nudim ti da otvoriš ovo pitanje kao anketu na mojnovac, pa tamo mogu svi odgovarati
i mene zanima što ljudi misle
a još više od toga me zanima što ljudi misle kako će ova priča završiti
jer po svemu sudeći ja ću biti taj koji će to odlučiti
[/quote]

ja bih zaokruzio 2 i 5 ali svakako i 7

malo me zbunio ovakav odgovor!
mozda bih zaokruzio prvo 5, pa jos podebljao 5, zatim definitivno 7 i na koncu 2 [wink]
[/quote]

https://childhealthsafety.wordpress.com/2012/03/14/government-experts-cover-up-vaccine-hazards/

Premješteno iz teme: Komentari trgovanja na hrvatskom tržištu kapitala

http://www.24sata.hr/politika/austrijski-sud-odlucio-ipak-ce-izruciti-ivu-sanadera-hrvatskoj-220068

Kakvo lopovsko govno

DIJE MIRJANICA sa 150 kg

Evo jedna zanimljiva tema koju bih načeo jednim pitanjem-Tko je najjača firma u Hrvatskoj????????
Da li znate koliko je preko noći obogaćenih Hrvata-pri tome ne mislim na privredni kriminal,jer to je lijepa cifra,nego ovako normalnih malih ljudi poput nas.
HRVATSKA LUTRIJA.Šta mislite bingo,loto 6,loto 7,više puta tjedno,keno,strugalice,božićne ,uskrsne……..lutrije,auti…………puta 20 godina puta 12 mjeseci puta četiri tjedna-pa hebote mi smo Hrvati jedni od bogatijih ljudi na ovome svijetu.Još kad tome dodamo silne nagrade iz novina ,iz velikih centara,benzinskih,ne mogu se svega ni sjetiti.
A opet gledam ljude kako traže flaše u kontejnerima,neki nažalost i hranu.Pa ko je tu lud.Dajte malo prokomentirajte,jer Hrvatska lutrija na našu žalost nema dionice na tržištu,a i šta će im,pa ta bi vrijedila barem 1000000 kuna i to jedna-zar ne?Prodaješ maglu i zarađuješ paruštinu,a hebote života- pod okriljem države i zakona.

peyo

Da, sva sreca pa se mladi imaju posvetiti višim sferama, radu, duhovnosti u pokusaju namjestanja utakmica od 3 HNL na više a sve pod okriljem cijelog svijeta. Fina neka industrija, klađenje.


Da, sva sreca pa se mladi imaju posvetiti višim sferama, radu, duhovnosti u pokusaju namjestanja utakmica od 3 HNL na više a sve pod okriljem cijelog svijeta. Fina neka industrija, klađenje.

Nedim, jesi li to ti, ooo Nedim ?

MODERATORI SU ME ISKLJUČILI ! Sve što sam pisao i pišem je osobno mišljenje bez odgovornosti.

Samo ove zemlje su izuzete iz viznog režima za SAD

Andora Mađarska Novi Zeland
Australija Island Norveška
Austrija Irska Portugalija
Belgija Italija San Marino
Brunej Japan Singapur
Češka Letonija Slovačka
Danska Lihtenštajn Slovenija
Estonija Litvanija Južna Koreja
Finska Luksemburg Španija
Francuska Malta Švedska
Njemačka Monaco Švajcarska
Grčka Nizozemska Ujedinjeno Kraljevstvo

MODERATORI SU ME ISKLJUČILI ! Sve što sam pisao i pišem je osobno mišljenje bez odgovornosti.

Premješteno iz teme: KORF (Dom Holding d.d.)

Neda mi vise da uredm svoj prosli post…Nazalost nisam odmah prepoznao vas nick no malo sam proletio kroz stare postove kolege "MISNJA" i sto li sam nasao

http://www.poslovni.hr/forum/korf-dom-holding-dd-1064-pg198.aspx#post1152581


15.04.11. | 15:28

Mogli bi u ime toga i porasti uz dobar promet.

Tako ste govorili kada ste bili ukrcani u dionicu a sada mjenjate plocu…I sada ja takav mene napada da ja za nesto drukam….Jesam li drukao i na 60 kada sam kolegi rekao da priceka u ovoj dionici (par postova prije vaseg posta koji cu citirati nize u ovom odgovoru)..eto sada je vjerojato izasao na 75 i tko sretniji od njega….Vi ste ocito ta sorta sitnih spekulanata koja druka onako kako mu pase tako da me cudi da ste uopce usudili se napasti mene s takvim prozirnim pricama

Nadalje

http://www.poslovni.hr/forum/korf-dom-holding-dd-1064-pg202.aspx#post1156164

HaoRen, 15.05.2011. u 08:46
Kolega Haoren lijepo ste to napisali. No, postoji više vrsta ulagača. Npr. jedan od tih drugih sam ja.Nekako mi se ne čeka godinama da zaslužim novac i da se obogatim kad ću biti star. Ukoliko će biti dobre cijenovne prilike ubrzo za prodaju to ću napraviti. Malo pričekati i vidjeti kuda će ili za to vrijeme drugdje ući u vatru. Neki raspolažu sa određenom svotom na burzi i nemaju novog priliva novaca da "dokupljuju" i da čekaju godinama. Desetak ili nešto više posto izvrsna je zarada. Ne propušta se. A da nema sličnih meni, burza ne bi trebala raditi više od dva dana u mjesecu.

Nazalost onaj vas post koji je sljedio nakon ovoga nisam shvatio ironicno pa sam mislio da ste se stvarno nesto i naucili…

Sto mozemo nauciti iz ova 2 vasa stara posta ? Mozemo nauciti da ste vi sitni spekulant koji lovi ulove od 10-15% te nakon sto se iskrca druka na dionici na pad (prvo ste to radili na BELJU sada ocito cete poceti raditi ovdje)..Takvi kao vi dugorocno su osudeni na propast sto se tice burze nikako ne na bogacanje o kojem vi sanjate..

Toliko od moje rasprave s vama…Ugodan vikend

...

New Report

Close